Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam mislio na to Maricu
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post



      Da su svi ko njih dvojica ;)
      Nažalost, nisu svi, ali su mnogi...;)
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Džeko nosi bosansku zastavu a Kolarov u srpskoj majici ;)

        Prošla je još jedna sezona PL. Prva na SK koji je odlično propratio prvenstvo. Chelsea je krenuo strahovito potom je doživeo neviđeni pad, potom doneo odluku da kupi Torres-a za ogromne pare što se ispostavilo kao veliki promašaj (bar za sada). Liverpool slab, malo su se popravili u drugom delu sezone ali slabo za klub kao što je Liverpool (dobra stvar je što se vidi napredak i izlazak iz krize). Arsenal, oni su najbaksuzniji tim u ligi. Taman se ponadaju da mogu nešto da urade pa opet glupo kiksnu. Teško da će sa Wenger-ovom filozofijom osvojiti ligu. City je bio prosečan s obzirom koje igrače je doveo ali moraju biti zadovoljni sa 3. mestom, veliki uspeh. Tottenham 5. završio i odlazi u LE. Moj omiljeni tim na ostrvu, ne znam da li će nekad i ubuduće igrati u Evropi ali treba da se iskoristi igranje u LE naredne sezone.

        I za kraj United. Nisam očekivao da budem iskren da će oni da osvoje titulu ali grdno sam se prevario. Dok je Ferguson tu ima trofeja

        Do nove sezone koja startuje za 3 meseca ;) Nadamo se zanimljivom prelaznom roku na ostrvu
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Anćeloti dobio otkaz 0o
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sta mislite ljudi ko ce sad u Celsi?Imam neki bolestan osecaj da ce Benitez ne znam zasto.
            sigpic

            Comment


            • Možda Bata Đora, mada on više voli da uprošćava dečicu ..

              Comment


              • Ma kakav Benitez,Hidink ili Murinjo ili neko treci?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Ma kakav Benitez,Hidink ili Murinjo ili neko treci?
                  Hidink ce valjda da bude savetnik, koliko sam ja shvatio. Murinjo tesko da ce iz Reala ove sezone. Svi koji prate Murinja znaju da je II sezona njegova. Kad lepo uira tim, vidi ko mu treba, ko mu ne treba, i pojaca se bas kako on oce. Ovi iz Reala ako su ga doveli zbog trofeja to sigurno znaju.

                  Ja iskreno mislim da ce pojuriri Viljasa Boasa, al sad da li ce on otici... Ne znam, videcemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne verujem da ce Hidink,mislim da ce ipak odraditi ovo sa Turcima a Murinjo jedino ako ga ovi oteraju,on zeli da uzme sa Realom LS dogodine ali ne pita se on.Viljas Boas se isto pominjao ali on zeli LS da igra sa Portom a njega niko naravno ne tera.Pominjao se i Zola.Bice zanimljivo,a oni bi koliko sam cuo trebalo pola ekipe da promene.Cuo sam da navodno idu Drogba,Anelka,Maluda,Benajun,Bosingva i jos neki samo ne mogu sad da se setim,a mogao bi i Esjen u Milan.Bice ludo leto,nema sta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hidink ce naslediti a Anceloti ce u WH
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Evo da kazem ja rec-dve sad na kraju sezone.

                        Odlican debi SK-a kad je PL u pitanju. Ovo je bila odlicna sezona, mada je prosla bila bolja ( kad je neizvesnot u pitanju ). U poslednjem kolu se odlucivalo u tituli, mestu u LS i ispadanju.

                        Na pocetku sezone nisam mislio da ce MU osvojiti titulu, mada sam znao da cemo biti aktivno ukljuceni u borbu za istu. Celzijev strasan pad forme je prosto neshvatljiv obizrom da su na pocetku gazili koga su stigli. Ok, kapiram ja povrede ( Drogba, Lampard, Teri ), ali jedna ozbiljna ekipa ne se sebi da dozvoli da toliko posustane ako nema nekih igraca.

                        Arsenal, sta da kazem. Kapiram da njegovi navijaci pizde, jer ovo stvarno postaje hronicno, Ajde sto nisu osvojili titulu, nego sto se iz sezone u sezonu ponavlja ista prica. Odlican start, solidno do polovine sezone, i kad treba da se odlucuje, tim upada u losu formu. A svake godine igraju lep fudbal, al dzaba. Mada, da ne gresim dusu i oni su dosta kuburili sa povredama. Ne znam koliko je utakmica odigrao Vermalen ove sezone. Svaka cast za Van Persija, btw.

                        City, mislim da moraju da budu extremno zadovoljni ove sezone. Osvojili su FA kup cime su skinuli baner sa Old Traforda, i idu direktno u LS. Oni si iz sezone u sezonu sve bolje plasirani, i videcemo da li ce tako nastaviti i naredne.

                        Liverpool - Nisam ih ocekivao kao konkutente za titulu, obzirom da su katastrofalno pazarili u letnjem prelaznom roku. Skoro sve te igrace ce da prodaju: Kola, Jovanovica, Poulsena, Konceskog... Pogodili su sa Meirelesom. Kazem, nisam ih ocekivao kao konkurente, al onako katastrofalan I deo sezone, gde ih je tukao ko je hteo, stvarno nisam ocekivao. Kapiram, situaciju u klubu je bila katastrofalna, pocela je saga oko Toresa... Kada su se te stvari sredile, dosao novi trener koji klub nosi u srcu, klub se digao. Ne ocekujem ih za borbu za titulu ni naredne sezone, ali ako dobro pazare i ako nastave ovako one tamo bi vec mogli da budu ozbiljan protivnik ( mozda vec i sledece ).

                        Totenhemu je dosla glave LS. Takodje vidi se da im fali neki dobar napadac. Ako zadrze okosnicu tima, i pojacaju se dobro, bice oni u top5 i naredne sezone.

                        Sto se tice prijatnih iznenadjena to su svakako Blekpul i Bolton ( mada su oni pali mnogo u poslednjih mesec-dva ). Everton i Aston Vila su na kraju zavrsili u gornjem delu tabele gde im je i mesto.

                        A za West Ham. Pa sta da kazem, sokiran sam da opet sa solidnim timom ispadaju iz lige. Ne znam sta se to desilo ove sezone, ko sve ispada iz liga:Sampa, Vest Hem, Deportivo. Vidim da je Monako 18-i na tabeli i da ce oni mozda ispasti. A do pre par sezona su Deportivo i Monako igrali polufinale LS ( Monako dosao do finala ). Strasno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima rezona, jer Hidink je jedini na vidiku, trenutno, koji je veći ' autoritet' od Lamparda, Terija..., i koji može da 'komanduje'... u Čelsiju!
                          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Prodje jos jedna sezona . United osvojio ,cestitke jos jednom

                            Mislim da ce u iducoj sezoni za titulu da se bore tri tima : Chelsea , United i City , dok ce Arsenal biti konkurentan do 32. kola i onda ce se prepasti i gubiti od WBA-a i njima slicnih

                            Liverpool ce biti dosta jak , ali mislim da ce njima trebati jedna sezona da se uigraju , posto ce tu doci dosta novih igraca , pa cemo ih u 2012/2013. sezoni moci gledati u samom vrhu ..


                            Sto se Chelseaa tice volio bih da im Hidink dodje , jer ce onda biti jaki , to smo jednom mogli vidjeti ..

                            City samo neka pametno trguje , znaci dovedu 3-4 igraca , ali bas kvalitetna , a ne 20 napadaca ponovo i bit ce u samom vrhu 1000 %
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Dale, možda je još uvek rano za predviđanja, jer više će se znati tek kada vidimo šta je urađeno u prelaznom roku, transferi...
                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • Mozda u Chelsea vrate Avrama Granta. Pa prodju kao W.Ham.
                                Pricalo se da bi Zola mogao da dobije posao. To bi bilo veoma zanimljivo.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X