Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Sad mi je zao sto sam ugasio stream na 1-2 cekao sam GG koja ludnica od tekme. Na kraju 3-2 za Sampu, iskreno mislim da ovde nisu cista posla
    Ma ni Tottenham vs WH nije bilo bas sve cisto, da ne pricam za Sevillu

    @Dale

    Ovaj Salah samo da ima malo bolju zavrsnicu bio WC igrac, otimacina bi bila oko njega. Nerealno koliko puta dodje u situaciju da postigne gol. Al od onolike brzine uopste nema stabilnosti u nogama
    Last edited by Prototype; 20-11-16, 14:58.

    Comment


    • Ma brat je to, prije sam mu zamjerao sto je vise volio da sutne nego da doda, ali i to se popravilo

      A od tih sumnjivih meceva, iako nisam gledao nijedan, Sevilla mi je jedina cista, jer otkako je celavi doktor dosao, oni igraju preprepreprelude meceve, ne bi me cudilo da i 2 razlike nekad okrenu u sudijskoj
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Koji sam maler jednom sam odigrao torino so empoli i 0-0 i od tada padaju golove kao kisa i sad opet odigram i opet oni 0-0
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • E zasto li je on Salaha izvadio prije 60. minute meni samo to nije jasno :/

          Sretan gol domacina, ali od tada su navalili, mogli su lagano i drugi dati ..

          Dobro glup fudbaler Leandro Paredes, bas onako dobro glup

          Spaletijev poraz, prvo jer vadi Salaha prije 60., onda i Radju i ubacuje Paredesa koji je doslovno sve pogresno uradio otkako je usao, plus penal skrivio. Sramotna predstava od prvog primljenog gola, razbili su ih kao da su Barca, a ne Atalanta.
          Last edited by Dale; 20-11-16, 15:56.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ubila ih je Atalanta u drugom poluvremenu. Zasluzena pobeda, ali sta je Berisha skidao Salahu ono je stvarno neverovatno.
            Atalanta odlicna za sada, samo ne verujem da ce izdrzati celu sezonu u ovom ritmu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Trebao je i morao Salah da zavrsi neke od onih sansi koje je imao, u drugom poluvremenu nisu imali ideju kako do probiju odbranu Atalante. Ali onda kada su imali, morali su bolje iskoristiti. A i nisu ni imali srece kod onog penala.

              Comment


              • Gledam postave i mislim se ovo Inter treba da dobije sa 2 razlike minimum...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • ....

                  Milan: Donnarumma; Abate, Paletta, Gomez, De Sciglio, Kucka, Locatelli, Bonaventura, Suso, Bacca, Niang.
                  Inter: Handanovic, D’Ambrosio, Miranda, Medel, Ansaldi, Brozovic, Kondogbia, Joao Mario, Candreva, Icardi, Perisic.

                  Comment


                  • Medel na stopera? Hajde da vidimo i to.
                    Cenim nek lagani remi tipa 1-1 svi zadovoljni
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Mene samo brine Medel na stoperu, ostalo mi se svidja. Ali zasto opet nema Banege?
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • SUSOOOO

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kazna je stigla!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Mnogo bolji Inter u prvom poluvremenu, imali inicijativu, neke polusanse, Milan proigrao tek posle 40-og minuta i 1-0 golom Susa.

                            Uglavnom dobar dinamican mec, ja sam ocekivao mrtvu utakmicu. Mogao bi Banega vec na pocetku drugog poluvremena u igru.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Inter ne zna gde udara - igrači uvek van kritičnih zona na terenu, tako da Milanu samo preostaje iskoristiti još koju kontru koju će sigurno imati na raspolaganju, znajući Piolija i Inter, te njihov novonastali combo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Golcina Candreve, idemoooo
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X