Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo vam rekao Brajkula letos - 1.Konte, 2.Klop, 3. Pep, 4. Pogba.....možda su mi Klop i Pep bili na različitim mestima, nmg sad da se setim, ali bitno je da Konte prelazi ovo.

    Murinjo ne može sa ovom odbranom da uzme PL, Blind, Smoling ? Treće, ovaj Lingard ? Pa majka mu stara koja je fora sa njim, kad god sam gledao Junajted on ili najlošiji ili među lošijima, stavi tu Runija lepo čoveče da napadaju ovog blaog retardiranog Alonsa, koliko god Runi bio u kanalu ne može biti lošiji od ovog. Isto tako i Jermen majstor.

    Comment


    • Ne znam jel mu rekao, ali ako mu je rekao, ispao je pravi onaj jado.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Vec pisao gora oko toga i kritikovao Moua malopre na post AK47,kriv je zbog prelaznog roka,na sve je pristao da ispuni zivotnu zelju da vodi MU,i to je greska,moze da je ispravi amozda i nece videcemo,ja licno sem Ibre,DDG,Bajlija i Mate nijedan igrac nije za veliki MU i Runi od pre 3 god
        Taman neka se vrati Pol sledece godine za 35 milki u Juve. Docekace njega Max rasirenih ruku
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Prvo, ovdje pricas sa mnom, a ja nisam rekao nikada da Pep zatvara ligu u januaru sa 10 bodova.

          Pod dva, to sto kazes pogledaj Murinju CV. Hodao ja prosle godine s jednom manekenkom, tanka, gori zenska, sve ekstra. Evo vidim je neki dan, udebljala se, koza joj otisla u kurac, obukla se ko beskucnik, ni na sta nalik. Ima i ona u CV-u da je bila model, al sad ne moze ni gradom prohodat kolko je ruzna.

          Konte, ok, jedan od najboljih, ali si ga ti svrstao kao odmah iza Murinja i Simeona, a Murinjo tu nema mjesta. Ja ne mirisem defanzivan fudbal, tako da ja sam pristrasan po tom pitanju, ali ako realno gledamo, Murinjo po trenutnom nije ni u top 5, a Simeone je u top 3. Conte takodjer mozda moze na 5-6 mjesto, kad bi se bas potrudio da ga metnem tu, ali zbog malo defanzivnijeg pristupa, ne mogu, neko drugi ce ga pogurati. Pep Gvardiola je najbolji trener svijeta za mene.
          To oko poredjenja sa manekenkom lep primer al mislim da si pogresio trenera takav sedi na klupi Arsenala

          Comment


          • Kako se Mali Fizičar usput pohvali da je hodao s manekenkom dok je valjala čemu

            Comment


            • Mozda ga je pitao gdje je presadjivao kosu, jer na sta mu sad tim lici, brzo ce iscupati ovo sto ima

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                To oko poredjenja sa manekenkom lep primer al mislim da si pogresio trenera takav sedi na klupi Arsenala
                Trener na klupi Arsenala se nije udebljao kao bivsa manekenka, vec je samo ostario i nema tu ljepotu kao prije, ali je jos uvijek u vrhu, nesto kao Hajdi Klum.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Tacno sam poceo da gotivim Murinja . Prvo ukanali Celzi, sada kanali Junajted . Brat

                  Comment


                  • Kakvi ste vi bogovi majke mi , moraću da otvorim novu flašu vinjaka
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Tacno sam poceo da gotivim Murinja . Prvo ukanali Celzi, sada kanali Junajted . Brat
                      Uozbilji se, Junajted u kanalu evo 4 sezona. Mada iščupaće se oni ove godine, biće 4.

                      Comment


                      • Ostao mu autobus na Anfieldu jbg, razumem coveka

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Uozbilji se, Junajted u kanalu evo 4 sezona. Mada iščupaće se oni ove godine, biće 4.
                          Da i onda ce opet to biti uspesna sezona. Kao da su ljudi ludi - retki su oni koji shvataju da je bilo sta sem titule ili za klub Junajtedovog renomea neuspesna sezona. Naravno i Evropa se mora racunati.

                          Gang - priznaj - mnogo ti je trebalo (da otvoris)
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment




                          • A jbt...

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Lepo vam rekao Brajkula letos - 1.Konte, 2.Klop, 3. Pep, 4. Pogba.....možda su mi Klop i Pep bili na različitim mestima, nmg sad da se setim, ali bitno je da Konte prelazi ovo.

                              Murinjo ne može sa ovom odbranom da uzme PL, Blind, Smoling ? Treće, ovaj Lingard ? Pa majka mu stara koja je fora sa njim, kad god sam gledao Junajted on ili najlošiji ili među lošijima, stavi tu Runija lepo čoveče da napadaju ovog blaog retardiranog Alonsa, koliko god Runi bio u kanalu ne može biti lošiji od ovog. Isto tako i Jermen majstor.
                              Sve mi jasno,vise manje se slazem oko stvari koje pises o fubalu i to sto si sad napisao,ali Pogba ti je verovatno drag zbog Juvea al on brate moze da igra u samo Juveu,Realu,Barsi timovima duplo boljim od ostalih,ali voli ga

                              Al sta vidis u Pepu ja ne znam...kako god moze i stobom u junu oko Pepa,ko sa @pobedom i @Sandugp

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Trener na klupi Arsenala se nije udebljao kao bivsa manekenka, vec je samo ostario i nema tu ljepotu kao prije, ali je jos uvijek u vrhu, nesto kao Hajdi Klum.
                                Opet je poceo na svoj teren da prebacuje gde se razume,za razliku od fudbala, dzet set i tracevi,pusti fudbal i voli izlapelog

                                Comment

                                Working...
                                X