Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP1000/MASTERSI 2024

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by dekkard View Post
    Čestitke Alkarazu na pobedi, dobra stvar za tenis, da se stvori novi veliki rivalitet.
    Primiću ove čestitke kao Karlosov fan Pa da živi forum makar sa nama dvojicom. Dobar meč ali ne i najbolji mogući. Ali jako dobar. Kao što sam rekao podloga + Alkarazova forma ide gore Sinnerova blago dole. To je normalno. Sinner definitivno defanzivno mnogo bolji. Ofanzivno, na sporom hardu bolji Alkaraz zbog igre na mreži. Na brzom hardu biće bolji Sinner. Ako Karlos popravi servis, biće bogami i egal.

    Biće ovo jedno fantastično rivalstvo. Voleo bih da se pojavi jos jedan njihovog kalibra.

    Ako Alkaraz pobedi večeras biće to veliki skok u formi i svemu pred šljaku.

    Comment


    • #32
      ко је Т.Костовић?
      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by Žika View Post
        ко је Т.Костовић?
        Teodora Koctovic, juniorka iz Beograda.

        Comment


        • #34
          Starts At 6:00 pm

          F


          T. Kostovic Vs V. Glozman


          не могу да нађем резултат?
          sigpic

          Comment


          • #35
            Očekivana pobeda Alkaraza. Iznenađujuća partija Mede u prvom setu sa pozicijom na riternu. Karlos se baš iznenadio. I Meda je imao nivo. Ali samo jedan set. Posle toga se Karlos prilagodio i realno je to bilo to. Dečko gospodari igrom na mreži. Jako mi je drago da se vratio i sad će on na šljaci i travi ponovo biti mnogo veća pretnja.

            Vrlo me interesuje da li će Sinner napraviti napredak u igri na šljaci.

            Novak na Race-u 11.pozicija.
            Last edited by Ljubitelj tenisa; 18-03-24, 08:11.

            Comment


            • #36
              Nekad smo strepeli, ali drago mi je da je bilo neutemeljeno. Tenis ima budućnost i nakon trojke . Dobar je bio turnir. Alkarazu sve čestitke. Lepo je gledati njegov tenis kad je sve OK.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Nesic View Post
                Nekad smo strepeli, ali drago mi je da je bilo neutemeljeno. Tenis ima budućnost i nakon trojke . Dobar je bio turnir. Alkarazu sve čestitke. Lepo je gledati njegov tenis kad je sve OK.
                Da, dok sam gledao Sinner vs Alkaraz, skapirao sam da je sve u dobrim rukama Nadam se da ce se pojaviti bar jos jedan ili dva slicna igraca po kvalitetu.

                Comment


                • #38
                  Evo ti lajk tuto moj
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #39
                    Počeo je turnir u Majamiju.
                    Jedini mini upset je poraz Šeltona, ovog puta mu je spustio slušalicu Muzeti koji se u osmini finala sastaje sa Alkarazom koji je dobio prethodno Monfisa.
                    Ostali favoriti su prošli dalje, agonije velikih igrača Mareja i Šapovalova se nastavljaju, a Siner je uz malo muke prošao dalje nakon izgubljenog prvog seta, mada treba reći da je igrao protiv in form igrača Grikspora, ne baš lagan zadatak za početak turnira.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #40
                      Večeras potencijalni derbi Alkaraz - Dimitrov.
                      Griša posle duže vremena spojio nekih par meseci gde igra na respektabilnom nivou, trebalo bi da bude zanimljivo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #41
                        Večeras ili sutra?

                        Comment


                        • #42
                          U pravu si, sutra je.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #43
                            Овом Акију нешто фали никад неће бити Рафа, не могу да провалим шта му је, пре недељудана му дао два гема, а сад га Гриша разнали ко звечку...
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Ja jutros pogledao tjubu skraćeni zapis, izgleda da Alki nije bio sav svoj, nije bio na terenu... Drago mi je zbog Griše, drago mi je da ima jaku želju za tenisom.

                              Comment


                              • #45
                                Griša je bio talenat samo takav, i šteta što nije imao bolju karijeru. Igra poslednjih nekoliko meseci na najvišem nivou, ne bi me iznenadilo i da osvoji trofej.
                                Ukoliko Siner osvoji titulu dolazi na drugo mesto ATP liste.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X