Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta im počini De Sci

    A i Suso je u strašnoj formi.


    Na početku sezone je Bacca bio Bog i batina, sve je od njega zavisilo, vidljiv napredak u igri Milana
    Last edited by p4p1; 26-11-16, 21:11.

    Comment


    • Jesús Joaquín Fernández Sáenz de la Torre SUSO

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Izgleda da Bacca u januaru odlazi iz Milana, ozbiljno se spominje PSG. Zna se kakva je veza izmedju njega i Unaija.

        Comment


        • Ne znam dali se secate ali vodili smo diskusiju, bio sam uveren da ce Montela odraditi dobar posao, jos je rano ali ja ne menjam stav da ce Milan u LS ove sezone.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ne znam dali se secate ali vodili smo diskusiju, bio sam uveren da ce Montela odraditi dobar posao, jos je rano ali ja ne menjam stav da ce Milan u LS ove sezone.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            Milan nema ekipu za LS, ali Montela je iz svakog igraca izvukao skoro maksimum, i odlicni su ove sezone. Voleo bih da ih vidim u LS, ali bi morali da se ozbiljno pojacaju da bi ucinili nesto vise u Evropi.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Sta je ba ovo Juve vec gubi 2-0
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Kako nije sramota ovog Allegrija da celu sezonu igra kao pi..a.. Mrtvi 3-5-2, sedi mu Rugani na klupi a igra mu Lihstajner stopera. Kvadrado lazni spic, Markizio mu sedi na klupi, uzas. Ubise nas ljudi za 15 minuta, sramota za Allegrija.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Šta radi Djenova..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Toliko dobri mečevi u tri, da danas opet radi simulcast.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ima li Juve snage za povratak neki, ovo sada je katastrofa.

                      Comment


                      • Ne secam se da nas je neko ovako usrao za pola sata igre.
                        Hajmo Djenova jos 3 komada molim vas.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Atalanta igra kao u transu

                          Sta je sa Bonucijem?

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ne znam vise koji mu je k sa Iguainom i tim usranim 3-5-2...

                            Comment


                            • Povredi se Bonuci, kako je danas igrao i bolje sto je izasao. Kad bi mogli u paketu sa njim Benatia, Alves, Lihstajner, Hernanes...
                              Ubise nas ljudi, sasvim zasluzeno. Ovako su igrali i protiv Milana, i dobili 3-0. Higuain nedovoljno oporavljen. Uzas od igre, sramota treba biti Allegrija sto je izasao sa ovakvim timom. Sta ce nam uraditi Atalanta sledece kolo, ako ovaj slepac ne izmeni nesto, ne smem da pomislim.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Al' gazi Djenova,a tek Atalanta..
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X