Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

    Evo verovatno i najvaznijeg predvidjanja za veci deo foruma...
    Ko ce biti MVP naredne godine?

    http://sports.espn.go.com/nba/news/s...Forecast10-MVP

    Inace, ne mogu da verujem da je neko Oden-u dao 1 glas. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    A, za onog ko je i Rose-a ubacio u konkurenciju svaka cast. l5'%9 Ovo je svakako sezona u kojoj treba da napravi taj skok i postane jedan od najboljih igraca lige.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

      Po NBA kriterijumu Kevin Durant.. ima najvise prostora u svom timu da solira i nakuplja statistiku #%d*

      ali ovako po nekom zdravijem kriterijumu Kobe svakako.. najvishe radi za svoj tim.. i ne treba mu niko da bi to radio.. Durant opet ne moze sam da dobije utakmice.. @(*6sd$%


      Aug. 26: Player of the Decade
      Aug. 27: Team of the Decade

      ^ jedva cekam da se ovo diskutuje &d$7

      Comment


      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

        [quote author=g_denvernuggets link=topic=2597.msg155171#msg155171 date=1281735854]
        Aug. 26: Player of the Decade
        Aug. 27: Team of the Decade
        ^ jedva cekam da se ovo diskutuje &d$7
        [/quote]


        Ja sam vec predvideo da ce ovako da bude.... *$^%T

        Plajer of dekade- Kobi brajant (ja bih voleo da to budu Sek i Kobi u istom paketu &*%R*) medjutim oni ce verovatno samo Kobija postaviti sto je &+I}\
        Tim of dekade- Los Andjeles Lejkers

        Comment


        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

          http://bit.ly/9q2f1B

          Ulazak Dream Tima iz 1992e u Hall of Fame... bez rechi... nikad vise ovakvih igraca nece biti..
          &8@^J

          Comment


          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

            U danu (mada vec i nedeljama) koji je neverovatno miran sto se tice desavanja u NBA-u, bio bi red da napisem bar nesto. $#^%RT

            Elem, s obzirom na to da je Darren Collison novi igrac Indiana Pacers-a, New Orleans sigurno ni ne pomislja na to da u skorije vreme trejduje svog vodju, Chris Paul-a.
            To je verovatno jasno i ljudima u NY-u, pa su oni svoju paznju usmerili na drugu super zvezdu, Carmelo Anthony-a. Melo, koji je bio jako blizu da potpise produzetak ugovora (3 god, 65mil$), vec neko vreme odugovlaci sa odlukom i sve je blize tome da narednog leta postane FA. Takodje, postoji mogucnost i da ga Nuggetsi trejduju ako Anthony cvrsto resi da ne produzi ugovor.
            Nova vest je da se Tony Parker-u jako svidja situacija u Knicks-ima i "da ga imaju ukoliko ga zele". To ce biti udarac, ali ne preveliki za San Antonio, jer je mali George Hill pokazao da ce biti zver od igraca i odlicna zamena ukoliko se omaleni Francuz odluci da napusti Texas. Samo je opet veliko pitanje, sta to New York moze da ponudi "mamuzama"...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

              Ameri potepali Kineze sa 50 poena razlike odlikujuci izuzetnu fizicku spremu i brzinu.... {-8* {-8*

              Comment


              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                Vec su poceli problemi u Miami-u.
                Igrac Heat-a, Udonis Haslem je optuzen za posedovanje droge i prekoracenje brzine.

                http://www.miamiherald.com/2010/08/1...is-haslem.html
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                  Bulls fans will be happy hear that Derrick Rose's professed commitment to improving his long-range jumper isn't just lip-service. D Rose was out shooting 3's by himself for about 45 minutes after practice had ended and the rest of the team was showering up. Rose was also working on his jumper while the rest of the squad was scrimmaging during practice. When speaking with the media, Rose was about a potential rivalry brewing with the Miami HEAT. "I am not worried about the HEAT; I am just worried about the Bulls. I know that my team is ready. I got a great group of guys that just want to win and don't care about anything else. We came from winning programs and have played with good players our whole lives. So, I just want to play man. We'll see."

                  Jednostavno mora postati superstar sa ovakvim stavom i zeljom za radom. &8@^J &8@^J &8@^J
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                    Joooooj, Haslema glupana #%d*, mada neće taj u zatvor, kao i ostale poznate ličnosti, platiće kaznu i dobiti uslovnu kaznu, uz dobrotvorni rad.

                    Baš me zanima, kako će Rose odigrati ovu sezonu, ja lično mislim da će eksplodirati. Ovo tvrdim iz prostog razloga, jer je u sezoni koja je za nama igrao odlično, a uz to je bio i povređen, sada kada ima dobru podršku skočiće mu prosek asistencija, a što se tiče poena, to će sigurno biti preko 20
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                      Carmelo Anthony je sve blize odlasku iz Denvera i po svemu sudeci samo je pitanje kada ce to uciniti.
                      Postoje opcije da ga Nuggetsi odmah trejduju, da Melo potpise taj novi ugovor i da onda bude trejdovan ili da "odradi" ovu godinu u Denveru i da na kraju sezone izadje na otvoreno trziste.
                      Najveci problem za njega je, koliko ce novca moci da dobije pod novim CBA-om koji stupa od naredne sezone.

                      Inace, danas je na svom Twitter-u objavio clanak sa jednog sajta koji kaze da bi bio savrsen fit u Bulls-ima, ali nisam zeleo to da pisem jer odavno vec smaram sa Chicagom, a to je samo obicna spekulacija.

                      ESPN nastavlja sa predvidjanjima, a da vidim i vasa misljenja. %QWT&W

                      Timovi koji ce imati najvise problema naredne sezone
                      http://sports.espn.go.com/nba/news/s...10-TeamTurmoil

                      Timovi koji ce najvise napredovati u novoj sezoni
                      http://sports.espn.go.com/nba/news/s...TeamTurnaround
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                        ovaj tweet bash ne uliva poverenje #%d*

                        carmeloanthony
                        Funny how people come up with there own analysis of a situation. I tell you boy....... Unbelievable

                        kao ljudi tumache da ce on otici iz denvera i zato je to funny.. unbelievable...

                        Comment


                        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                          Iskreno, ja bih najvise voleo da on ostane u Denveru i nadam se da ce nas sve razuveriti i potpisati taj trogodisnji ugovor sa Nuggets-ima.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                            ako zeli da ne osvoji prstenje i da bude josh jedan barkley..

                            nije on igrac koji moze sam da osvoji...ne treba mu ni ultra mega superstar tim ali bar solidno popunjena startna petorka i eto... jako mi je zao ali denver se raspada.. '65slif

                            Comment


                            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                              Iskreno se nadam da će Melo ostati u Denveru. Ova sezona bi mogla biti njegova, jer je prošlih godina bio uvek među najboljim strelcima, i očekujem dosta od njega ove godine, jer je prošla sezona bila razočarenje za Nuggets-e. Ovo mi se najviše sviđa "Derrick Rose is going to elevate his game even more this season and become a top-10 player in the NBA" +*@WT*48*. Pa, mislim da su ovo dobro odradili, Minnesota ima dosta mlad tim, i iskreno se nadam zbog Beasley-a, Miličića, Wes Johnson-a i Pekovića da neće biti najlošiji tim. Trebalo bi možda, dodati Hornets-e, vidim da su dobili jedan glas, ali ako CP3, bude zdrav treba ozbiljno računati sa njima, znamo kakva je on zver kada je zdrav. Nisam bas siguran sto je Denver dobio ovoliko glasova da će imati problema u ovoj sezoni. Ja, ih računam u top 3, i mislim da ako Melo i Al Harrington budu zdravi, uz naravno Billups-a, trebali bi biti u top 3 Zapada, to je bar moje mišljenje. Dakle, sve u svemu, samo se ne slažem sa tim da će New Orleans (ako Paul bude zdrav) neće imati toliko problema, jer imaju dobar tim i Denver neće sigurno imati problema ove sezone. Pa još su se pojačali, ne vidim razlog zasto bi imali problema (%fsd%&j
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                                [quote author=T-Mac link=topic=2597.msg156525#msg156525 date=1282013548]
                                Iskreno, ja bih najvise voleo da on ostane u Denveru i nadam se da ce nas sve razuveriti i potpisati taj trogodisnji ugovor sa Nuggets-ima.
                                [/quote]
                                ja bas nebi zeleo. Bolje bi billo da nagodinu on i CP3 odu Knikse pa da razbijaju.
                                JUST PUNK

                                NO NATIONS
                                NO RELIGION
                                NO AUTHORITY

                                And most of all PEACE


                                Anarchy

                                Comment

                                Working...
                                X