Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Evo presedan jedan, ja cu da malo operem Murinja

    Meni se cini da mu odbrana ne funkcionise jer on hoce da igraju potpuno drugaciji fudbal od onoga koji je Mudonja forsirao i veoma je tesko promjeniti te mikro kretnje za kratki period koje su mu potrebne da ekipa igra kako on zeli.
    Sunce ti poljubim bio TEMPO,sad krenuo sa MIKRO KRETANJIMA,nema covek beka u odbrani stoper osrednji i Bajli valja samo
    Ne moze neko da igra vrhunski fubdal ako ne ume

    p.s.kako je bred pit jel preboleo Djinu

    Comment


    • Untitledww.jpg
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ono "iskusno" nije bilo samo aludiranje na Celsijev napad, vec i na Junajtedovu mocnu odbranu
        Aa ok onda

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Sunce ti poljubim bio TEMPO,sad krenuo sa MIKRO KRETANJIMA,nema covek beka u odbrani stoper osrednji i Bajli valja samo
          Ne moze neko da igra vrhunski fubdal ako ne ume

          p.s.kako je bred pit jel preboleo Djinu

          Opet haluciniras?

          Ako hoces mogu ja da iskritikujem nepostojeci vezni red, al recimo poslije 4-0, ne bih ljudima da pristajem na muku.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ali da mi je neko pricao da ce fiksni ovako da omane u anketi, ja mu ne bih verovao

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Ali da mi je neko pricao da ce fiksni ovako da omane u anketi, ja mu ne bih verovao
              Polako,znas kako kazu nije bitno kako pocnes nego kako zavrsis,mada napisah sta ce se desiti ako se ne odradi prelazni rok i rozikasti ne zagreje malo klupu
              Onda ce neznalica Konte da slavi a Mouu drugi.
              Al sad licno kakvi su navijaci MU svugde pa i ovde na forumu, prosto mi dodje da Mou dobije otkaz,on im je krivac kao taktika valja ne valja,koji igrac treba ne treba da igra do juce Runi najgori sad treba ovaj onaj,a prosto ko dan nema 3 igraca normalna za titulu nema,a pljuju po Mouu

              P.S ja za MU navijam samo zbog Moua

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Brate mene Ema zove kao ajde u krevet reko nema šanse Aki i Fiksni vode bitku ovo mora da se isprati
                I sta ona kaze na to?

                Ovde su jace diskusije nego npr. kada ovi sa Arene i RTS-a pozovu one "strucnjake" u svoje emisije pred LS.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Na ovim diskusijama bi pozavideli Bard i Andjus
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Konte lagano u top 3 trenera. Zajedno sa Simeoneom. Ne mogu da se odlucim ko je treci, ali Pep sigurno nije. Evo i zasto. To sto ne podnosim fudbal kakav on igra, sto mrzim spor, indirektan, dosadan fudbal, ne fudbal, ševu, lik igra ševu, to stavljam na stranu, ipak je to stvar ukusa. Ali ajde ovako. Ne dam mu ni Barselonu, Barselona je u njegovo vreme imala jedan od najjacih sastava koji sam ja ikada video. Dobio je sta je god hteo. I dominirao je. Nastavili su i da dominiraju posle njega. Barsa danas igra mnogo bolji fudbal nego pod Pepom. Direktan fudbal. Prosetali su se do trofeja LS prosle godine.

                    Onda je dosao u Bajern i imao vremena koliko god zeli da se priprema za sve utakmice u Evropi. Sta je uradio? Nista. Nula evropskih trofeja. Svaka njegova sezona se svodi na istu stvar. Dobije tim krcat vrhunskim tehnicarima i natera ih da igraju ševu, koja, i više nego dobro funkcionise protiv slabih ekipa. I onda uvek dodje ekipa koja ili igra vrhunski direktan fudbal pa ga odere od kurca ili dodje ekipa koja zna da igra odbranu i izbaci ga na 2-3 kontra napada. Bese Anceloti sa Realom, tukao ga 5-0 u dvomecu, Hajnkes sa Bajern ako se ne varam 7-0, i tako svake sezone.

                    Pep je jako, jako takticni nefleksibilan, trom. Svaka njemu cast, moze da igra 100 formacija, invert bekovi, 3 ball-playing stopera i razne druge egzibicije, ali i dalje, on ce da igra istu ukocenu ševu, polako, od golmana, do stopera, do beka...

                    Dosao je u Siti, ekipu koja realno gledano nema te igrace koji znaju sa loptom u nogama. I sta se desi? Prva ekipa koja zna da igra presing, unisti ga. Jer Pep i dalje zahteva da se krece od odbrane. Nefleksibilnost. Ako se dobro secam Siti je imao jedan sut u prvom poluvremenu protiv Poketina. Ne mogu da docekam tekmu protiv Pula, pa sahranice ga Klop/

                    Mnogi su mi odgovarali argumentom da Pep nikad nema srece sa povredama. Apsolutno netacno. Ti jednostavno ne mozes da siliš igrace da jure za loptom kao manijaci 90minuta po mecu, 2 meca nedeljno. Jednostavno ne mozes. Naravno da ce povrede da dodju, apsolutno logicna stvar. De Brujne, Silva, tek su poceli. Te stvari se vide uvek jos u drugom poluvremenu svake utakmice, gde Pepova ekipa stvori 10 zicera i igraci to ne uspevaju da iskoriste jer su noge jednostavno preteske od tog ludackog trcanja i ne mogu da dovrse akciju. Klop ima isti problem sa gegenpresom. Sad mu je ladovina, po meni je Liverpul prvi ili drugi ove sezone, al sledece, kad se Evropa vrati, vratice se i povrede kao prosle sezone. Sve zbog tog manijakalnog trcanja. Murinjo nikad nije imao vecih problema sa povredama. Sa razlogom. Junajted je pretrcao najmanje kilometara ove sezone u EPL-u, sa razlogom. Misli glavom, stedi igrace. Nije bez razloga prethodne tri godine EPL osvajala ekipa sa najmanje povreda. Mogu do sutra o Pepu, al eto nekih glavnih argumenata zasto mislim da je precenjen.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Barsa danas igra mnogo bolji fudbal nego pod Pepom. Direktan fudbal. Prosetali su se do trofeja LS prosle godine.

                      Onda je dosao u Bajern i imao vremena koliko god zeli da se priprema za sve utakmice u Evropi. Sta je uradio? Nista. Nula evropskih trofeja. Svaka njegova sezona se svodi na istu stvar. Dobije tim krcat vrhunskim tehnicarima i natera ih da igraju ševu, koja, i više nego dobro funkcionise protiv slabih ekipa. I onda uvek dodje ekipa koja ili igra vrhunski direktan fudbal pa ga odere od kurca ili dodje ekipa koja zna da igra odbranu i izbaci ga na 2-3 kontra napada. Bese Anceloti sa Realom, tukao ga 5-0 u dvomecu, Hajnkes sa Bajern ako se ne varam 7-0, i tako svake sezone.
                      Barsa igra danas bolji fudbal nego s Pepom? Po kojoj logici, navedi mi jedan argument za to.

                      Dosao u Bajern, pa ga Hajnks tukao s Bajernom 7:0

                      Comment


                      • A dobro malo se pogubio decko sa datumima, ali ima istine u ovome sto pise. Nije sve crno ni belo. Ima i Pep mana.
                        Ali je opet BogOtac za sve ostale.
                        Pep, Klop, Konte, Maks Alegri, Karlo Anceloti, pa tek onda vrhunski motivator Simeone.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Sta se desilo sa ljubiteljima fudbala. Svi se sad klanjaju fudbalu sa 6-3-1 formacijom.

                          I reci Pep igra sevu, je apsolutno nevjerovatno neznanje.

                          Naravno da ces igrati sevu kada protivnik nema namjeru da izadje iz svog sesnaesterca. Kako su samo znale Pepove ekipe da razmontiraju protivnika u 3 poteza, al covjek igra sevu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Konte lagano u top 3 trenera. Zajedno sa Simeoneom. Ne mogu da se odlucim ko je treci, ali Pep sigurno nije. Evo i zasto. To sto ne podnosim fudbal kakav on igra, sto mrzim spor, indirektan, dosadan fudbal, ne fudbal, ševu, lik igra ševu, to stavljam na stranu, ipak je to stvar ukusa. Ali ajde ovako. Ne dam mu ni Barselonu, Barselona je u njegovo vreme imala jedan od najjacih sastava koji sam ja ikada video. Dobio je sta je god hteo. I dominirao je. Nastavili su i da dominiraju posle njega. Barsa danas igra mnogo bolji fudbal nego pod Pepom. Direktan fudbal. Prosetali su se do trofeja LS prosle godine.

                            Onda je dosao u Bajern i imao vremena koliko god zeli da se priprema za sve utakmice u Evropi. Sta je uradio? Nista. Nula evropskih trofeja. Svaka njegova sezona se svodi na istu stvar. Dobije tim krcat vrhunskim tehnicarima i natera ih da igraju ševu, koja, i više nego dobro funkcionise protiv slabih ekipa. I onda uvek dodje ekipa koja ili igra vrhunski direktan fudbal pa ga odere od kurca ili dodje ekipa koja zna da igra odbranu i izbaci ga na 2-3 kontra napada. Bese Anceloti sa Realom, tukao ga 5-0 u dvomecu, Hajnkes sa Bajern ako se ne varam 7-0, i tako svake sezone.

                            Pep je jako, jako takticni nefleksibilan, trom. Svaka njemu cast, moze da igra 100 formacija, invert bekovi, 3 ball-playing stopera i razne druge egzibicije, ali i dalje, on ce da igra istu ukocenu ševu, polako, od golmana, do stopera, do beka...

                            Dosao je u Siti, ekipu koja realno gledano nema te igrace koji znaju sa loptom u nogama. I sta se desi? Prva ekipa koja zna da igra presing, unisti ga. Jer Pep i dalje zahteva da se krece od odbrane. Nefleksibilnost. Ako se dobro secam Siti je imao jedan sut u prvom poluvremenu protiv Poketina. Ne mogu da docekam tekmu protiv Pula, pa sahranice ga Klop/

                            Mnogi su mi odgovarali argumentom da Pep nikad nema srece sa povredama. Apsolutno netacno. Ti jednostavno ne mozes da siliš igrace da jure za loptom kao manijaci 90minuta po mecu, 2 meca nedeljno. Jednostavno ne mozes. Naravno da ce povrede da dodju, apsolutno logicna stvar. De Brujne, Silva, tek su poceli. Te stvari se vide uvek jos u drugom poluvremenu svake utakmice, gde Pepova ekipa stvori 10 zicera i igraci to ne uspevaju da iskoriste jer su noge jednostavno preteske od tog ludackog trcanja i ne mogu da dovrse akciju. Klop ima isti problem sa gegenpresom. Sad mu je ladovina, po meni je Liverpul prvi ili drugi ove sezone, al sledece, kad se Evropa vrati, vratice se i povrede kao prosle sezone. Sve zbog tog manijakalnog trcanja. Murinjo nikad nije imao vecih problema sa povredama. Sa razlogom. Junajted je pretrcao najmanje kilometara ove sezone u EPL-u, sa razlogom. Misli glavom, stedi igrace. Nije bez razloga prethodne tri godine EPL osvajala ekipa sa najmanje povreda. Mogu do sutra o Pepu, al eto nekih glavnih argumenata zasto mislim da je precenjen.
                            Kuku,pazi ja se slazem sa tobom sa ovim sto si sad napisao(ovo za Pepa 100posto)za to ce svi da te okrive da nemas pojma,jos ako malo potkacis Arsenal spremi se na svasta od znalaca na forumu mislim na (ajnstajna)...samo ne diraj Pogbu da nebi zavrsio na Banovom brdu(kao ja),jer njega podrzavaju znalci iz MU,a oni su uticajni

                            p.s kao sto rekoh
                            Last edited by 61563; 23-10-16, 21:10.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A dobro malo se pogubio decko sa datumima, ali ima istine u ovome sto pise. Nije sve crno ni belo. Ima i Pep mana.
                              Ali je opet BogOtac za sve ostale.
                              Pep, Klop, Konte, Maks Alegri, Karlo Anceloti, pa tek onda vrhunski motivator Simeone.
                              Ako sam dobro povatao ti navijas za Juve,u sustini jasno se vidi da ovde najbolje poznaju fudbal sa foruma Calca,ima i ovde koji znaju(retki) ko i tamo ko ne zna(jedan),za spance ne znam nisam bio tamo...al ovu zaokupljensot Pepom ne kapiram,bice ovo duga zima
                              Last edited by 61563; 23-10-16, 21:09.

                              Comment


                              • Bas se Pogba ovde podrzava

                                Comment

                                Working...
                                X