Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WH je pet kola bez poraza, a tri bez primljenog gola. Opet mislim da ce nas Liverpool uzeti.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Liverpul ako odigra išta bolje u odnosu na sve što su odigrali zadnjih mjesec dana dobijaju rutinski, a i ako budu kao prošlih par kola opet su dobre šanse da izvuku pobjedu tako da i dalje su favoriti da završe u top 4. Mene zanima kako će Siti u ova posljednja 3 kola, jeste da igraju protiv ekipa kojim su se sezone završile odavno ali opet očekujem bar jedan kiks.

      Comment


      • Kakvu kognitivnu disonancu izaziva stari Wengerica.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nema Venger veze sa tim, bar što se mene tiče. Neće nama Arsenal ništa da uzme ili pokvari, jedino mi sami sebi možemo to da uradimo.

          Siti i može da kiksne jednu tekmu. 2 pobede i remi njima rešavaju problem. A iskreno ne vidim da mogu gore od toga.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Nije valjda da aludiras na to da ce Vengerica sa svojim momcima opet u LS?
            To ti je Sandu neka tradicija. On pred svaku utakmicu baksuzira. Obično kad tako piše, mi lako dobijemo. Mene više brine kad je pozitivan(iako je to veoma retko)
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma ja, a gravitaciju spominjete samo onako
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne znam na osnovu cega bih mogao da ocekujem pobedu. Mi nista nismo odigrali poslednjih mesec dana, i nista ne ukazuje na to da cemo biti bolji u nedelju. Mozda dobijemo na srecu, kao Watford/Stoke/Burnley. Ali s obzirom da su oni dobili Spurse, i x bi bio odlican.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ovo je utakmica koja pokazuje jesu li igrači ili su mentalni patuljci. Svako kolo do ovog je nebitno. Forma po meni nema veze kad su ovakve utakmice. Sve je u motivaciji, volji i mentalitetu. Koliko sezona unazad timovi koji su zakucani na poslednjem mestu se povampire i u poslednjih 4-5 kola i počnu da dobijaju sve živo. Jel njima kvalitet odjednom porastao ili ima i do ovog što sam gore naveo.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • City gubi, Arsenal 0-0, Liverpool gubi.

                    Zadnje kolo zanimljivo.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • vulvic gubi u svakom slucaju, po navici

                      Comment


                      • Originally posted by CicoIZeko View Post
                        vulvic gubi u svakom slucaju, po navici
                        Kad ste ono zadnji put pravi trofej slavili?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Klopp kaze da Sautemtpon je igrao zatvoreno protiv Liverpula, a protiv Arsenala su igrali otvoren fudbal i nekako je bilo lakse Arsenalu dati gol, i kao ono pomogli su njima, to nije u redu

                          Comment


                          • Prsli svi, na kraju jedini normalan u ligi ce bit Conte
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • 100% zasluzena titula.

                              Points lost in final 10 mins - 0. Ovo je kljucno po meni, to pokazuje kako ih je spremio psihicki Konte.

                              Junajted ima bar 10 poena izgubljeno kladim se.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ovo je utakmica koja pokazuje jesu li igrači ili su mentalni patuljci. Svako kolo do ovog je nebitno. Forma po meni nema veze kad su ovakve utakmice. Sve je u motivaciji, volji i mentalitetu. Koliko sezona unazad timovi koji su zakucani na poslednjem mestu se povampire i u poslednjih 4-5 kola i počnu da dobijaju sve živo. Jel njima kvalitet odjednom porastao ili ima i do ovog što sam gore naveo.
                                Слажем се 100%. Буквално најбитнија утакмица од оне с Челсијем.

                                Comment

                                Working...
                                X