Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Čitaj polako i s razumevanjem!
    NAJNOVIJA NEVIDLJIVA TEHNOLOGIJA FUDBALA

    Golove postižu fudbaleri, na terenu!

    Ali, današnja fudbalska igra podrazumeva da je vrhunac u fudbalu kada postigneš goool a da ne dodirneš loptu... (Iz nebeski dobro izvedene akcije!)

    Prethodno..., trebalo bi da dodaš loptu, još pre nego si je primio...!? (Odlična uvežbanost i jasna ideja!)

    Tako razmišljaju najveći fudbalski stratezi današnjice, naravno među njima je, iako vremešni, i Ser Ferguson...

    To su dva najvažnija pravila savršenog odvijanja fudbalske utakmice.

    A..., postoji i treće, ali malo, pravilo, trebalo bi ga “negde” uklopiti: "ko se bolje snađe u “nultoj tačci”!? (trenutak kada jedni drugima oduzmu loptu, ili izgube!)

    Nameće se zaključak: Pa, onda i gooolovi “padaju” sami, u - savremenom fudbalu!

    NE...! Njih, ipak, postižu vrhunski fudbaleri, ali po navedenom redosledu ili na pomenuti način...

    Evo, kako: Ćićaritovi saigrači dodaju jedan drugom loptu još pre nego je prime (vrhunska utreniranost, po jedinstvenoj ideji)... Zatim, jedan od njih postiže gol, a da ne dodirne loptu (to je situacija “svršenog čina”, na primer: igrač preskoči - propusti loptu uz fintu da će šutirati, svi krenu na njega ili u pravcu, ili ulaze u šut..., a poslednji u nizu, iza njega, samo se “pokloni” ili “otvori stopalo” i... goool!!!

    Kada se odlično uvežba – jednostavno!

    P.S.
    Ako ste razumeli ovu “nevidljivu tehnologiju”, onda ćete lakše shvatiti i vrednost i potencijal pojedinih mladih i talentovanih fudbalera, o kojima lepo postujete... SAMO SAM IMAO NAMERU DA VAM MALO POMOGNEM... P o z d r a v !!!

    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Nisam imao vremena da napisem toliki post, ali peonta je u tome sto je cika Dragooon napisao...

      Comment


      • Originally posted by batmanutd View Post
        pa opet to je tvoje misljenje....:d

        ja ne mogu nista protiv toga sto ti mislis da je liverpul po nekim tvojim kriterijumima ''veći'' klub od mančestera,(a objektivno stanje kaze da je 59-58 u korist junajteda) kao sto i neki navijaci celsija smatraju da je celzi ''veći'' od arsenala...

        dje si betmene legendo :d
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nisam gledao utakmicu ali ocu reprizu pa cu onda prokomentarisati.Rekli su mi da je Man imao mnogo sansi i da Celsi mora biti zadovoljan sa ovim rezultatom
          Jos jedna titula,preteknut je Liverpul,GLORY GLORY!
          sigpic

          Comment


          • Bravo za Manchester! Svaka cast kraljevi, pogotovo Nemanja

            Comment


            • sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Pa evo i ja da nesto napisem jer kako vidim ne moze se doci do reci od navijaca livera.
                Utakmica je resena u prvoj minuti. Celsi u soku, a man krenuo jos jace. Webb odlicno sudio,ali da je zagustilo zna se sta bi sledilo. Iznervirao me Runi onim bacakanjem pored Ivanovica na sredini terena i Kerik posle starta DROGBE, gde je ocigledno bilo kontakta ali ono savijanje i previjanje doticnog stvarno iritira. Drogba ga gleda u fazonu koji ti je osvojicete titulu samo ustani. Stvarno mrzim takve sportiste bez obzira za koga igraju.Odlicna igra man sigurno je i podstaknuta brzm golom.
                Iako mi je tesko, cestitke na tituli !!!

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Pa evo i ja da nesto napisem jer kako vidim ne moze se doci do reci od navijaca livera.
                  Utakmica je resena u prvoj minuti. Celsi u soku, a man krenuo jos jace. Webb odlicno sudio,ali da je zagustilo zna se sta bi sledilo. Iznervirao me Runi onim bacakanjem pored Ivanovica na sredini terena i Kerik posle starta DROGBE, gde je ocigledno bilo kontakta ali ono savijanje i previjanje doticnog stvarno iritira. Drogba ga gleda u fazonu koji ti je osvojicete titulu samo ustani. Stvarno mrzim takve sportiste bez obzira za koga igraju.Odlicna igra man sigurno je i podstaknuta brzm golom.
                  Iako mi je tesko, cestitke na tituli !!!
                  Sudija su vama dale sansu za ovu utakmicu,i nama dva penala nisu sudjena,a vama jedan juce.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ma znao sam da nece biti penala u ovakoj vaznoj utakmici. Cicarito je odlican, za koliko je dosao ja sam cuo da je za 20 miliona, na prethodnim stranicama neko je napisao da je 7,8.
                    Za koliko je ?

                    Comment


                    • LABORATORIJE ZA PRITISKE

                      Poslednje dve decenije, a posebno u ovoj, u fudbalu su karakteristični raznovrsni pritisci na fudbalske sudije. Postoje u nekim klubovima prave LABORATORIJE za izmišljanje kako se sve može psihološki delovati na delioce pravde, delegate, kontrolore, medije, trenere, protivničke ekipe i pojedinačne igrače...

                      Trebalo bi nekako izmisliti i “zaštitnu vakcinu za sudije”, ali izgleda da “negde u senci”, neko veoma vodi računa da se takva ‘vakcina’ osujeti... Interesi su razni!!! Trpi fudbal, kakvog ga mi – volimo!!!

                      Dotle, će biti: foliranja, lažnog previjanja na travi i simuliranja, besomučni ratovi pojedinih trenera, hajki fudbalskih čelnika, medijske hajke da se skrene s nečega pažnja, ratovi najvećih proizvođača sportske opreme, igre i igrice menadžera, “viška” dodeljenih kartona...

                      Gledaocima i istinskim ljubiteljima fudbalske igre, danas preostaje da se samo nerviraju i postuju na Forumu SK, kako bi im bilo lakše... Da podele loše utiske s virtuelnim drugarima... Ni to nije loše!

                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Dragooon je doktorski objasnio to za postizanje golova.Sto se tice Cicarita,stvarno ima nevidjen osecaj za gol ali to je ipak napadac koji zavisi od veznog reda,kao i Inzagi i ostali.Kad ste videli da je Inzagi dao gol ako su zatvorili Pirla?Zaista je odlican za prvu sezonu ali ga ne treba dizati u nebesa,jos jedan od onih koji zavisi od veznog reda.Sam sebi nece stvoriti sansu nikad,kao ni Kerol.Zato su najbolji napadaci ipak Suarez,Runi i ostali koji su u stanju da uzmu loptu na pola,predju sve i daju gol.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cicarito je kupljen za 8-9miliona funti,prije SP kada nije bio poznat,i onda je stavio 3-4gola na SP,i vidilo se da je Fergi pogodio.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Dok ja ne vidim Čičarita da vuče Mančester na grbači 3 sezone i da ih izvlači za mene je Runi najbolji napadač u Mančesteru .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Cicarito je kupljen za 8-9miliona funti,prije SP kada nije bio poznat,i onda je stavio 3-4gola na SP,i vidilo se da je Fergi pogodio.
                              Nazalost stavio je samo 2 gola - Francuskoj i Argentini. A kupljen je za oko 7 miliona.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije bitno koliko je stavio,poenta je da se pokazao,a secam se pisanja pojedinih medija kako je kupovina Cicarita znak da je Fergi puko i da je vreme za penziju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X