Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da baš je puko i za penziju... vidi se ...iz svega proteklog... i kupovine igrača.. i taktika.. i rezultata i trofejA
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nije bitno koliko je stavio,poenta je da se pokazao,a secam se pisanja pojedinih medija kako je kupovina Cicarita znak da je Fergi puko i da je vreme za penziju.
      Pa dobro realno je da je kupovina Cicarita, po meni, bilo veliko kockanje. Cak je i Fergi izjavljivao kako je planirao da mu on bude rezerva, da ulazi poslednjih 15-ak minuta. To sto se on toliko brzo prilagodio, pa izbacio Bugarina ( jos u prvoj sezoni ) je nesto drugo. Niko od njega na pocetku sezone i nije ocekivao previse.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam se cudio Fergiju,kupio Cicarita,ko je on,ali kada sam ga vidio na SP vidio sam da decko obecava.
        Cudno je da je u zadnji par godina u nazad,jedina zvezda koja je dovedena u Manc je Berba,a i on nije bio mega zvezda,a ostalo su sve mladi igraci.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Ja sam se cudio Fergiju,kupio Cicarita,ko je on,ali kada sam ga vidio na SP vidio sam da decko obecava.
          Cudno je da je u zadnji par godina u nazad,jedina zvezda koja je dovedena u Manc je Berba,a i on nije bio mega zvezda,a ostalo su sve mladi igraci.
          Sto je jos zanimljivije sasvim je realno da Bugarin prvi leti na leto...
          sigpic

          Comment


          • Cisto sumljam,mada nemam nista protiv.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Sta je ovo ljudi moji

              Ovaj Maxi postao ubica samo takva
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • bravo maxi,bravo keni ma bravo liverpool,ako bog da sledece godine borba za titulu

                Comment


                • znali ko kako se zove komentator sto komentarise utakmicu fulam vs liverpool

                  Comment


                  • Dobrodosao na forum,Ninoslav.

                    Fantasticni Liverpul,kada nemaju pritisak kidaju,dogodine ce igrati vaznu ulogu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ninoslave dobrodosao na forum

                      Komentator se zove Darko Plavsic.

                      Jel vidite sta je trener,Maxi,Lukas i Skrtel su dok Keni nije dosao bili najveca telad a pogledajte sad.Ovo je totalni fudbal sto Liverpul igra,dogodine osvajamo ako ovako budemo igrali.

                      KENI DOKTORE!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Mene strah da Maxi ne postane bitan igrac

                        Sta znaci kada jedna legenda dodje na klupu,ne znam sta je veci uzitak vidjeti njega na klupi ili ekipu na terenu koja daje 120% od sebe.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ma ne treba nam 5 pojacanja ako ovi nastave ovako,dosta je 3 maksimum.Maxi ako ovako nastavi zaista ne vidim sto ne bi ostao,a kod Kenija bi mogao ovako da igra i dogodine,doduse da bude igrac sa klupe naravno.

                          Tom Keniju bi dao da me oplodi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ma ne treba nam 5 pojacanja ako ovi nastave ovako,dosta je 3 maksimum.Maxi ako ovako nastavi zaista ne vidim sto ne bi ostao,a kod Kenija bi mogao ovako da igra i dogodine,doduse da bude igrac sa klupe naravno.

                            Tom Keniju bi dao da me oplodi
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Da baš je puko i za penziju... vidi se ...iz svega proteklog... i kupovine igrača.. i taktika.. i rezultata i trofejA
                              Nisam to ja rekao vec mediji,Fergija postujem nenormalno. ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nisam to ja rekao vec mediji,Fergija postujem nenormalno. ;)
                                Pogrešan smajli stavih, pa se stvorila zabuna...
                                Nisam ni mislila na tebe...
                                Last edited by miloolja; 09-05-11, 21:35.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X