Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Lepo JC,nije da si me sad nesto naucio,ali trud se ceni $%&5@$A $#^%RT


    Salim se naravno,dobar rezime,ocekivao sam da ces vise da hvalis liverpool $#^%RT


    <thumbsup>

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Hvala @(*6sd$% ,makar se neko i trudi $#^%RT

      Ja sam uvijek realan,ne mogu sad nesto puno hvalit Liverpool kad nam je ovo jedna od gorih sezona.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Odlicno JC <thumbsup>

        Inace City je ostao bez Toure-a sto ce po mom misljenju biti veliki problem za njih.Iako imaju dosta igraca on je izuzetno drzao odbranu i to je jedan od razloga zbog kog su i ovako neslozni bez timskog duha ispred Chelsea i Spursa,doduse timskog duha nema ni kod plavaca ali ima uigranosti.Falice on njima sa svojim iskustvom.Nisam ih bas puno pratio ove sezone ali koliko vidim veliki broj igraca im igra promenljivo.Isto tako su solidnom broju meceva imali i srece da timu protiv kog igraju fali par bitnih igraca.Primetio sam da lose postavljaju ofsajd zamke i da imaju problema sa prekidima kao i sa cuvanjem protivnickih krila.Nani ih je unistio,kao i Nasri koji je tada igrao po desnoj strani,Pennant im je mnogo problema stvarao.Nije ih tesko pobediti i treba igrati sto brze sa njima na lopte u prostor i stvarati prostor za krila.
        sigpic

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Sjajno JC,ovo ce biti zapamceno. @(*6sd$%
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Hvala Manda i S-Nash @(*6sd$%

            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Bravo JC , svaka cast stvarno , ovo je &8@^J &8@^J
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                drogba i torres placeni preko 100 miliona eura, a gola nisu dali mesecima #%d* #%d* #%d*

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  I Bog jedini zna kad ce , prije 5 minuta Essien Drogbu spoji s golom , ovaj ostane sam totalno s golmanom i na kraju jedva dobaci do gola #%d* #%d*
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    katastrofalno je odigrao prvo puluvreme, nit trci nit se trudi, valjda ce ga anceloti zameniti u drugom halfu 7&amp;@%q

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      Bravo JC bice nesto oko onoga nista ne znam vidim ja $8#a


                      Valjda ce Blekpul izjednaciti -E)%&amp;4
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=Dale link=topic=2627.msg263172#msg263172 date=1299530900]
                        Bravo JC , svaka cast stvarno , ovo je &amp;8@^J &amp;8@^J
                        [/quote]

                        Hvala %QWT&amp;W

                        [quote author=Vladan link=topic=2627.msg263182#msg263182 date=1299531239]
                        Bravo JC bice nesto oko onoga nista ne znam vidim ja $8#a


                        Valjda ce Blekpul izjednaciti -E)%&amp;4
                        [/quote]

                        Znas da sam ja ovo pisao samo da tebe impresioniram $#^%RT

                        Ja se nadam da ce Torres zabiti go do kraja aprila h5g6k8 ,postigli su go iz kornera,ali nikakvu igru nemaju.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          JC,ostavio si me bez teksta,iako nisam ni citao $#^%RT
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            JC, valjalo je ovo napisati i sad da ja nesto ne drvim. svaka ti dala h5g6k8

                            samo bi ja dodao na City, da je to ekipa koja nema sistema(ili tvoje ne zna se ko pije a ko placa) i ekipa koja ima samo dva sigurna igraca u prvi 11 i to su Kolarov i golman Hart,a ovi ostale strepe.

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              Cim sam video da nema West Ham,nisam zelo da citam. $#^%RT $#^%RT
                              Salim se,lep tekst a sledeci put(ako ga bude bilo) obavezno da ubacis WH /SR&amp;]
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=carter985 link=topic=2627.msg263174#msg263174 date=1299530945]
                                drogba i torres placeni preko 100 miliona eura, a gola nisu dali mesecima #%d* #%d* #%d*
                                [/quote]
                                Kuyt i Zigic *%54a /#*^D +*@WT*48*
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X