Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

    Oproshteno ti je @(*6sd$%


    Melo ce ili ispasti pichka i stvarati super-tim sa CP3 i Amareom u New Yorku ili ce ostati jos ovu sezonu u denveru i odigrati najbolju sezonu u karijeri, denver odvesti u veliko finale i odluchiti da postane kao paul pierce da se ne smiri dok sa denverom ne osvoji titulu &+I}\

    Comment


    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

      [quote author=Melo link=topic=2597.msg182683#msg182683 date=1287700792]
      Oproshteno ti je @(*6sd$%


      Melo ce ili ispasti pichka i stvarati super-tim sa CP3 i Amareom u New Yorku ili ce ostati jos ovu sezonu u denveru i odigrati najbolju sezonu u karijeri, denver odvesti u veliko finale i odluchiti da postane kao paul pierce da se ne smiri dok sa denverom ne osvoji titulu &+I}\
      [/quote]
      Bilo bi dobro da naprave big-3 u Niksima. To je jedini nacin da se zaustavi Miami, i za CP3-ja je to sansa koju treba da iskoristi da ne bi zavrsio kao Steve Nash
      JUST PUNK

      NO NATIONS
      NO RELIGION
      NO AUTHORITY

      And most of all PEACE


      Anarchy

      Comment


      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

        [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2597.msg182941#msg182941 date=1287772385]
        [quote author=Melo link=topic=2597.msg182683#msg182683 date=1287700792]
        Oproshteno ti je @(*6sd$%


        Melo ce ili ispasti pichka i stvarati super-tim sa CP3 i Amareom u New Yorku ili ce ostati jos ovu sezonu u denveru i odigrati najbolju sezonu u karijeri, denver odvesti u veliko finale i odluchiti da postane kao paul pierce da se ne smiri dok sa denverom ne osvoji titulu &+I}\
        [/quote]
        Bilo bi dobro da naprave big-3 u Niksima. To je jedini nacin da se zaustavi Miami
        [/quote]

        Nema nacina da se zaustavi Miami $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

          ne bi se sa vama slozili ovi timovi koji su ih dobili u predsezoni... #&^4A

          Comment


          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

            Nachini da se zaustavi miami

            Boston Celtics zdravi
            La Lakers sa zdravim kobijem
            Orlando ako krene howarda u napadu
            &+I}\

            Comment


            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

              [quote author=Melo link=topic=2597.msg182960#msg182960 date=1287773108]
              Nachini da se zaustavi miami

              Boston Celtics zdravi
              La Lakers sa zdravim kobijem
              Orlando ako krene howarda u napadu
              &+I}\
              [/quote]
              Moguce, ali tesko. A i pitanje je koliko ce oni ostati toliko jaki, a ovde sva trojica ostaju 6 godina, tako da ja mislim da jos jedna velika trojka ucinila NBA boljim. Uopste nebi bilo pederski, bar od CP3-ja koji timski igrac i on bi stalno nabacivao i to mu je jedan od nacina da ne prodje kao Steve Nash.
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                Predsezona i sluzi da se timovi uigraju, a kad se vrati i Wade stvari ce doci na svoje mesto.Boston i Orlando jesu jaki timovi i sigurno da ce biti veliko rivalstvo medju njima, ali ipak ce im Lakersi biti najveci konkurenti ove sezone...a i narednih...
                sigpic

                Comment


                • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                  [quote author=Melo link=topic=2597.msg182960#msg182960 date=1287773108]
                  Nachini da se zaustavi miami

                  Boston Celtics zdravi
                  La Lakers sa zdravim kobijem
                  Orlando ako krene howarda u napadu
                  &+I}\
                  [/quote]

                  Ne moze Kobi sam protiv zdravih Dvejn-a, Kris-a i Le Bron-a.
                  A ne moze ni Dvajt sam protiv Big three.

                  Ne postoji nacin da se zaustavi Majami kada su zdravi svih 3. Retko kad.

                  Comment


                  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                    Ma de ne postoji,ne mogu oni svi da briljiraju u tom jednom mechu,nekako mi ne stima tu nesto..otkud znam ali u svakom mecu cu navijati protiv njih @R&}*
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                      Dobra stvar je sto nijedan od njih nije preterano dobar suter spolja i onda ce ekipe sa odlicnom centarskom linijom moci da skupljaju reket i nateraju ih da sutiraju.
                      Ako sut bude isao svaka cast, ali ako stane bice problema za onu trojicu... Takodje, svaka povreda neverovatno mnogo znaci jer Heat tada postaje ekipa ne bas prosecna ekipa, ali znatno slabija od LA-a ili Boston-a.
                      Bosh izgleda kao da se nije snasao i realno on je tek treca opcija u napadu i pitanje je koliko ce imati prostora da se pokaze. Mada, s obzirom da je on Wade-ovo kucence to mu nece biti problem.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                        Dokazace se on Wade-u u drugim stvarima.. kao recimo ElBJ i ostali kucni poslovi &d$7 $#^%RT

                        Comment


                        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                          Melo i T-Mac gledajte svoje dvoriste 7&@%q

                          Ne brinem se ja za Miami, kada se vrati Wade, to ce biti druga ekipa. Wade je dosta popravio sut u zadnje dve sezone, i mislim da ce Miami lako izaci na kraj sa Boston-om. Oni jesu dobra ekipa, ali se realno pitaju Orlando i Miami na istoku, tu mozda jos da se doda Chicago sa Boozer-om i onda Boston. Realno, Miami ima najbolju ekipu, i James i Wade ce da sire odbranu, a tu ce biti House ili Miller koji ce to kaznjavati, Bosh je jedan od najboljih sutera iz reketa u celoj ligi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                            Moj drug D-Wade vam je sve objasnio +*@WT*48* T-Mac i Melo, dalje sape od Majamija &d$7
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                              Bek Portland-a Jerryd Bayless ide u New Orleans u zamenu za pika prve runde, a Jerry Stackhouse potpisao ugovor sa Miami Heat-om.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                                Sezona počinje u utorak, a na našem NBA forumu već počeo trash talk...Šalim se momci! Evo i ja da se izjasnim. Navijam za Finiks Sanse, jer za njih igra moj idol iz detinjstva: GRENT HIL. Naravno ja sam pre svega navijač svih NBA timova u kojima igraju srpski košarkaši.

                                Comment

                                Working...
                                X