Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurno postoji pristojnija rec od te, pa se potrudi da je koristis.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Marej zeli da bude prvi i to je legitimno i u sportskom duhu, ali i on mora da ima prioritete. Ako su mu OI vaznije od USOa i ako mu je prvo mjesto vaznije od Slema onda su mu prioriteti pogresni. Igrao je Sinsi koji bi mu donio samo ako bi ga osvojio. Naravno, on je bio favorit, on je ubjedljivo najbolji igrac planete posle Djokovica ali cim ga nije osvojio igranje Sinsinatija je postala kardinalna greska. Cetvrtfinale USOa je samo posledica pogresno postavljenih prioriteta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by orao View Post
        Kisa mu je donela W2016.... kisa mu je odnela USO2016.... ravnoteza medju zvezdama...
        Sto bi rekao pokojni Mile Vodenicar iz mog sela "Sinovac, voda donela, voda odnela"
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Trebalo bi pitanje da glasi: Ko ne navija za Novaka?
          Ne znas kakvu borbu vodim, svi oko mene Novakovci. Vecina Makedonaca navijaju za Novaka, ima i takvih za Rogera i Rafe naravno, al generalno su za Novaka.
          U strahovitom sam poslu pa samo ponekad svratim da vidim šta pišete. Ovo me zaintrigiralo, pa bi pitao nešto Kobea.
          Ja sam u sportu lokal patriota također, pa mi je jasno zašto najviše Makedonaca navija za Novaka. I ja kad igra npr Čilić, a da sa druge strane nije Novak, svim srcem navijam za Čilkana.
          Kobe, ne pratim politiku pa ne znam, zove li se Makedonija još uvek zvanično Bivša jugoslovenska republika Makedonija. Ne pitam ovo iz "političkiih" razloga, jednostavno me interesuje, misliš li da Rafa i Rodžer znaju za naziv tvoje Makedonije i znaju li da postoji i gde se geografski nalazi?
          A šta misliš, zna li Novak i šta mislš jesu li mu Makedonci bliži od Španaca?

          Comment


          • Posle kritika na račun Nikove predaje...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Sigurno postoji pristojnija rec od te, pa se potrudi da je koristis.
              Nisam lektor niti prevodilac , svako je u skladu sa svojim unutašnjim ubedjenjem shavtio šta sam hteo da kažem
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Originally posted by Dekson View Post
                Nisam lektor niti prevodilac , svako je u skladu sa svojim unutašnjim ubedjenjem shavtio šta sam hteo da kažem
                I ja ti kazem da prestanes da vredajs igrace, jer da ja napisem da je Djokovic jajara, diglo bi se 90% foruma i ko zna sta bi mi sve rekli.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ovo ko u onom crtanom (nisam uspela da ga pronađem)... recimo da se spremaju na neki fajt pa jedan demonstrira drugom, nije dozvoljeno ovo, ni ovo, a ni ovo (pri toj demonstraciji ga ubi živog)..tako i Bojana
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Upravo ono sto sam i sam hteo da napisem, ali odustao. Reko pomislice da je zajebavam.
                    Ali Bojana bas na tu foru: kad bih ja napisala, a u stvari vec napisala... Iskusno.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Od 4:12

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nije posteno, Bojana nalazi rupu u zakonu
                        sigpic

                        Comment


                        • Niste fer prema Bojani.

                          Originally posted by Vladan View Post
                          Marej zeli da bude prvi i to je legitimno i u sportskom duhu, ali i on mora da ima prioritete. Ako su mu OI vaznije od USOa i ako mu je prvo mjesto vaznije od Slema onda su mu prioriteti pogresni. Igrao je Sinsi koji bi mu donio samo ako bi ga osvojio. Naravno, on je bio favorit, on je ubjedljivo najbolji igrac planete posle Djokovica ali cim ga nije osvojio igranje Sinsinatija je postala kardinalna greska. Cetvrtfinale USOa je samo posledica pogresno postavljenih prioriteta.
                          Drugo olimpijsko zlato je ono cime ce biti zapamcena njegova karijera. To nije mogao preskociti.

                          Igranje Sinsinatija je bila ispravna iako riskantna strategija.

                          Da nije igrao Sinsinati i da je dobio Novaka u finalu USO-a, razlika medju nima bi bila 1000 poena u Novakovu korist. Slozices se da je to prilcan razlika. Zadnji dio sezone Novak jako dobro igra. Osim u slucaju Novakove dugotrajnije povrede, malo je vjerovatno da bi Mari bio prvi na kraju godine.

                          Trebalo mu je jos poena. Pobjeda u Sinsinatiju mu je htjela donijeti 1000 poena. Znaci da bi eventalnom pobjedom nad Novakom u finalu USO-a, imao pristojne sanse da stigne to toliko zeljenog prvog mjesta. Sa 600 poen je samo dijelom ostvarili cilj. Na njegovu zalost previse se umorio sto je, uz nepovoljan zrijeb, presudilo. To je bio rizik koji je preuzeo. Ali on se nije mogao dokopati prvog mjesta bez tog rizika.
                          Last edited by NI; 08-09-16, 14:55.

                          Comment


                          • E NI, to je moja sudbina na forumu, niko me ne shvata
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Mene NI nikada nije branio kao sto Bojanu brani.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Tebe niko ne napada, sem Luka, ali dobro to je vec neka druga prica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X