Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudi me da neki veci klub nije hteo Harta u timu. Koliko god on bio kiksara, svakako da bi bio dobar izbor medju stativama, a za Mihu tek. Znaci li ovo da ce Maksimovic u City?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Torino je napravio vrhunsku ekipu a i dobro zaradio ovog leta (zaključno sa prodajom Maksimovića). Miha zna da vodi ovakve ekipe tako da ako bogatiji padnu mogu uz Sasuolo da budu najprijatnije iznenađenje...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Maksimovic.

        Napoli je poslao poslednju ponudu Torinu za srpskog fudbalera Nikolu Maksimovića u iznosu od 27 miliona evra.

        Kako prenosi list Il Martino, inače veoma upućen u dešavanja u klubu podno Vezuva, predsednik Aurelio De Laurentis ubeđen je da će završiti posao do kraja prelaznog roka, ali ne želi da ide više od pomenute cifre.
        Maksimović već dve nedelje ne trenira sa "bikovima", upravo iz revolta nakon što je klub odbio ponudu Napolija od 25 miliona evra.

        Comment


        • Hart stvarno gotova stvar

          Comment


          • Od 2018 Seriji A zagarantovana 4 mesta u LS. UEFA zvanicno usvojila. Top 4 lige ce imati direktna 4 predstavnika u grupnoj fazi, a istorijska dostignuca lige ulaze u rangiranje liga, tako da ce se top 4 tesko promeniti.

            Ne znam da li je ovo neko vec objavio, ali korisna informacija.
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Mrzi me sad da guglam ali ne znam da li su istorijski rezultati lige ili samih klubova pojedinačno...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • The result of Sassuolo-Pescara will be reversed from 2-1 to 0-3 following the illegal signing of Antonino Ragusa.

                http://www.football-italia.net/90625...esult-reversed

                Comment


                • Bas ostra kazna, ali tako treba. Steta za Sasuolo, a vazni bodovi za Peskaru.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Počešu se za dupe, neće ispasti zbog ova tri boda sigurno.

                    Opušteno.

                    Comment


                    • Nikola Maksimovic is finally on his way to Napoli for €26m plus Mirko Valdifiori, on loan with obligation to buy at Torino.
                      http://www.football-italia.net/90664...ic-napoli-done

                      Comment


                      • O majko moja i svi sveci

                        Comment


                        • Comment


                          • http://mondo.rs/a934816/Sport/Fudbal...ski-igrac.html

                            Maksimović je na taj način srušio rekorde Save Miloševića, Nemanje Matića, Lazara Markovića, čiji su transferi koštali 25 miliona evra.
                            Ma otišlo sve u tri lepe

                            Comment


                            • Jovetič i Lihštajner

                              Šta mislite gde će igrati od sutra?
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Piero Ausilio: "Jovetic was, is and will remain an Inter player".
                                A o Lištajneru pegla onaj Kalćomerkato da želi samo Inter, sad koliko je istina videćemo.

                                Btw.

                                Završen Kvardado

                                Comment

                                Working...
                                X