Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je neregularan gol. Bio je indirekt, a ne faul. Lukaku nije smio direktno iz slobodnog da šutne. Pokraden Palas ođe.
    sigpic

    Comment


    • Je li Mos digao ruku?
      sigpic

      Comment


      • Digao je poslije faula. Ne znam što je radio dok je Lukaku ovo izvodio.
        sigpic

        Comment


        • Kakav je to brat. Mozda su promijenili pravila, mozda sad moze direktno iz indirekta
          sigpic

          Comment


          • Benteke

            Comment


            • Sta kaze Sajmon?

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Jbte, poništiše im gol bezv...

                Al što ga zavuče Benteke glavom, majstorica. Deluje Everton previše ranjivo posle gola. Miriše na još jedan CP-a.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Možda i nije bezveze,mislim bezveze je što je ovaj pokušao glavom da zakači loptu,a to po pravilima ipak jeste ofsajd..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Uh,da je Stekelenburg ovde malo samo promašio loptu,bio bi' nok-daun..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Jedna promena, Lovren se vratio u tim


                      Liverpool: Karius, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino. Subs: Mignolet, Sturridge, Klavan, Moreno, Lucas, Can, Origi.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Uh što volim ovaj termin, a još kad i Liverpool igra tad...

                          Ljorente povređen? Nema ga ni na klupi...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • kakav promašaj majko
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Slabo usao Liverpul u mec...

                              Comment


                              • Klopp prica u ponedjeljak kako ne smiju dozvoljavati ovakve golove i objasnjava kako ce da to preventuje i opet na isti fazon fasuje go.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X