Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Kakva bruka moj Zoze, povuci ekipu sa terena, bice 3-0 registrovano
    A dobili smo i pobednički komentar
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Tesko je gledati ovu sramotu tako velikog kluba.
      nije
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Bravo Konte!!! I Vili i Micu Bacu <3

        Comment


        • Sreca pa sam prestao da se nerviram zbog fudbala.

          Pih, ne znam kako bih danas podneo da je drugacije.

          Kako je cool biti ladovina
          sigpic

          Comment


          • Eto tuge, sloze 4 komada i Costa nista ne uradi
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kada se saznalo da će Jose Mourinho preuzeti Manchester United bio sam siguran da je to jedini pravi i ispravan potez uprave kluba ako žele da timovi ponovo zaziru od posrnulog giganta. Posle lutanja i gubitka vremena i živaca sa Moyesom i LvG, smatrao sam da jedino gosn. "Specijalni" ima tu magiju i moć uz šampionski pedigre da na OT ponovo vrati sjaj.

              Posle fantastičnog prelaznog roka i dovođenja Ibrahimovica, Pogbe, Mkhitaryana i Bailey-a, uz starosedeoce i očekivano boljeg Rooney-a smeo sam se kladiti da, uz "rukopis" Mourinha ovaj sastav puca na sam vrh. Nažalost, realnost i trenutno stanje dijamentralno suprotni od gore navedenih želja. Tim liči na razbijenu bandu gde se ne zna, ko pije a ko plaća...

              Odbrana na nivou Trudbenika gde se "ističe" jedan čovek - Danny Blind. Ne sećam se da sam u skorije vreme video igrača sklonom kikseva kao što je bivši fudbaler Ajaxa. Danas je samo potvrdio moju tezu.

              Šta tek reći za sredinu terena koja je spora da sporija ne može biti. Imam nekad osećaj da kad imamo loptu u nogama nemamo pojma šta ćemo sa njom. Uz Pogbu, najveća uzdanica u "vezi" Mkhitaryan miljama je udaljen od najjačeg sastava. Uz to, pretplaćeni Pol Pogba luta u traženju pozicije i forme. Wayne Rooney igra nešto bliže golu nego u eri LvG ali je popularni Šrek možda i najslabija karika u iovako slabom Unitedu. A kad nema prave i tečne igre u manevru ne možemo ni očekivati spektakl i golove od Ibre.

              Trenutni pogled na semafor i 0-4 protiv Chelsea samo pokazuje da sam bio u zabludi i verovanju da je dovoljno da Mourinho dođe i rezultati su tu. Očito tek predstoje burni i turbulentni dani na OT a vremena sve manje i manje...

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Evo kao jednom laiku po pitanju fudbala, da mi neko objasni. Kad su igrali Vidic i Ferdinand, Mancester je osvojio sve sto se moze osvojiti, a kako su oni batalili, Mancester igra trecerazredni fudbal. Zar niko nema 2 grama mozga da shvati da sve polazi od odbrane. Za 120 miliona sto su dali za ovu prevaru od Francuskog igraca, mogla si sklopiti cela odbrana sa sve rezervama. Ovo sto Pogba igra, moze Marchisio duplo bolje.
                Vidic i Ferdinand su na sav njihov kvalitet imali ispred sebe ostatak tima koji daje svoj doprinos defanzivi, gde je svaki igrac znao sta je Mancester i postovao klub, grb, navijace i trenera. Nema tog stopera koji nece izgledati kao amater kada ga ostavis na vetrometini. Ramos je najbolji na svetu ali je milion puta nemocan jer igra sa primadonama.
                sigpic

                Comment




                • podrška Ajnštajnima
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman View Post
                    Eden ovo rutinira, nema tu pomoci jednostavno pogotovo kada odbrana ovako izgleda. Uopste nisam ocekivao ovakav rasplet, kao da su se protiv "superofanzivnog" LFC spremali i potrosili, a ovde ocekivali sterlian Chelsea ili sta vec. Jako lose stanje.
                    Isto bi bilo i protiv vas da ste dali gol u 1 min,MU jednostavno nema tim da napadne ekipe jace od sebe moze samo da se brani i slucajno da gol.

                    p.s.


                    Vidim pljuje se Ibra slazem se,da se maltene ne vidi al,ako mi neko kaze da je covek koji gde god da je igrao i svugde trpao zaboravio da daje golove,jednostavno MU nema nijednog majstora na sredini, eventalno Mata,al ne mozes sa jednim kreativcem protiv jacih timova

                    Comment


                    • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                      Sreca pa sam prestao da se nerviram zbog fudbala.

                      Pih, ne znam kako bih danas podneo da je drugacije.

                      Kako je cool biti ladovina
                      Ne lazi bre!
                      Uostalom to nije moguce...

                      tt
                      Last edited by miloolja; 23-10-16, 17:42.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kako to primis tri komada, a dosao da herojski izvuces bod u gostima? Aaaa, zato sto ti je tim dno dna.. aha, sad te kapiram.

                        I dje je sad onaj Runi kad treba neko da se okrivi!?

                        Jedan od najboljih igraca Bundeslige nestao sa mape, Svajni... to niko ne moze da objasni, Kerik mu ne treba, Blind i Felaini zabetonirani u prvom timu nebitno koja se formacija igra i ko je protivnik, Matu danas ostavio na klupi, Rasford neka luta po krilu, pa dako ga nekako usere, samo da se centrira pa ce nesto uci jer u odbrani Celsija igraju strumfovi. Nije trener kriv, nikad!

                        Runi, j*bem li ti mater sta uradi od ovoga tima!

                        I nemoj neko Pogbu da dira. Vidjecete vi njega protiv Zoraje(ili kako god se zovu..) kad da dva komada pa snimi novu reklamu za Adidas.



                        Sent from my Samsung GALAXY S5.

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Evo kao jednom laiku po pitanju fudbala, da mi neko objasni. Kad su igrali Vidic i Ferdinand, Mancester je osvojio sve sto se moze osvojiti, a kako su oni batalili, Mancester igra trecerazredni fudbal. Zar niko nema 2 grama mozga da shvati da sve polazi od odbrane. Za 120 miliona sto su dali za ovu prevaru od francuskog igraca, mogla si sklopiti cela odbrana sa sve rezervama. Ovo sto Pogba igra, moze Marchisio duplo bolje.
                          Vazi da cemo uspeti za odbranu dva igraca svetske klase da uzmemo za te pare. Juve letos odbio 70milki od Sitija za Bonucija.

                          Jedan Stouns vredi 50 a Mangala 40, David Luiz 40, takvi igraci pre 10 godina ne bi ni klupu grejali u nekom jacem klubu. Strasna nestasica kvalitetnih stopera.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Vidic i Ferdinand su na sav njihov kvalitet imali ispred sebe ostatak tima koji daje svoj doprinos defanzivi, gde je svaki igrac znao sta je Mancester i postovao klub, grb, navijace i trenera. Nema tog stopera koji nece izgledati kao amater kada ga ostavis na vetrometini. Ramos je najbolji na svetu ali je milion puta nemocan jer igra sa primadonama.
                            Dobro slazem se, ali ovo sto odbrana radi je kriminal. Koji crni Smalling, Bailey, Blind, mislim, to je smesno. LVG dovodi beka iz holandske lige gde u proseku pada 4 gola po utakmici. Kakav mag moras biti. A onda ga jos Murinjo forsira u startnoj.

                            @Bici
                            Pa zato ne moras puci 50 miliona za jednog Stounsa, kada mozes istog takvog igraca naci u Italiji za 10. Moze uvek, nego ne prodaju se dresovi defanzivaca, nego Pogbe i Ibrahimovica. Moze se uvek naci, samo jbg, treba biti doktor. Kako Colo Simeone moze da cepa sa Savicem?
                            Last edited by colke995; 23-10-16, 17:45.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto je najsmesnije od svega mi nismo nista specijalno odigrali danas

                              Caloba gospodari sredinom.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Prije sest dana maksimalno disciplinovano, danas maksimalno nedisciplinovano, to su nejasne stvari.

                                Ali ono sto je i laiku jasno, Kerik i Svajnstajger su izmislili fudbal za sve ostale veziste u klubu.
                                Kako ti nije jasno - primili gol u samom startu i sjebalo im kocepciju igranja na bod. Jer je bod bio Murinjov cilj.
                                Morao malo da se otvori - a ne zna kako - malo riskantnije i eto odmah pune mreze. Nista tu nije nejasno Vlajko moj. Sta su trebali da posle primljenog gola igraju bunker kao protiv Liverpula? Mada kada pogledamo rezultat - mozda su i trebali.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X