Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=Mags Serbia link=topic=2627.msg153724#msg153724 date=1281449692]

    Evo, posle malo više od godinu dana u drugom kolu Aston Villa dolazi na St James' Park, na duel sa Newcastle-om. Aston Villa bez managera, verovatno i bez Milner-a i Ashley Young-a, u haosu.
    [/quote]

    I opet ne znači da neće dobiti kao i prošle godine $#^%RT

    Comment


    • #92
      Odg: Premier league 2010/2011 season

      U ovom duelu navijam za NC, i ako sad ne pobede "nikad nece" &+I}\

      Comment


      • #93
        Odg: Premier league 2010/2011 season

        Pozz svima! Konacno pocinje jos jedna sezona u najkvalitetnijoj ligi na svetu. Kao i prosle godine ima dosta kandidata za titulu. Naravno glavni favoriti, ipak, za nijansu veci od ostalih su Chelsea i Manchester United! Ali naravno nece biti lako jer im konkurenciju cine zaista jaki i veliki timovi! Pre svega mislim da najvise sansi da ugroze pomenuti dvojac imaju Arsenal i Manchester City. Arsenal ukoliko bude imao srece da im se igraci ne povredjuju toliko cesto koliko je to bio slucaj u prethodne dve-tri sezone moze da predstavlja najozbiljnijeg kandidata za titulu ( nadam se i da hoce ). 7@$**
        Naravno tu je i novi tim Manchester City-ja koji se uzgred obnavlja nevidjenom brzinom, i za koji sam siguran da ce igrati u Champions League sledece sezone ! Tu su jos i Liverpool, Tottenham i Aston Villa , mada mislim da ce se ta tri tima boriti za Europa League i Champion League ! Nadam se jos jednoj uzbudljivoj sezoni u Premiershipu koji ce osvojiti Arsenal ( nadam se )! +*@WT*48*
        I used to rule the world
        seas would rise when i gave the word
        now in the morning i sleep alone
        sweap the streets i used to own!

        Comment


        • #94
          Odg: Premier league 2010/2011 season

          Pozdrav stefko, dobrodosao @(*6sd$%

          Gradjani = sto brzo to kuso = Real

          Arsenal , bez stopera i veznog razbijaca jako tesko da se nesto uradi.

          Comment


          • #95
            Odg: Premier league 2010/2011 season

            pozz i ja se nadam da ce Arsenal osvojiti, opet l5'%9, mada su mnogi skeptici ja mislim da mozemo ove godine do kraja,Koscielny i Chamak su odlicni,nadam se da ce AW dovesti jos jednog stopera,samo to nam jos fali, sto se City-a tice ,ja mislim da nece biti medju prvih 8, ti igraci su odigrali tek mozda 3-4 utakmice zajedno,Everton ,Vila ili npr Totenhem nemaju mozda toliko zvucna imena ali su dugo zajedno i uigrani su,usotalom u City je doslo dosta igraca van EPL,trebace im vrijeme da se naviknu. Mislim da bi Everton ove sezone mogao daleko u slucaju da ih zaobidju povrede.

            Comment


            • #96
              Odg: Premier league 2010/2011 season

              Meni iskreno Kosijelni i ne deluje tako sigurno,sta vise mirise mi na potpuni promasaj.A kachamak ne verujem da ce dati vise od 10 golova u sezoni.Deluje mi dosta smotan.

              Citiju samo treba pristojan trener i igrace LS.

              Comment


              • #97
                Odg: Premier league 2010/2011 season

                City stvarno ima dobru ekipu po imenima ali treba to uklopiti... Silva ,Jaja i Kolarov su im znacajna pojacanja.Mislim da ce sigurno biti bolji nego prosle sezone ali ne znam koliko %QWT&W

                Comment


                • #98
                  Odg: Premier league 2010/2011 season

                  Ja ocekujem nikad interesantniju sezonu . Mancesteru i Celziju opet dajem najvece sanse, nisam siguran da Arsenal moze da izdrzi celo prvenstvo ...

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Premier league 2010/2011 season

                    au nisam spavao celu noc i jutros sam morao da obavljam neke poslove i taman da legnem malo da odspavam a u 12 specijal... pa u 13 totenhem - siti.. pa onda blekburn everton.. pa onda chelzi west brom... nema spavanja 2-3 dana #%d* $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      Konacno &8@^J Izgleda da Hart pocinje za City, ajde Arsene uzmi Givenaa (%fsd%&j

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=g_denvernuggets link=topic=2627.msg155292#msg155292 date=1281777040]
                        au nisam spavao celu noc i jutros sam morao da obavljam neke poslove i taman da legnem malo da odspavam a u 12 specijal... pa u 13 totenhem - siti.. pa onda blekburn everton.. pa onda chelzi west brom... nema spavanja 2-3 dana #%d* $#^%RT
                        [/quote]

                        Ajd ova prva ali druga i treca mi bas i nisu nesto interesantne... Jedva cekam nedelju u 17h 7@$**

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Jel i vama umesto sportkluba RTS 1 ????
                          Pokushavam da dobijem SBB u Nishu ali imaju problema sa sistemom i ne mogu da dodjem do operatera.
                          Ima li neko reshenje?

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            koliko golman drži city u životu, ovo nije normalno, mogli su 5 da im uteraju opušteno... 7@$**

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Kako Spurs-i unistavaju City ovo nije normalno. &*#GI(]
                              Realno, ovo i jeste logican splet dogadjaja, s obzirom na to da Tottenham nije promenio nijednog igraca od prosle sezone, a svi znamo sta Man City radi svake godine. #%d*
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                igra macke i misa :fc-[ City-----> favorit za titulu &*#GI(] &*#GI(] ^*#(-

                                Comment

                                Working...
                                X