Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    CRKNIII OD MUKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TORESEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Opa , da budem iskren nisam ovo ocekivao

      Raule &8@^J &8@^J , ne kazem ja dzaba najbolji Portugalac uz Coentraoa , ako izuzmemo Ronalda
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Ja sam tek sad video ovaj gol Meireles-a protiv Wolves-a &amp;8@^J


        Raul Meireles Goal vs Wolves
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Volim ja Liverpul stvarno ali sudija je ostetio celzi 2 puta!
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Dva penala im Mariner nije sudio fghj48d
            No za Mancester je ovo dobro $8#a
            sigpic

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Liverpooooooool!!!!! &#039;65slif
              Bravo momci,jos se Carroll ceka,a vec od sledece sezone krece potpuna dominacija. $8#a
              sigpic

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                Kompenzacija za FA kup protiv Mancha......
                Trebao je jedan da svira,ali sta je tu je,pobeda je bitna


                YNWA *%54a
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  JC , tebi posebno cestitam , jer si ti rekao neki dan da bi ti pobjeda u ovoj utakmici bila nesto najljepse
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    glupi celsi,onaj abramovic ko da je otvorio prozor i bacio 75m funti....

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=Dale link=topic=2627.msg244066#msg244066 date=1297015185]
                      JC , tebi posebno cestitam , jer si ti rekao neki dan da bi ti pobjeda u ovoj utakmici bila nesto najljepse
                      [/quote]

                      Ja sam gotov samo sto me srce nije udarilo,udarao sam glavom od plafon od srece +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* .Eto ti Fernando tvoj veci klub,uzivaj u njemu,bio si danas izvanredan,imao si pogled prema golu,Carragher me odusevio danas kao i Meireles.Svaka cast momci,da je Kenny od pocetka ovde Liga Prvaka ne bi bila upitna,pokazali ste placenicima kako se bori za svoj klub.YNWA.Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooo &#039;65slif
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Al kako je popio lakat od Agera,majko moja *T_*@SR *T_*@SR
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg244074#msg244074 date=1297015599]
                          Al kako je popio lakat od Agera,majko moja *T_*@SR *T_*@SR
                          [/quote]

                          Za ovo ima pivu od mene ako ga kad put navrati u Bosnu &amp;^@4( $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            Cestitam navijacima Liverpool-a na pobedi, zasluzeno nema sta. %QWT&amp;W
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              [quote author=BatmanUtd link=topic=2627.msg244067#msg244067 date=1297015348]
                              glupi celsi,onaj abramovic ko da je otvorio prozor i bacio 75m funti....
                              [/quote]

                              Hehe skoro bi se i moglo reci tako ,mada onaj cupavi Brazilac mozda i ne bude los potez.Sto se Toresa tice,HAHAHAHA *T_*@SR *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Bravo,drago mi je zbog Liverpula,vracaju se polako.Zanimljivo formacija Liveprula 5-4-1.Cestitam,a Tores nista &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X