Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=korisnik link=topic=2627.msg144119#msg144119 date=1277733129]
    hoće li sportklub i dalje prenositi nizozemce i ruse??
    [/quote]
    da

    Comment


    • #47
      Odg: Premier league 2010/2011 season

      [quote author=MKSerbia link=topic=2627.msg143896#msg143896 date=1277642270]
      Imam neki osećaj da će Premier Liga da bude pravi hit na Sport Klubu. Nekako kad je bila na RTS-u nisam imao želju da gledam toliko ali mi nekako Premier Liga najbolje ide uz Sport Klub. Nadam se komentarisanju Viškovića i Radojevića u tandemu ali i zasebno...
      [/quote]

      zivo me zanima na osnovu cega mislis da ce pravi hit Premier liga biti na SK? koliko Sava rece i za SK vazi zasticeni termin FSSa. ne vazi za premium kanal PL HD .
      i kakve emisije na SK . meni rece Sava jos prosle godine da ce uvesti uvodne live emisije pre znacajnijih utakmica po uzoru na SK kolege iz madjarske ali nista.
      za pripremu prenosa kao sto rade HRT moze se samo sanjati (ovaj zalosni RTS pokusaj sa ovom cicom i krakatim i naravno sa ovim smesnim analiticarima je neuspeli abortus).
      kakvi su to prenosi Premier lige sa Gojkom Andrijasevicem koji precuti pola prenosa argentinske lige (mada se mozda popravi posle pauze). prenosi premier lige bez Ace Engleza su kao i prenosi Bundesa bez Marijana ili crtaci Dusko Dugousko bez Nikole Simica. #%d*

      ajde da sacekamo ali imam utisak da na SK osim zelje da se pokupe pare nemaju nameru da osmisle program na kreativni nacin i time animiraju , privuku publiku a time i dovuku prijatelje ili ti sponzore prenosa....srpski pogled na tv program je na nivou zambije ili gane.
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • #48
        Odg: Premier league 2010/2011 season

        pa kad već imate u rukama najbolju ligu na svetu bio bi red da je maksimalno moguće ispratite. a što Dule reče emisija rts-a o SP-u u odnosu na HRT je blago rečeno smešna ( od voditelja pa do analitičara ako se ovi na RTS-u mogu takoi nazvati osim ovog sudije koji nije loš...) a Aca Stojanović je toliko smešan dečko koji nema pojam o fudbalu da je to zapanjujuće ali to nekako zamaskira sa hrpom nepotrebnih statistika ili pričom od pla sata ko čiju ženu...

        Comment


        • #49
          Odg: Premier league 2010/2011 season

          http://www.standardmedia.co.ke/sport...0with%20Wenger

          Kakav je ovaj covek majstor,to se ne moze opisati &*#GI(]

          Najjaci je kraj:
          To Arsenal fans, keep on supporting Arsenal, another invincible team is on the way. And please, do not commit suicide.
          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

          Comment


          • #50
            Odg: Premier league 2010/2011 season

            Nisam u toku,pa je l moze neko da mi kaze je l dolazi ili je dosao Javier 'Chicharito' Hernandez u MAN UTD? a i prica se da Rena Asamou Gijana trazi Liverpul...

            Comment


            • #51
              Odg: Premier league 2010/2011 season

              Hernandez je jos pre mesec dana potpisao ugovor,ali mislim da je najverovatnije da ce otici na neku pozajmicu ove sezone.

              Comment


              • #52
                Odg: Premier league 2010/2011 season

                Ovo mi se svidja.da neko i Barsi spusti glavu u prljavu vodu.
                http://www.goal.com/en/news/9/englan...with-barcelona
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • #53
                  Odg: Premier league 2010/2011 season

                  &*#GI(] &*#GI(]
                  To profesore kraljino, nek ga duckaju katalonci &+I}\
                  Pa kad ih sretnemo sledece sezone da ih oduvamo golovima Fabregasa &+I}\

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Premier league 2010/2011 season

                    Pre ili kasnije,Fabregas ce doci,to svi znamo. l5'%9

                    Nasmejo si me lepo mr.gold,hahah Fabregas i druzina iz Arsenala da oduvaju Barsu.Sada kada je dosao Villa + protiv Arsenala ove sezone nije igrao Iniesta... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=phenom link=topic=2627.msg147732#msg147732 date=1278940446]
                      Pre ili kasnije,Fabregas ce doci,to svi znamo. l5'%9

                      Nasmejo si me lepo mr.gold,hahah Fabregas i druzina iz Arsenala da oduvaju Barsu.Sada kada je dosao Villa + protiv Arsenala ove sezone nije igrao Iniesta... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      [/quote]


                      Ko se zadnji smeje, najsladje se smeje +*@WT*48*

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Premier league 2010/2011 season

                        Da ja nabrajam ko nije igrao protiv Barse? %QWT&W

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Nema potrebe,znam.Takodje znam da nikad necemo saznati sta bi se desilo da su igrali ti igraci Arsenala,i Iniesta kod Barse.

                          Ono sto sigurno znam je da je Messi na Nou Campu na poluvremenu pri rezultatu 3-1 postigavsi hat trick rekao ostalim igracima Barse da napuste teren,i da ce on sam privesti utakmicu kraju.
                          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=phenom link=topic=2627.msg147743#msg147743 date=1278942519]
                            Nema potrebe,znam.Takodje znam da nikad necemo saznati sta bi se desilo da su igrali ti igraci Arsenala,i Iniesta kod Barse.

                            Ono sto sigurno znam je da je Messi na Nou Campu na poluvremenu pri rezultatu 3-1 postigavsi hat trick rekao ostalim igracima Barse da napuste teren,i da ce on sam privesti utakmicu kraju.
                            &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            [/quote]


                            Jel' to isti ovaj Messi sto je igrao za Argentinu $#^%RT

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Ne bre Gold,to je bio Lessi +*@WT*48*

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Premier league 2010/2011 season

                                Mislim da je ovo pravo mesto,posto pricamo o Fabregasu.

                                http://yfrog.com/f/jypicture02p/

                                edit - evo ga i video.. :fc-[ :fc-[ :fc-[

                                http://www.youtube.com/watch?v=C36Li...layer_embedded

                                Comment

                                Working...
                                X