Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=stefko16 link=topic=2627.msg155413#msg155413 date=1281802946]
    Sutra ce Arsenal rastavit Liverpula ! Imaju mnogo bolji tim! Pozdrav za sve GUNNERSE ! 7@$** +*@WT*48*
    [/quote]

    Ne znam po cemu to imaju mnogo bolji tim.Nemaju igraca klase Toresa i Dzerarda npr pa i golman Reina je vasiona za ovog vaseg...

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      Je li to Torres sigurno igra sutra?

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        Uh,zaboravih p%8@ p%8@

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=milanche link=topic=2627.msg155613#msg155613 date=1281821362]

          Ne znam po cemu to imaju mnogo bolji tim.Nemaju igraca klase Toresa i Dzerarda npr pa i golman Reina je vasiona za ovog vaseg...
          [/quote]

          Ma daj,pa Dzerard je kompletnu proslu sezonu odigrao ocajno,to je sam izjavio.

          Jeste da se on trudi,i da ima kvaliteta,ali mislim da zaista nema svrhe i porediti ga sa Seskom,koji igra kao zmaj.Pa cak i Nasri je bolji od Dzerarda u ovom trenutku.

          Torres je jedan od retkih,ako ne i jedini igrac na kom zavidim nekom drugom klubu.Ali uspeva da se povredi cesce od Rosickog,a ne znam ni koliko je popravio formu.I ne vidim po cemu Van Persi nije Torresova klasa.

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            [quote author=dart gunner link=topic=2627.msg155635#msg155635 date=1281822152]
            [quote author=milanche link=topic=2627.msg155613#msg155613 date=1281821362]

            Ne znam po cemu to imaju mnogo bolji tim.Nemaju igraca klase Toresa i Dzerarda npr pa i golman Reina je vasiona za ovog vaseg...
            [/quote]

            Ma daj,pa Dzerard je kompletnu proslu sezonu odigrao ocajno,to je sam izjavio.

            Jeste da se on trudi,i da ima kvaliteta,ali mislim da zaista nema svrhe i porediti ga sa Seskom,koji igra kao zmaj.Pa cak i Nasri je bolji od Dzerarda u ovom trenutku.

            Torres je jedan od retkih,ako ne i jedini igrac na kom zavidim nekom drugom klubu.Ali uspeva da se povredi cesce od Rosickog,a ne znam ni koliko je popravio formu.I ne vidim po cemu Van Persi nije Torresova klasa.
            [/quote]

            Odigrao lose kada je shvati da sa onim imbecilom od trenera ne vredi da ostane u klubu ,da nije otisao Rafa otisli bi i Tores i Dzerard.Stiv je po meni kompletniji igrac jer je bolji u defanzivi od Seska a i cvrsci u duelima.A tu je i Dzo Kol sada.Arsavinu skidam kapu a Van Persi po meni nije nista posebno (osim kada je u formi ali nema bas konstantnost i cesto se povredjuje takodje) a tek Bendtner je kijavica.

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              Gerrard je jedan od najkompletnijih CM-ova na svetu,ima sve.

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                Gerrard jeste bolji od Cesca u defanizivi,ali je Cesc daleko kreativniji od njega &+I}\ Tesko da se njih 2 mogu porediti jer imaju malo drugacije role,ali su oba world class ,nema dalje. Ja licno ocekujem od Ebouea da danas h5g6k8 zablista ,bio je odlican na pripremama,kao i Nasri.

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  [quote author=Funkerman link=topic=2627.msg155653#msg155653 date=1281823268]
                  Gerrard jeste bolji od Cesca u defanizivi,ali je Cesc daleko kreativniji od njega &+I}\ Tesko da se njih 2 mogu porediti jer imaju malo drugacije role,ali su oba world class ,nema dalje. Ja licno ocekujem od Ebouea da danas h5g6k8 zablista ,bio je odlican na pripremama,kao i Nasri.
                  [/quote]


                  To ne mogu da osporim. Gerard gaji jednostavnu ,direktnu igru dok Sesk ima vise maste.Mislim da ste ipak blizi pobedi ali samo zbog nasih sporih stopera.

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    Ja ne kazem da je Dzerard los igrac,daleko od toga,samo kazem da je u prethodnih nekoliko sezona odigrao mozda 3 utakmice na njegovom nivou.

                    Kao sto si malo pre pomenuo,kod vas se izdvajaju 2 igraca:Torres i Dzerard.

                    Rejna
                    Džonson - Karager - Ager - Aurelio
                    Maskerano - Akvilani
                    Kajt - Džerard - Kol
                    Torres

                    Kontam da bi to ovako nekako trebalo da izgleda kod vas ove sezone.I to ne izgleda lose,naprotiv.

                    Ali Kola mozete slobodno otpisati za bar 60%,Torresa za jedno 40% meceva.

                    Dakle u tim situacijama igrace Ngog i Lane.Ja Laneta izuzetno cenim kao coveka,i kao igraca,ali iskreno,sumnjam da bi mogao nesto znacajnije da uradi u Liverpulu.Ne znam,tako mi deluje.A Ngog je smotaniji od Bentnera

                    Na pozicijama bekova imate astronomski placenu rupcagu Dzonsona i Aurelija koji je izuzetan tehnicar,ali je jako los u defanzivi.Tu su Karager,koga samo kreditibilet koji ima kod sudija spasava od postavljanja rekorda za najvise skrivljenih penala u istoriji jedne evropske lige,i pomalo nesigurnog Agera.Reina je izuzetan golman.

                    A na klupi prakticno nemate dva postena igraca koja bi odmenila povredjene kojih ce svakako biti.

                    Sa druge strane,Arsenal,ajde da uzmemo da nema igrace klase Torresa i Dzerarda,ima mnogo stabilniju ekipu,pokrivenu na svakoj poziciji sa dva izuzetno solidna igraca(osim golmanskoj).

                    I onda ne vidim kako mozes da kazes da Liverpul ima bolji tim @(*6sd$%



                    EDIT:Malo sam vise smorio,oprostite %QWT&W

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=dart gunner link=topic=2627.msg155659#msg155659 date=1281823627]
                      Ja ne kazem da je Dzerard los igrac,daleko od toga,samo kazem da je u prethodnih nekoliko sezona odigrao mozda 3 utakmice na njegovom nivou.

                      Kao sto si malo pre pomenuo,kod vas se izdvajaju 2 igraca:Torres i Dzerard.

                      Rejna
                      Džonson - Karager - Ager - Aurelio
                      Maskerano - Akvilani
                      Kajt - Džerard - Kol
                      Torres

                      Kontam da bi to ovako nekako trebalo da izgleda kod vas ove sezone.I to ne izgleda lose,naprotiv.

                      Ali Kola mozete slobodno otpisati za bar 60%,Torresa za jedno 40% meceva.

                      Dakle u tim situacijama igrace Ngog i Lane.Ja Laneta izuzetno cenim kao coveka,i kao igraca,ali iskreno,sumnjam da bi mogao nesto znacajnije da uradi u Liverpulu.Ne znam,tako mi deluje.A Ngog je smotaniji od Bentnera

                      Na pozicijama bekova imate astronomski placenu rupcagu Dzonsona i Aurelija koji je izuzetan tehnicar,ali je jako los u defanzivi.Tu su Karager,koga samo kreditibilet koji ima kod sudija spasava od postavljanja rekorda za najvise skrivljenih penala u istoriji jedne evropske lige,i pomalo nesigurnog Agera.Reina je izuzetan golman.

                      A na klupi prakticno nemate dva postena igraca koja bi odmenila povredjene kojih ce svakako biti.

                      Sa druge strane,Arsenal,ajde da uzmemo da nema igrace klase Torresa i Dzerarda,ima mnogo stabilniju ekipu,pokrivenu na svakoj poziciji sa dva izuzetno solidna igraca(osim golmanskoj).

                      I onda ne vidim kako mozes da kazes da Liverpul ima bolji tim @(*6sd$%



                      EDIT:Malo sam vise smorio,oprostite %QWT&W
                      [/quote]


                      Nisam rekao da Liverpool ima bolji tim nego da Arsenal nema mnogo bolji tim tj mislim da su tu negde.Ne znam kako sam zaboravio Kuyta koji je bio jedan od najboljih igraca na SP,covek vredi za trojicu ,ne postoji napadac sa boljom igrom u defanzivi na svetu a da isto tako zna biti i tek kako opasan u zavrsnicama akcija a i kao asistent.Jest ruzan al da radi radi h5g6k8

                      E tako.Gde se ne setih Kuyta i Mascherana (ako ne ode u Barcu) $JS}|
                      %QWT&W

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        E da Mask je azdaha,nema veze sto ce otici u barsu,kad ste vi vec doveli Poulsena da ga zameni $%&5@$A

                        Kujt je tehnicki najlosiji poluspic u ligi,al sto ti kazes,radi za trojicu @(*6sd$%





                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          [quote author=dart gunner link=topic=2627.msg155665#msg155665 date=1281824370]
                          E da Mask je azdaha,nema veze sto ce otici u barsu,kad ste vi vec doveli Poulsena da ga zameni $%&5@$A

                          Kujt je tehnicki najlosiji poluspic u ligi,al sto ti kazes,radi za trojicu @(*6sd$%





                          [/quote]

                          eh sada nije bas tako... znam da nije messi ali *T_*@SR

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            Ja sam siguran da ce Chelsea osvojiti, i volio bih ;)

                            A sto se tice sutrasnjeg meca Liverpool - Arsenal mislim da ce Liverpool pobijediti...
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Napred Liverpool u novu pobedu!
                              Sta mislite,da li ce Lane startovati?
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                Ne verujem da ce Lane startovati!
                                Topdzije prizeljkivaju da Arshavin ponovo utisa Anfield!
                                Ja se nadam da se igrati Walcott,Nasri. .

                                Mozda i Chamakh utisa Anfield danas(jer i Arshavin je u prvim za njega prvenstvenim utakmicama, dao 4 gola L&#039;poolu)
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X