Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Isto sto bi Murinjo trebao sa Runijem
        sigpic

        Comment


        • Runi zasluzuje klupu to se apsolutno slazem, ali mislio sam vise oko prodaje Harta posto mi nije logicno da ga ostavljaju da glumi drugog ili cak treceg golmana Sitija a ostalo je relativno malo vremena u prelaznom roku.
          sigpic

          Comment


          • Pa bas to i mislim. Prodace ga, sto je i Murinjo trebao da uradi sa ovim nasim nesrecnikom.
            sigpic

            Comment


            • Pa ako dovede Brava logicno je da ce prodati Harta, Bravo je strasan golman, vjerovatno najbolji tehnicar medju golmanima. Ali zar Ter Stegen nije povrijedjen? U svakom slucaju vise je nego jasno da Pep trazi golmana, to je kraj za Harta. Problem za Harta i reprezentaciju Engleske je sto maltene nema dje da predje sad.

              Rastrgli su Pepa sto nece da mu da sansu i unistava im reprezentaciju
              sigpic

              Comment


              • Hoce ga Kuman.
                sigpic

                Comment


                • Pa tek je doveo Stekelenburga
                  sigpic

                  Comment


                  • Tako kaze Miror
                    sigpic

                    Comment


                    • ne, stekelenburg je doveden kao drugi golman, mislim da sam već pisao o tome pre koju nedelju

                      čak je hteo Šmajhela da dovede ali je ovaj valjda potpisao novi ugovor

                      Kuman sigurno traži golmana

                      Al brate ovaj Stekelenburg ih je tolko povadio protiv Evertona, ne verujem
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Cekaj zar lik ne brani za Everton?
                        sigpic

                        Comment


                        • Branio je kao nenormalan juce, on je generalno strasno pouzdan golman, ali evo saburo razjasnio
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Pa ako dovede Brava logicno je da ce prodati Harta, Bravo je strasan golman, vjerovatno najbolji tehnicar medju golmanima. Ali zar Ter Stegen nije povrijedjen? U svakom slucaju vise je nego jasno da Pep trazi golmana, to je kraj za Harta. Problem za Harta i reprezentaciju Engleske je sto maltene nema dje da predje sad.

                            Rastrgli su Pepa sto nece da mu da sansu i unistava im reprezentaciju
                            Kakav problem za repku, imaju Forstera i Batlenda

                            Hart se tolko opustio i sad je došlo sve na naplatu, mada i pored toga ne mislim da je opravdano ovo teranje, nego ajd, njihova stvar

                            SIti je tolko zagoreo za Pepom da će učiniti sve da mu ugodi
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Isto kao Vudvord za Murinjom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Siti je odneo zastavicu sa onim vestima u sred sezone, znate na šta mislim.... nije da sad stajem na stranu Junajteda ali videlo se kolko se njima j* nakon toga da bilo šta naprave, Pelegrini je totalno nezainteresovan bio
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X