Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi je samo krivo sto je ispao Blackpool, a ostao najgori tim u ligi (citaj Wigan)!
    Sve cestitke Mancesteru na zasluzenoj tituli, bili su najkonstantniji tim ove sezone, naravno uz velikog Sir Alexa (koliko god to meni tesko palo, moram da kazem da su zasluzili).
    Za Celzi sta reci sto vec nije receno... mislim da im je greska sto su smenili Ancelotija (jer nije problem u njemu nego u igracima), ali valjda oni to bolje znaju od mene....
    City-dobra sezona za njih, uz par pojacanja sledece sezone, medju prva 3 konkurenta za titulu.
    Arsenal- ponavlja se ista prica iz godine u godinu...
    Liverpul - nadam se da dolaze bolji dani za nas uz Kralja Kenija i uz par pojacanja sledece sezone borimo se ,ako ne za titulu onda za jedno od prva 4 mesta... YNWA

    Sledeca sezona bi trebalo da bude najuzbudljivija u istoriji PL, mnogo timova ce se boriti za titulu...uostalom sledi nam letnji prelazni rok i da zaljno iscekujemo sledecu sezonu!
    All round the Fields of Anfield Road
    Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
    We had Heighway on the wing
    We had dreams and songs to sing
    Of the glory round the Fields of Anfield Road

    Comment


    • Topdžija,
      Dobro kažeš, bolje i Zola, nego neke priče o savetnicima...!;)
      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

      Comment


      • Originally posted by Dragooon View Post
        Dale, možda je još uvek rano za predviđanja, jer više će se znati tek kada vidimo šta je urađeno u prelaznom roku, transferi...
        Slazem se , svakako ;)


        Ali eto , ovo su sadasnja moja predvidjanja , vidjet cemo sta ce biti u avgustu
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • I to je u redu, uvek treba imati (dnevni) stav i razmišljanje... Da! Pratiti iz sopstvenog zadovoljstva!
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Zola se stvarno spominjao kao naslednik Ancelotija. Lepo bi bili videti Zolu na klupu svog omiljenog tima ali veliki je to rizik za Chelsea. Da li oni smeju to sebi da dozvole... Ja lično bih stavio Zolu na mesto trenera, možda bi čovek i podigao igru tima na viši nivo, na neki totalni fudbal sa dosta pasova i sa nekom lepršavijom igrom jer takav je on bio igrač, takvu filozofiju ima. Ali problem je koliko je mudar za taktiku a ona je potrebna u LŠ. A svi znamo da Chelsea žarko želi to da osvoji...

            Ja lično mislim da Liverpool može i naredne sezone da napadne titulu. Imam poverenja u Dalglisha, vidi se da poznaje tim, dovešće on igrače po svojoj meri i tačno će se znati od starta sezone ko šta treba da radi u timu. A i neće igrati LE što je veliki plus za njihovu borbu za titulu. Veliki potez su napravili i ove sezone dovođenjem Meirelesa, Carrol-a i Suarez-a...

            Očekujem da i Arsenal napokon dovede neko extra pojačanje!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Liverpul moze i sledece sezone do titule ako naprave ekipu preko leta,to budite sigurni.Dalglis je sa Blekburnom imao negde mozda 4-5. sastav po jacini tada pa je osvojio,strasan trener zaista,najveca greska u istoriji Liverpula je sto su ga tada oterali,veca i od dovodjenja Kirjakosa,Ngoga i ostalih debila.Dalglis je mogao da bude kao Ferguson i da to bude klanje svake godine,ostali mozda ne bi bili ni blizu ali sta da se radi,bitno je da je on opet tu.Bice pretesko naravno,ali ima sansi ukoliko se napravi odlicna ekipa.
              Last edited by Casiraghi; 23-05-11, 10:54.
              sigpic

              Comment


              • Dalglish sa Shearer-om u Blackboorn-u ;)

                Meni je malo čudno samo to što Dalglish dugi niz godina nije vodio nijedan tim, ne znam zbog čega? A odličan je trener!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Dalglish sa Shearer-om u Blackboorn-u ;)

                  Meni je malo čudno samo to što Dalglish dugi niz godina nije vodio nijedan tim, ne znam zbog čega? A odličan je trener!
                  Da,Alan je bio zvezda a ostali su bili jak kolektiv.

                  Pa imao je i problema sa zdravljem od odlaska iz Seltika 2000. kad je osvojio Kup i to je cini mi se trajalo jedno 3 godine.Valjda su zaboravili na njega,a njega ionako ne zanima nijedan tim osim Liverpula.1998 je bio 2. sa Njukastlom i mogao je sa njima da ima dosta uspeha ali onda je dosla smena trenera u Liverpulu i pominjalo se da bi mogao da se vrati,cak bilo izvesno.Keni sam da otkaz i ovi dovedu Ulijea.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Dalglish sa Shearer-om u Blackboorn-u ;)

                    Meni je malo čudno samo to što Dalglish dugi niz godina nije vodio nijedan tim, ne znam zbog čega? A odličan je trener!
                    5. travnja 1989. godine dogodila se tragedija na na šefildskom stadionu Hillsborough na kojem su polufinalnu utakmicu FA Cupa trebali odigrati Liverpool i Nottingham Forest. U velikoj tragediji je 96 navijača Liverpoola smrtno stradalo. Tribina Leppings Lane se, uslijed preopterećenosti prevelikim brojem prisutnih navijača, urušila, pri čemu je velik broj ljudi preminuo, a 766 njih je zadobilo ozljede.

                    Dalglish je tada bio menadžer Liverpoola, formalno još i igrač. Ovo je prvi puta da je Dalglish pohodio komemoraciju za žrtve tragedije u svojstvu menadžera Liverpoola nakon 1990. godine, godinu dana nakon nesreće. Upravo zbog psihičkih ožiljaka koje je tragedija ostavila na Dalglishu kada se dogodila, legendarni Škot je napustio klupu Liverpoola 1991. godine. Na koju se opet vratio tek 20 godina kasnije, početkom ove godine, nasljedivši smjenjenog Roya Hodgsona u svojstvu privremenog menadžera do kraja ove sezone.

                    On je nakon te tragedije skoro svakom navijacu koji je poginuo probao otici na sahranu.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • I da dodam da je 1991 kad je dosao u Blekburn,Roversi su bili u Cempionsipu a on ih je odmah uveo u PL i za 3 godine je osvojio.Tako da ne treba sumnjati u njegove trenerske kvalitete i Liverpul ne mora da ima najjaci tim da bi nesto osvojio,uostalom nije ni Mancester imao ove godine ali je Ferguson bog.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta je majstor samo uradio
                        sigpic

                        Comment


                        • @ Joe Cole 10
                          Nisam znala da se zbog te tragedije nije ranije vratio u Liverpul.
                          Koja je to trauma bila za njega, da skoro svakom navijaču ode na sahranu... Užasno... a stvarno strašna tragedija... velikih razmera...
                          Ne ponovilo se...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Upravo je njegovim odlaskom nastupilo susno razdoblje za Liverpool sto se tice Engleske lige,ali nazalost ta nesreca je promjenila dosta toga .

                            Mislim da je ipak legenda poput Kenny-a nedostajala Engleskoj bez obzira za koga ko navija,isto kao sto ce biti cudno kad Ferguson ode u penziju.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Mislim da je ipak legenda poput Kenny-a nedostajala Engleskoj bez obzira za koga ko navija,isto kao sto ce biti cudno kad Ferguson ode u penziju.
                              Apsolutno se slažem
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nisam ni ja znao,cuo sam na TV-u da je dobio otkaz i da je imao problema sa tadasnjom upravom ali to je ipak onda bilo samo u Blekburnu i Seltiku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X