Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kako je lijepo vidjeti kad ekipa ima sve linije dobro organizovane kao ovaj Everton

    Prava ekipa milina ih gledati
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Lijepo igra Everton cim ne komplikuju previse.

      Ne sjecam se kad su imali ovako dobar start sezone.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Vidi ga Lukaku što ne da gol Bolasiu...

        Umesto da se raduje golu, on trči i govori kako je on dao...

        A ja na fantaziju i jednog i drugog...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bez sumnje su pokazali do sada jedan od boljih fudbala na Ostrvu, i svakako i na ovom mecu nema razlike, samo je pitanje koliko ce do kraja da daju.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Liverpul kao grad jos nema titulu u PLu, a najtrofejniji grad u Engleskoj, grehota. Pitanje i da li ce uzeti u narednih 20godina.

            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Klopptimism View Post
              Liverpul kao grad jos nema titulu u PLu, a najtrofejniji grad u Engleskoj, grehota. Pitanje i da li ce uzeti u narednih 20godina.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              Brate necu da te pitam sta ti se desilo u zivotu, ali ti si ogorcena na zivot covece.

              Comment


              • Nije mu se nista dogodilo, jebiga okruzen covjek pesimizmom i svaki put kad se ponada da ce nesto dobro da se desi bude razocaran. To je jebiga krug iz kojeg ne mozes izaci, ako nemas okruzenje koje je pozitivno, a kako svi mi zivimo u sjebanom okruzenju, ne treba ga ni kriviti.

                Laganice.


                Jebote Arsenal trec, 5 bodova od Pepa, a igrali smo za kurac ovo do sad.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • od ovih novih učesnika prema Mboro izgleda najbolje, Barnli daleko gore izdanje nego onomad
                  i sad kad bih to uporedio sa situacijom od prošle godine Votford je u odnosu na sve njih izgledao za klasu bolje, pa ti posle "oteraj" Floresa iz kluba

                  na drugu stranu, gledam sad ovog Vilijamsa, Svonsi proda kapitena, ne dovede zamenu, na kraju godine ima zagarantovanih 100m funti a oni sad na probu dovode neko lika iz kukuruz lige
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Kada kazes pitanje je, znaci da se moze desiti, ali da nije sigurno. Niko ne moze da kaze da ce klubovi iz Liverpula sigurno uzeti titulu sledecih 20godina, a znamo svi da prethodnih 26 nisu uzeli. Daleko od toga da sam pesimista...pre ce da bude da sam realista.


                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Nije mu se nista dogodilo, jebiga okruzen covjek pesimizmom i svaki put kad se ponada da ce nesto dobro da se desi bude razocaran. To je jebiga krug iz kojeg ne mozes izaci, ako nemas okruzenje koje je pozitivno, a kako svi mi zivimo u sjebanom okruzenju, ne treba ga ni kriviti.

                      Laganice.


                      Jebote Arsenal trec, 5 bodova od Pepa, a igrali smo za kurac ovo do sad.
                      Ostat ćete barem 17 boba iz do kraja
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Smoling se bas trudi da nadmasi Blinda.

                        Sto ovaj nije primio loptu i onda sutao.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Oce da usledi sad kazna,vec vidim 0 1
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta radi De Hea... vrcite Blinda.


                            Sad tek primjetih da je ovaj Felaini toliko drvo (ne mislim ovaj put na fudbalske atribute) pa kad pokusava da zagradi manjeg igraca on ga bukvalno lakta...

                            Comment


                            • Gle, problemi u skoku i bez Blinda. Neverovatno.

                              Fudbal nam izgleda kao kad neko uzme PES da igra prvi put pa šalje samo napred loptu. Oće to kad četiri špica glume organizaciju igre. Rooney nas uništava već tri sezone. Nije problem kako igra, problem je šta se sve dešava sa ostalim igračima jer mora da igra. KDB za sirotinju. Jebote, jel ima neko muda da odreaguje više. Zato sam glasao za Gvardiolu pre Murinja.

                              Comment


                              • LOL Igalo a pripremao sam avatar pred utakmicu
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X