Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportijelo u Fiorentinu, kako stvari stoje. Đovani Sartori reče da će biti prodat, prepodne su pregovarali sa Napolijem, ali je to propalo, sada je preostala Fiorentina.
    sigpic

    Comment


    • ....

      The Italian transfer window ends in four hours.

      Comment


      • U 23h po našem. Inter može Maikona i kasnije
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          Jovetič i Lihštajner

          Šta mislite gde će igrati od sutra?
          Jovetic ce na kraju da ostane u Interu. Za Lihstajnera ne bih znao odgovor.

          Comment


          • Evo vam odgovor za Lištajnera

            JUVE DISPOSTA A CEDERE LICHTSTEINER SOLO ALL'ESTERO
            Dakle može samo preko.

            Comment


            • Inače,

              Alessio Cerci’s move from Atletico Madrid to Bologna has seemingly collapsed after he failed a medical.
              Koliko sam nekada voleo da Ćerćara pojača Juve, danas bih pustio suzu kada bih ga ugledao u Vinovu

              Comment


              • Torosidis u Bolonji na pozajmici.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Aleksandar Pešić prešao u Atalantu, čeka se objava.

                  Valdifiori u Torinu, permanentni transfer.

                  Maksimović će potpisati ugovor sa Napolijem, dok će medicinski pregledi biti obavljeni sutra. Maksimović je bio "blokiran" na frankfurtskom aerodromu u toku dana, zbog dojave o bombi i tek malopre je sleteo na Fjumićino.

                  Dijego Lopez na pozajmici u Espanjolu.

                  Filip Helander na pozajmici u Bolonju. Stiže iz Verone.

                  Milan će pokušati dovesti Matija Fernandeza, u pitanju je pozajmica.
                  Last edited by Crni Đorđe; 31-08-16, 20:59.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tik-tak

                    The Italian transfer market ends after 30 minutes #calciomercato

                    Comment


                    • Tik-tak a u Torinu

                      Juventus offer €24m to Torino for Daniele Baselli after the Witsel deal has collapsed
                      Kako brzo leti godina, kao da je prošle godine bilo isto vako sa Drakslerom

                      Comment


                      • Jos da im neko Belotija uzme i moze Miha Sarenica da se slika.

                        Comment


                        • 24 miliona za Basellija? Mislim da Marota nije lud da daje tolike pare za prosecnog igraca.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Pa nestarno je da prođe prelazni rok a Juve nije doveo nijednog Italijana.

                            Ako mene pitaš ja bih ga uzeo pre Vitsela

                            Comment


                            • A u međuvremenu

                              I nostri inviati a Milano ci parlano di un Axel Witsel in pressing su Lucescu. Il belga sta provando a convincere l’allenatore a lasciarlo partire. La sua volontà è chiara: vuole solo la Juventus. Ma adesso manca davvero poco, forse troppo.
                              Što znači da je Vitsel zvao Lučeskua da da yeleno svetlo za transfer, alal mu ćufta zaslužio je da ga dovedemo. Svaka čast. Inače, on je od jutros u nekom hotelu u Torinu, prošao je lekarske preglede.

                              Još par minuta

                              Juventus & Zenit have started digital procedures to close the Witsel deal. To be seen if it can be done in time. #SkyItalia
                              hahahah....koja frka.

                              Comment


                              • Vidim ja da ce biti kao transfer De Hee u Real
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X