Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dekson View Post
    Posle odgledane reprize stekao sam utisak daje losiji servis kompenzovao igrom u polju ida Conga to nije mogao da isprati. Sto bi Federer rekao, sto vise treniram imam vise srece.
    To je tacno. Sto manje dobiva lakih poena to mora vise da trci. Svjezina mu tu pomaze. Nije se umorio. Medjutim, protiv dobrog returnera kao sto je Mari, trcanje ne moze da nadoknadi manjkavost servisa. Za Marija mu trebaju i jedno i drugo.

    Comment


    • Originally posted by cssr View Post
      b92


      nije najduzi ... "tek" treci
      Konors je vezao 12 zavrsnica u velikoj jabuci a Federer 11 u melburnu
      Možda nije najduži niz u PF na GS, ali jeste na USO, od aktivnih... Novakovo 10-to PF, Konors imao 12, a Federer 8.
      Last edited by miloolja; 07-09-16, 15:18.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Možda nije najduži niz u PF na GS, ali jeste na USO, od aktivnih... Novakovo 10-to PF, Konors imao 12, a Federer 8.
        Ali b92 nije tako napisao, uostalom ako Fed ima 8 a Djokovicu je ovo deseto, onda taj rekord nije postavio ove godine.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Uopšte ne pominjem nigde B92.

          Pa ne mora da znači da nije rekord..ali u svakom slučaju svi pišu o najdužem nizu od aktivnih igrača http://www.atpworldtour.com/en/news/...ive-us-open-sf a nemam za sada dovoljno informacija, ko iz prošlosti ima recimo 9 PF USO i da li ima, pored Novaka do juče.
          I ne znam da li je Federer treći na spisku, već eto recimo on ih ima 8.
          Last edited by miloolja; 07-09-16, 15:35.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa dobro, ali cssr je rekao da je b92 pogresan podatak izneo, a sumnjam da nije taj rekord postavio jos prosle godine, jer ko osim Feda od aktivnih igraca moze da ima toliko uzastopnih SF?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ma totalno si se pogrešno vezala za B92, samo sam odgovorila da ok greška nije na GS već na USO... i gde je iko pisao o rekordu?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ali b92 nije tako napisao, uostalom ako Fed ima 8 a Djokovicu je ovo deseto, onda taj rekord nije postavio ove godine.
                Postavio je prosle, ali je takodje postavio novi i ove - tj oborio svoj stari, a sledece godine ce oboriti i ovaj, pa one tamo i taj od sledece godine...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • 186 different semi-finalists in 195 majors during Open Era and @DjokerNole is 1st to reach 'Final Four' with 3 retirements/walkovers #USOpen

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Postavio je prosle, ali je takodje postavio novi i ove - tj oborio svoj stari, a sledece godine ce oboriti i ovaj, pa one tamo i taj od sledece godine...
                    E ima da kopam po arhivu b92 i da vidim da li su i tada nesto napisali.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Dobro sam rekao devojci noćas, 3:1 za Wawrinku.

                      Prognoza.jpg

                      Samo malo sam gledao četvrti set jutros. Dirnule me one ovacije Delpu pred odlučujući servis gem Wawrinke. Samo da pametno planira turnire koje će igrati i ne preoptereti zglobove. Ne verujem da je dovoljno spreman da može do kraja godine da igra sve jače turnire.
                      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                      Comment


                      • Preterao je Marej sa mecevima - to mu se obilo o glavu. Pogotovo sto je u Sinsiju dogurao do finala - i izgubio. Da je uzeo titulu pa da razumem sto se batrgao, ovako samo se umarao - nizasta. U dve uzastopne nedelje odigrao 11 meceva (dobro nije 14 dana vec malo vise 16 koliko se secam, ali opet je mnogo), pa nedelju dana pauze (premalo), pa US.
                        Naravno da to nije glavni razlog poraza od Keija, ali je jedan od faktora. I da je dobio Japanca titulu ovde uzeo ne bi.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Sandu,

                          Dva put hvala. Prvo, sto znam da je Kei a ne Kai. Drugo, za link.

                          PS
                          Doduse nisu uvijek u pravu. Kako svjedoci ovaj primjer.

                          https://www.youtube.com/watch?v=3zjFnIezvjQ

                          -------------

                          Bojana,

                          Da, pretpostavio sam da se cita engleski.

                          ------------

                          Dekson,
                          Samo bi još dodao katastrofalno Marejevo tempiranje servisa asevi u nebitnim trencima a u ključnim momentima katasrtofa, kada je dozvoljavao Keju da lako vraća i uzima brejkove.
                          Gong, sudije , leptirići su sve znaci mentalnog zamora, i dalje stoji enigma što mu je trebao Sinsinati.
                          Naravno da je gong okidac. Mentalno i fizicki prenapregnut, Mari je nasao izgovor pred samim sobom.

                          ------------

                          Potuno je prirodno da je Mari igrao i Olimpijadu i Sinsinati.

                          Olimpijada ima vrijednost za sebe. Da je preskocio ne bi imao 2. olimpijsko zlato, osvojio bi Sinsinati i ne bi sinoc ispao.

                          Sinsinati je pak davao sansu da se stigne Djokovic u trci za 1. mjesto. Pokusao je nije upalilo. Da je imao Novakov zrijeb a Novak njegov, vjerovatno bi upalilo. Svejedno ispravna odluka. On je daleko najbolji igrac u istoriji koji nikada nije bio broj jedan. Ima potpuno prirodnu zelju da makar na trenutak to postigne. I jos uvijek ima sansi. Novak brani preko 9000 poena od sada do 01. aprila 2017.

                          PS
                          Racunam da je Vilas bio broj jedan ali da zbog neazurnosti ATP-a to nikda nije bilo verifikovano.
                          Last edited by NI; 08-09-16, 08:31.

                          Comment


                          • I kada bi bio svaki put u pravu, ne bi valjalo
                            Ali nije uopste moj post vazio generalno za izgovaranje imena, vec samo za Keija u ovom slucaju. Znaci za odredjeno - konkretno ime.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sa ovim Marejevim porazom je najverovatnije borba za broj jedan na kraju godine zavrsena. Necemo preudicirati, ali to je to otprilike.
                              Sta mislite hoce li rob ikada uspeti da bude, makar nedelju dana na prvom mestu?
                              Ako ga uporedimo igracima koji su to dostignuce ostvarili evidentno je bolji od mnogih, ali oni nisu imali Novaka, a on nije bas te srece.
                              Last edited by Sandugp; 08-09-16, 08:45.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Kisa mu je donela W2016.... kisa mu je odnela USO2016.... ravnoteza medju zvezdama...

                                Comment

                                Working...
                                X