Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ma ti si zlatna, svaka ti cast. Ne znam samo da li to nekoga ovde interesuje, ili dolivas so na ranu onako iskusno?
    Sandu, ustani, prosetaj, iskuliraj pa se vrati na forum.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sandu, ustani, prosetaj, iskuliraj pa se vrati na forum.
      Nisam u mogucnosti.... inace bih veruj mi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nisam u mogucnosti.... inace bih veruj mi.
        Onda pokusaj da iskuliras, jer apsolutno nemam nameru da se svadjam niti sa jednim Djokovicevim fanom niti mi je namera da provociram.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Onda pokusaj da iskuliras, jer apsolutno nemam nameru da se svadjam niti sa jednim Djokovicevim fanom niti mi je namera da provociram.
          E ako nije, onda nista.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • al zajebava Stanojlo

            “Any chance to chat to Roger about how to, you know ...?” the journalist asked.

            “To lose?” replied Wawrinka.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              al zajebava Stanojlo
              Poceo da prca i Rodzera.
              Prokurcilo se to. Na foru sta koji kurac Rodzer da me savetuje kada Rodzer gubi od Novaka a ja sadzgavam tog istog Novaka. A hocu malo sutra cu da chatujem sa njim na tu temu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Covjekkojijezvanicnopromijenioime Vavrinka ima tri Slema. Kakva propast sporta. Marej da lupa glavom o zid, samo mu to sad ostaje.
                To se ni u WTA ne može desiti. Tamo se ne dozvoljava da sretnice osvajaju više velikih titula, često ostanu bez GS. Nije ovo propast sporta, samo tenisa.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Poceo da prca i Rodzera.
                  Prokurcilo se to. Na foru sta koji kurac Rodzer da me savetuje kada Rodzer gubi od Novaka a ja sadzgavam tog istog Novaka. A hocu malo sutra cu da chatujem sa njim na tu temu.
                  Jbg. moze mu se, Role pukao svaki bitan mec u poslednje 2 godine, ovaj nije...
                  ali nije ni cudo sto je ovako reagovao, na svakoj konferenciji oni ga smaraju sa pitanjima o Rogeru, i sad je osvojio slem i dobije ovakvo pitanje
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Obrati malo paznju na recnik Sandu, nisi na ulici.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • 2013.godine je Stan izgubio 2 GS meca od Novaka u pet setova, nakon toga Stan nalazi rjesenje za Novaka i od 2014. Stan dobija 3 puta Novaka na GS od cega 2 puta u finalu 3-1 i jednom 3-2 u QF a Novak dobija jedan njihov mec sa 3-2 u SF.

                      Sreca, da naravno.Poklon, to je jos realnije, Novak je stari dobrotvor.Pogresna taktika, Novak je inace poznat po tome kako cesto fula taktiku
                      Sve su to dobri izgovori da bi se sakrilo ono sto je sustina, u bitnim mecevima posebno na GS Stan ima rjesenje za Novaka i tu je kraj price.

                      _91161589_035240032.jpg

                      SVAKA CAST, STAN THE MAN, jos jednom si dokazao kakav si majstor i sampion, jer imati 11 od 11 u finalima (pa makar i na skolskom takmicenju) je podatak za svaki respekt.Dokazao si da kad se tebi igra apsolutno sve zavisi od tebe.Nadam se da cu bar jos koji put vidjeti ovakvo tvoje izdanje na nekom od narednih GS turnira
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Originally posted by LegendaBL View Post
                        2013.godine je Stan izgubio 2 GS meca od Novaka u pet setova, nakon toga Stan nalazi rjesenje za Novaka i od 2014. Stan dobija 3 puta Novaka na GS od cega 2 puta u finalu 3-1 i jednom 3-2 u QF a Novak dobija jedan njihov mec sa 3-2 u SF.

                        Sreca, da naravno.Poklon, to je jos realnije, Novak je stari dobrotvor.Pogresna taktika, Novak je inace poznat po tome kako cesto fula taktiku
                        Sve su to dobri izgovori da bi se sakrilo ono sto je sustina, u bitnim mecevima posebno na GS Stan ima rjesenje za Novaka i tu je kraj price.

                        [ATTACH=CONFIG]14607[/ATTACH]

                        SVAKA CAST, STAN THE MAN, jos jednom si dokazao kakav si majstor i sampion, jer imati 11 od 11 u finalima (pa makar i na skolskom takmicenju) je podatak za svaki respekt.Dokazao si da kad se tebi igra apsolutno sve zavisi od tebe.Nadam se da cu bar jos koji put vidjeti ovakvo tvoje izdanje na nekom od narednih GS turnira
                        Da ima resenje pa dozvoli 17 brejk lopti - cisto onako da pokaze kako moze da se nosi i sa tim jer ima resenje.
                        Ako ovaj mec nije poklon - onda ja stvarno ne znam sta je poklon.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Da ima resenje pa dozvoli 17 brejk lopti - cisto onako da pokaze kako moze da se nosi i sa tim jer ima resenje.
                          Ako ovaj mec nije poklon - onda ja stvarno ne znam sta je poklon.
                          Ove godine Novak BP 3/17, prosle Roger 4/21 ako me dobro sjecanje sluzi.Nema tu mjesta poklonima, protivnici su u oba slucaja bili bolji, posebno su bitne poene igrali bolje.
                          Last edited by LegendaBL; 12-09-16, 12:49.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Impozantna je ova statistika kod Wawrinke, 3/3 finala GS, a i niz od titule, koji doduse se proteze na pune dve godine, cini mi se, ako ne i vise. . .
                            E sada jucerasnji mec, ne mogu reci da je bio neki kvalitet, ali bio je dobar, Stan losiji nego RG 2015, koji je verovatno njegov najbolji mec, pa mozda i u karijeri. Sta vise i Djokovic je bio bolji juce, nego na RG, ali uslovi su ipak totalno razliciti, pa mozda i uporedjenje je irelevatnto. Ono sto je bitno je sto je mec bio dosta tesan i sto je Djokovic odigrao katasrofalno bitne poene. Nivo igre u celini je bio ok, ali stav prema mecu vrslo los. Za razliku od Wawrinke, koji ulaze ama bas sve u finalnom mecu, kao sto ja, a verujem i svi ocekuju od finala GS.
                            Tako dolazimo do situaciju da Wawrinka ima sampionski mentalitet u finalu, a Djokovic prilicno diskutabilan. Ne sto nije iskoristio svoje brojne sanse, nego cini se da nije ni previse zalio.
                            I da cudno je bilo da porazeni bude nasmejaniji na kraju u odnosu na pobednika. . .Razocaranost je normalna i pozeljna pojava u takvim situacija.
                            Sve u svemu i nije veliko iznenadjenje, jer ocito u finalima GS kada se oni sretnu, Wawrinka jeste favorit.
                            Last edited by Niki; 12-09-16, 12:48.

                            Comment


                            • Cega se sve nacitah... propast sporta, propast tenisa... zato sto je lik zasluzio tri GS igrom, ili je samo srecan hah.

                              Ali zato lik koji igra najsmorniji tenis kojeg mediji guraju u veliku cetvorku, a realno postoji samo realna trojka uzima dva puta takmicenje koje se igra svake cetri godine je neka kao pobjeda sporta. Pa Novak moze da zali vise za dva GS koja je poklonio Mareju (najvecem luzeru ovoga sporta) no sto je izgubio dva (tri) od Stena apsolutno zasluzeno.

                              Da mi je znat sto se pisalo prosle godine kad je Federer tijesno izgubio od Novaka kao sinoc Novak od Stena...

                              RG 2015 finale je najbolji mec sto je Sten odigrao u svoju karijeru, a i jedna od najboljih teniskih perfomansi pa barem u zadnju deceniju i tu je kao nesto Novak kriv sto ga je ova POCISTIO sa terena. Jedini igrac kojeg je Novaka uspio da zaustavi zadnje tri godine, najtezi mu matchup trenutno jer je Sten bije svaku lopticu kada mu je to zadnji udarac u zivotu... rece Ivanisevic (ili Ljubicic, ne sjecam se tacno) da je jedini nacinda se dobije Novak da mu se izbije reket iz ruke sto upravo Sten i radi.


                              Prosto mi je nevjerovatno ovoliko omalovazavanje Stena i ova prica kako je promijenio ime, zena, Vekic i ovo ono... mislim SJAJNE fore i fazoni!
                              No ajde de, neka se Nolo sad fokusira na ovaj njegov rijaliti sou i nek ode putem karijere ala Ana Ivanovic, dosta je bilo tenisa... taman da mu se ne sjekiraju ovi fanovi vise.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Da ima resenje pa dozvoli 17 brejk lopti - cisto onako da pokaze kako moze da se nosi i sa tim jer ima resenje.
                                Ako ovaj mec nije poklon - onda ja stvarno ne znam sta je poklon.
                                Mogao si i bez quote.

                                Kad Novak ne može ubaciti prvi servis ili izbaci FH iz sredine terena 2 metra u aut, to je rješenje koje Bingomal izvlači iz rukava, ne može tu Novak ništa napraviti.

                                Comment

                                Working...
                                X