Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    evo i 6. , bravo majstori


    Ipak neko efikasniji i od Blackpoola
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      Chelsea, odigrao kako se i očekivalo. Drogba, pokazao zasto je jedan od najboljih napadača na svetu &amp;8@^J. Tottenham, samo zahvaljujući sjajnom Hart-u nije pobedio, i šteta što nije, jer su bili bolji
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        Chelsea je ovu utakmicu odigrao rutinski realno. Nisu se ni oznojili a postigli su 6 golova...
        Sta mislite sutra Liverpool - Arsenal? Ja tipujem na topdzije, imaju dobre igrace, pripremna sezona je prosla sasvim dobro.

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          Mocan je ovaj Chelsea, da se smrznes &amp;+I}\
          Godinama igraju zajedno, uigrani su do savrsenstva.
          Po meni prvi favorit za titulu.

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            niko rec da kaze za danasnju emisiju - special ? $%&amp;5qw7

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              City danas nije pokazao ni % od onoga sta moze... Hart.... nemam reci. Momak je objasnio neke stvari.
              Ja bih licno voleo da Milner ostane u Villi , ali sta ces.... Mozda ce bas on biti igrac koji City-u treba u sredini, jer trenutna situacija nije bas sjajna. Blackpool me je totalno iznenadio i krivo mi sto WBA izgubi sa 6 komada, a bas su se dobro drzali u prvih 45min.
              UP THE VILLA!!!

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=SPORTKLUB link=topic=2627.msg155484#msg155484 date=1281814719]
                niko rec da kaze za danasnju emisiju - special ? $%&amp;5qw7
                [/quote]
                Specijal je odlicno odradjen, nema sta. @R&amp;}*

                Samo se Dare nije bas proslavio sa kladionicom... $#^%RT
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  [quote author=T-Mac link=topic=2627.msg155487#msg155487 date=1281814873]
                  [quote author=SPORTKLUB link=topic=2627.msg155484#msg155484 date=1281814719]
                  niko rec da kaze za danasnju emisiju - special ? $%&amp;5qw7
                  [/quote]
                  Specijal je odlicno odradjen, nema sta. @R&amp;}*

                  Samo se Dare nije bas proslavio sa kladionicom... $#^%RT
                  [/quote]
                  &amp;+I}\

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=SPORTKLUB link=topic=2627.msg155484#msg155484 date=1281814719]
                    niko rec da kaze za danasnju emisiju - special ? $%&amp;5qw7
                    [/quote]Dobra emisija, imao sam osećaj kao da je trajalo 3 sata.Imam jedan predlog verujem da je to sitnica za SK i da nije problem.Da dok je prenos meča PL na SK dole idu rezulatati ostalih mečeva i strelci, ali da se odradi kao i potpis komentatora danas koji je odličan i u skladu sa grafikom PL.

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      Grafika isto izgleda premocno, mnogo je bolja nego prethodnih godina.
                      I slazem se sa fergijevim predlogom, odlicna ideja. @(*6sd$%
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=T-Mac link=topic=2627.msg155518#msg155518 date=1281817209]
                        Grafika isto izgleda premocno, mnogo je bolja nego prethodnih godina.
                        I slazem se sa fergijevim predlogom, odlicna ideja. @(*6sd$%
                        [/quote]
                        moram da proverim, bojim se da ne bi smeli $%&amp;5qw7

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Special je bio odlican,cak sam i pogledao dio reprize u 18h h5g6k8
                          Grafika stvarno mocno izgleda,nadam se samo da cemo moci da gledamo svake nedelje bar po jednu utakmicu sa dva komentatora @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            Da, to sam i ja hteo da kazem, ali sam zaboravio #%d*
                            Visko i Srdjan su sjajan tandem, kao i Visko i Cica, mada kad bolje razmislim Visko u svakoj kombinaciji. $#^%RT
                            Srdjan i Darko se takodje odlicno dopunjuju sto su pokazali u NBA PO-u i jeste da nije tema, ali se nadam da ce prenositi dosta NBA utakmica zajedno kada pocne sezona.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              U pravu si, bez Viska nije to to.

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                Emisija RESPECT !! +*@WT*48* Chelsea deluje bas mocno, videcemo sutra Arsenal, Liverpul i u ponedeljak Mancester .. U svakom slucaju, verovatno je pred nama jedna fenomenalna sezona !! Inace, Viskovic je jedan od najboljih i najinteligentnijih komentatora ikada, narocito za tenis i fudbal ..

                                Comment

                                Working...
                                X