Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad Arsenal opet završi u top 4 plus ako uzme FA kup... Moglo bi nešto kao 2014.

    Comment


    • Klop ako izvisi za top 4 otkaz.
      sigpic

      Comment


      • 74 boda su dovoljna za top 4.

        To je moja racunica bazirana na posljednjih 7 sezona.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nema šanse. Daće mu najveći transfer budzet u poslednjih ko zna koliko godina. Mislim i da sledeću sezonu podbaci da ne bi dobio otkaz.

          Aki, ovde nema računice. U nedelju posle 17h će se znati kako i šta. Ovo pričam o Liverpulu, jer Pep nema šanse da podbaci toliko.
          Last edited by z0La; 10-05-17, 22:04.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma nece dobiti otkaz ali bi flopovao nevidjeno ako ne uspije u ovakvoj sezoni da dodje do top 4. Imaju sve, sve im je na zlatnoj tacni, iako imaju losu 2017. opet sve od njih zavisi, ako zajebu samo je Klop kriv, niko drugi.
            sigpic

            Comment


            • Ako cemo realno govoriti, Liverpul je zasluzio da bude ispred Arsenala ove sezone jer su u medjusobnim susretima oba puta tukli Arsenal . Sve je na njima. Dve pobede i eto ih u kvalifikacijama za LS

              Comment


              • Meni je nerealno da može ovoliko da se flopuje. Da izgbiš kući od CP-a, igraš nerešeno sa Bornmautom i Svecima i tako izgubiš top4. To nije flop, to je flopčina. Ako izgubimo top4, mogu da vidim preispitivanje i kod navijača a i kod uprave oko Kloppa.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Хоћемо Брендана назад, у другој сезони био други
                  Last edited by Победа; 10-05-17, 22:15.

                  Comment


                  • Drzao bih Klopa kao malo vode na dlanu i da izvisi za LS ove sezone.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Normalno. Boljeg sigurno nećemo naći.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Spavate li mirno?

                        Sinoc nisam gledao tekmu totalno fokusirano i na miru kako volim posto sam radio, u prvom su nas sabili, izvredjali me u kladzi jer sam govorio kako je Arsenal singl dana. Na kraju meca sam solio ja.

                        Alexis gol posvecuje Akiju posebno.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ево једне интересантне чињенице. Ливерпул прошле сезоне играо финале ЛЕ за улазак у ЛШ и изгубио, а Јунајтед у гостима од Вест Хема изгубио за ТОП4 2 кола пред крај. Ове сезоне Јунајтед игра финале ЛЕ за ЛШ, а Ливерпул с Вест Хемом у гостима 2 кола пред крај за ТОП4.
                          Last edited by Победа; 11-05-17, 23:00.

                          Comment


                          • Zakljucak je jasan. Morate pobediti WH da bi mi osvojili LE. Dobro vama, dobro nama.

                            Comment


                            • Liverpul sigurno nece pobediti WHU.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Liverpul sigurno nece pobediti WHU.
                                Nije valjda da aludiras na to da ce Vengerica sa svojim momcima opet u LS?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X