Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da se razumemo, na kraju. Nije tu Stanislas nista kriv. On covek igra i trudi se, bori se, juri pobedu - jok igrace da izgubi. I njemu ne treba zameriti nista - treba mu samo cestitati. Kriv je Novak sto je dozvolio to, jer realno ovo nije smeo da izgubi.
    Ne treba sada raspeti Novaka, jer trudio se i on borio se, ali nije imao hrabrosti - nije verovao u ono sto je ocigledno, a to je da moze da dobije ono sinoc. I na tome mu zaista treba zameriti, na onakvoj ocajnoj realizaciji brejk lopti - uopsteno igri na bitne poene.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Covjekkojijezvanicnopromijenioime Vavrinka ima tri Slema. Kakva propast sporta. Marej da lupa glavom o zid, samo mu to sad ostaje.
      Zivot definitivno nije posten. Covjek koji ostavi zenu i dijete da zasluzi ovoliko srece.
      Nista ti ne preostaje nego da navijas za Murraya od sada i da on Novaku sklanja Vekica prije finala.
      I treba spomenuti mog zemljaka, Samuraja kosookog. Ovaj put nije direktno uzeo Novaku US, ali jeste indirektno.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Stan dobija 3-1.

        Vidi, mogao si da dobiješ neku lovicu na kladži
        Drugi put...
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ne treba sada raspeti Novaka, jer trudio se i on borio se, ali nije imao hrabrosti - nije verovao u ono sto je ocigledno, a to je da moze da dobije ono sinoc. I na tome mu zaista treba zameriti, na onakvoj ocajnoj realizaciji brejk lopti - uopsteno igri na bitne poene.
          potpisujem.

          Comment


          • Originally posted by Samuraj View Post
            Zivot definitivno nije posten. Covjek koji ostavi zenu i dijete da zasluzi ovoliko srece.
            Nista ti ne preostaje nego da navijas za Murraya od sada i da on Novaku sklanja Vekica prije finala.
            I treba spomenuti mog zemljaka, Samuraja kosookog. Ovaj put nije direktno uzeo Novaku US, ali jeste indirektno.
            Možda je saznao da dijete nije njegovo

            Comment


            • Vladane, pitao si me dali mislim da bi Rafa zijanio finale AO-a 2014 da nije bio povredjen... Odgovor je ne znam, ja mislim da ne bi, al ne mogu da tvrdim jer Stan igrao strasno tada.

              Nebitno, po meni je svakako suludo da se kaze da Stan je srecnik ili ne znam sta, lik osvoji 3 Slema, sva tri preko najbolje tenisere u istoriji, tako da ne moze da je to sreca. Lik je prakticno neunistljiv kad dodje u finalima.
              OVAKO

              Comment


              • Ala su opleli po Novaku ovde...

                Jeff Jacobs: Djokovic Goes From Champion To Rules Cheater
                http://www.courant.com/sports/hc-jac...11-column.html
                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                Comment


                • Zajebi Novaka. Ne da neću više navijati za njega nego ga neću pogledati više u životu. Sa ovim povređen sam, nisam, sa korektnim stavovima, lažnim osmesima, dečko idi igraj gangam style nemaš ponašanje šampiona, stav šampiona. Žali Bože takve maestralnosti teniske kad ne umeš da je izneseš.

                  Umesto da je odjebao Vilandera i da se posrao po svima, kao devojčica mi se prenemaže. Smeta im kad pobeđuje, jebu ga kad izgubi. Umesto da bude autentičan i izjavi da je tu i da mu ništa ne mogu, i da kulira tog Vilandera raspalog, ide lik i smeška se redom, stavlja u Riu znojnice brazilske, totalno promašena ličnost. Paket antipatičnosti.

                  Umesto da prgavo izjavi tu sam i još dugo ću biti prvi i briga me za sve vas, baš tim rečima, i da ih rastavlja kao što može, ja mislim da bi on više voleo da gubi malo da bi ga voleli ili da im ne smeta.

                  Pomoda, bez autentičnosti, harizma 0. Roger držanje šampiona, Rafa takođe, uči sine nije sve u udaranju loptice.

                  Comment


                  • Originally posted by luka View Post
                    Možda je saznao da dijete nije njegovo
                    Izvini, ali nije smesno.

                    Razisao se sa zenom jer nikada i nisu bili "idealan par" a takodje, kako je sam izjavio i priznao u medijima, nije porodicni covek i zeleo je da igra tenis i ide sa turnira na turnir bez obaveza.

                    Comment


                    • Originally posted by Maja View Post
                      Izvini, ali nije smesno.

                      Razisao se sa zenom jer nikada i nisu bili "idealan par" a takodje, kako je sam izjavio i priznao u medijima, nije porodicni covek i zeleo je da igra tenis i ide sa turnira na turnir bez obaveza.
                      Zato je sada cini idealan par sa tinejdzerkom.

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        Izvini, ali nije smesno.

                        Razisao se sa zenom jer nikada i nisu bili "idealan par" a takodje, kako je sam izjavio i priznao u medijima, nije porodicni covek i zeleo je da igra tenis i ide sa turnira na turnir bez obaveza.
                        Nisam ni mislio da bi trebalo biti smiješno... To je sve žutilo od medija, mene osobno ne interesira. Osobno ne podržavam te razvode, pogotovo ako dijete ostane između dva roditelja, pa ispašta...
                        To je moje mišljenje, ali nikako pravilo.
                        Također, ne uzimam sebi za pravo da sudim nekome za njegove odabire u životu, kao neki dežurni moralisti ovdje. Njegov izbor i to je to. Stan mi je drag isključivo zbog teniskih stvari, privatne mogu prokomentirati, ali načelno me ne interesiraju.

                        Na kraju krajeva Stan zna najbolje šta je dobro za njega...
                        Ali u prirodi mu je švalerancija

                        Spoiler
                        Last edited by luka; 12-09-16, 23:05.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Zajebi Novaka. Ne da neću više navijati za njega nego ga neću pogledati više u životu. Sa ovim povređen sam, nisam, sa korektnim stavovima, lažnim osmesima, dečko idi igraj gangam style nemaš ponašanje šampiona, stav šampiona. Žali Bože takve maestralnosti teniske kad ne umeš da je izneseš.

                          Umesto da je odjebao Vilandera i da se posrao po svima, kao devojčica mi se prenemaže. Smeta im kad pobeđuje, jebu ga kad izgubi. Umesto da bude autentičan i izjavi da je tu i da mu ništa ne mogu, i da kulira tog Vilandera raspalog, ide lik i smeška se redom, stavlja u Riu znojnice brazilske, totalno promašena ličnost. Paket antipatičnosti.

                          Umesto da prgavo izjavi tu sam i još dugo ću biti prvi i briga me za sve vas, baš tim rečima, i da ih rastavlja kao što može, ja mislim da bi on više voleo da gubi malo da bi ga voleli ili da im ne smeta.

                          Pomoda, bez autentičnosti, harizma 0. Roger držanje šampiona, Rafa takođe, uči sine nije sve u udaranju loptice.
                          Verujem da ćeš svima učiniti veliku uslugu.
                          Last edited by miloolja; 12-09-16, 23:21.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zivot definitivno nije posten. Covjek koji ostavi zenu i dijete da zasluzi ovoliko srece.

                            Kakva glupa izjava.

                            Comment


                            • Uzasno sam razocaran, ljudi. Evo treci dan nakon finala ne mogu sebi da dodjem, samo sto mi Stan jos i u kosmare ne dolazi koliko ga vidim svuda okolo..
                              Zasluzeno je pobijedio covjek, nevidjena mentalna gromada u finalima, nesto poput Nadala nekad, totalno shampionski mentalitet, nemam rijeci..
                              Ono sto me boli je sto je bilo ocigledno koliko Novak ne vjeruje u sebe kad ga krene losa serija, ali narocito kod bitnih poena, brejk lopti, kojih je prokockao tonu. A to samo uliva dodatnu sigurnost kod protivnika, klasican tenisko-psiholoski reciprocitet. A imao je taktiku!! Nikako se ne slazem sa nekima odje, mnogima na mtf-u, kao i brojnim "strucnjacima" koji govore o jednodimenzionalnoj i providnoj Novakovoj taktici protiv Stana. Odlicno je Novak ukrotio onakvu zivotinju, uopste Stan nije mogao da dominira kao na FO prosle godine, zbog stalnog mixanja brzih/sporih/ravnih/visokih lopti kod bh razmjena, Stan ni blizu nije mogao da upotrijebi svoj brutalan bh kao sto je lani. I to JESTE dalo prave rezultate, gomila brejk lopti je upravo posledica toga. Ali igranje bitnih poena je bilo katastrofalno, a tu je samo glava kriva, moral, motiv, elan.. ne taktika. Ne zanemarujem ni rovitu Novakovu formu kao jedan od faktora koji su doprinijeli takvoj nesigurnosti. Sve se poklopilo.. kako ne treba... A da je Novak zaista igrao kao sto je igrao proslogodisnje finale RG-a, mislim da bi 3-0 za Stana bilo neizbjezno. Zato kazem da je taktika bila odlicna, ali Novak jednostavno nije bio na nivou.
                              Mech je, sto se kvaliteta tice, bio odlican. Bezbroj dugih, iscrpljujucih i predivnih poena. Jed8no su slabi prvi servisi kod obojice malo pokvarili utosak..

                              Eto, ne znam sta bih dalje jos mogao. Nadam se da ce covjek srediti svoj privatni zivot, jer sam ubijedjen da je to doprinijelo padu njegove forme vise i od umora i povreda..

                              Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

                              Comment

                              Working...
                              X