Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Di Marzio: Axel Witsel won't go to #Juventus now, it's too late!
    Lučesku povukao ručnu.

    Jbg...kako će dečkonja sutra polako put Rusije nazad, cimao se džabe. Tj. ide da igra za repku pa onda Rusija.

    Comment


    • Ovako se rusi moral igracu, dovodi ga do ludila i ne bi me cudilo ako se ne bude cimao u utakmicama iz revolta. Steta bas, a nama ostaje da gradimo igru oko Sturara, Asamoe, Lemine i pouzdanog Hernanesa.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Jbg dogodine lepo Marotta time i dođe dečak za free. Zaslužio je, ako ništa drugo.

        Mada sumnjam da će se ići na njega, jer nam je bio alternativa nekim drugim igračima.

        Comment


        • Montella u zadnji cas doveo Fernandeza.

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • Propao i Ćerćiju transfer.

            Napoli nagurao dosta talenata ovaj prelazni rok - Rog, Zelinski, Diavara i Milik. Simpatično.

            Comment


            • A Maksimovic nista?

              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

              Comment


              • On skoro ima 25 godina.

                A pazio ovo

                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...kupeo-sto-puta

                Comment


                • Nevjerovatno! Zvezda ga prodala za 2.5 miliona. Torino ga prodao za 29 miliona. Ja i dalje ne vjerujem za koga je ADL dao tolike pare.

                  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                  Comment


                  • Comment


                    • Je l' pozvan Maksimovic u reprezentaciju? Stvarno je previse para dato za decka koji je kiksara i koji ne vred ni 10 milki.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Posle ovog transfera mora biti pozvan , otišao je i ovaj fudbal u tri lepe ..
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment






                        • Inače, mislim da nije pozvan za ove utakmice sada što se igraju ovih dana.

                          Comment


                          • Jbg kad pogledas koliko su placeni tek Mangala, Otamendi, Stones i ostali, ispada se najvise para daje za stopere.
                            Pjanic sa druge strane 32 miliona, Dybala 40...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Postoji deficit ozbiljno kvalitetnih stopera na trzistu vec neko vreme pa zato i takve cene svakog koji je iole dobar ili izrazi potencijal... Zakon ponude i traznje

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X