Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posalji Mirandu po burek.

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Majstor Suso, ima covjek smisla za fudbal.

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Majstor Suso, ima covjek smisla za fudbal.
        Do dan danas mi nije jasno kako nije ranije dosao do izrazaja
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bio je on dobar u Genovi. Bas me cudilo sto su ga toliko osporavali kao da se radi o Gatusu bez motorike

          Comment


          • Milan odlicno iskoristio svoje sanse za sada. Veoma dinamican derbi, Inter nekako malo bolji ali dzabe kada ne mogu da iskoriste svoje sanse. Ispostavilo se da tandem Medel-Miranda ne pije vodu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Milan odlicno iskoristio svoje sanse za sada. Veoma dinamican derbi, Inter nekako malo bolji ali dzabe kada ne mogu da iskoriste svoje sanse. Ispostavilo se da tandem Medel-Miranda ne pije vodu.
              Medel izasao zbog povrede, do njegovog izlaska su jos kolko tolko bili sigurni.

              Icardi je ispod proseka veceras.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • E nisam ni skontao, gledam drugo poluvreme ali bez zvuka
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • 2-2 Perisic, apsolutno zasluzeno.

                  Zadovoljan sam mecom, prava poslastica je bila, Inter zasluzeno do boda, vidi se promena trenera, nekako drugacije imaju pristup utakmici. Realno na papiru lagano imaju tim za top 3, nadam se da ce konacno proigrati.

                  Jedino je Icardi potpuno podbacio veceras, bas bas losa partija.
                  Last edited by Tobdzija; 20-11-16, 21:42.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Jako lose kada u zaustavnom ispustis pobedu u derbiju i 2 boda ali sta je tu je... Nije smeo Niang da izadje jer Lapadula apsolutno nema ni brzinu ni skok tako da se izgubilo dosta na presingu a i nije bilo nikoga ko ce da spusti dugu loptu do Susa, Bonaventure ili nekog treceg...

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Cenim nek lagani remi tipa 1-1 svi zadovoljni
                      Dobro golove nisam pogodio ali ocekivan remi po meni. Sasvim zasluzeno Inter izjednacio.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Inter je zasluzeno dosao do boda, ali i dalje ostaje zal zato sto je gol primljen u 92. minuti.

                        Koreografija mi je vrh.

                        Spoiler
                        Last edited by Rossonero; 21-11-16, 10:10.

                        Comment


                        • Samo što sam hteo da napišem "Čudi me da Roso nije okačio koreografiju".

                          Super je, moćno.

                          Comment


                          • Zainteresirani izvolite.

                            Star Torino striker Andrea Belotti is ready to sign a new contract, which will include a €94m release clause.

                            Comment


                            • Na današnjem treningu Udinezea, štoper (i vicekapiten) Danilo je u tri minuta uspeo povrediti tri saigrača: Lodija, Penjarandu i Adnana. Potom je izbio sukob između njega i Lodija, te je Danilo ranije poslat kući s posla.

                              Kalčo
                              sigpic

                              Comment


                              • Danilo uporan dečko
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X