Announcement

Collapse
No announcement yet.

US OPEN 2023.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    01:04

    Comment


    • #17
      Ispade i Ruud, ostali samo Tiafo i Fritz.

      Comment


      • #18
        ала га уштрика Штрикер, опако игра и удара, ето мог љубимца...млади лав нема шта....
        sigpic

        Comment


        • #19
          Novak u velikim problemima. Uvek sam imao osecaja da je preblizak sa nasim teniserima. Ok je da budes malo blizi nego sa drugim, ali ne treba preterivati.

          Nikakav strah ne pokazuju u mecevima sa njim. Naprotiv igraju dosta bolje od svoje prosecne igre.

          Zato I poraz od Lanovica nije nebitan iako je bio mali turnir. Cini mi se da je Novak tu imao 17 brejk lopti I da je Duci bio bas hrabar. Da je imao malo vise straha I postovanja ne bi bilo tako.

          Comment


          • #20
            два нула за Ђере. ето му сад па нека се разиграва за финале...јадан <ласло...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Dobro se završi na kraju.Novak je bio miran i poslije 0:2,mada ja nisam.S obzirom da se igralo u pet setova i nije predugačak meč bio.Sad regeneracija.Ne treba mu trening sve je isprobao u ovom meču.Idemo!💗💗💗​​

              Comment


              • #22
                Ok, sada mi objasnite kako je došlo do 2:0 za Đerea?

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Kule View Post
                  Ok, sada mi objasnite kako je došlo do 2:0 za Đerea?
                  Đere je igrao kao posjednut a Nole htio u sigurica modu da dobije meč.Đalo je servis škripio ali uglavnom u prva dva seta Đere je bio briljantan.Servis,bekend, forhend sve mu je ulazilo.Mislim da je i Nole bio iznenađen nivoom Đerea.Poslije kad je skontao da je vrag odbio šalu promijenio malo igru ,Đere malo pao,počeo je da igra agresivnije umesto da bude malo pasivni kao u prva dva seta kad je terao Noleta da daje snagu lopticu(svi znamo koliko to Novak ne voli).U petom kad je servirao spasio brejk loptu i eto ga 3:2.Kad se nisam šlogirala.😁😁😁
                  Last edited by gagana; 02-09-23, 08:29.

                  Comment


                  • #24
                    Igra Djere vec dugo jako dobro. Ima odlicnu sezonu i ovo mu je bio odlican turnir. Nije imao srece da izbegne Novaka, a zamalo i da ga pobedi. Znao sam da ce biti problema jer Djere njega ima vec neko vreme u šaci ali se Novak izmigolji. Naši igrači kad su u formi, kao ove godine Đere i Lajović prave velike probleme Novaku.

                    Gledao sam ceo meč. Novak je morao da upali najbolju igru da bi pobedio. Treći set ga je Novak oduvao, četvrti je bila velika borba iako rez pokazuje 1 6. A posle je i Novak prešao u Cruise Control režim i za malo da bude kažnjen. Toliko je Đere bio dobar. Servis je bio na kraju 65% što je dobar prosek za 5 setova. Prva dva seta Novak nije mogao ništa. Slabije je reternirao, snaga udarca srednja, servis je bio dobar rad nogu bio isto srednja kategorija, turnir 250. E onda je izašao u 3.setu pojačao trčanje, borio se za svaku loptu, pojačao snagu udarca i promenio taktiku na riternu.

                    Sve u svemu dobar meč, spektakl dva Srbina, nema lepše.

                    Dodao bih da nije dobro što se igralo 3 sata i 48 minuta ali pobeda je pobeda. Zbog lakšeg i otvorenog žreba uspeće da se oporavi da se probije do finala.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Kule View Post
                      Ok, sada mi objasnite kako je došlo do 2:0 za Đerea?
                      Šta šta?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #26
                        Kako vam se čini podloga na ovom turniru? Meni deluje brže nego inače. Na granici medium-fast kategorije.

                        Comment


                        • #27
                          Novak sutra oko 19.Vidim da će biti 33 stepena.😬
                          Last edited by gagana; 04-09-23, 21:20.

                          Comment


                          • #28
                            Zverev - Siner, klasik od pet setova i četiri sata i četrdeset minuta. Verovatno neće biti boljeg meča na turniru.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by dekkard View Post
                              Zverev - Siner, klasik od pet setova i četiri sata i četrdeset minuta. Verovatno neće biti boljeg meča na turniru.
                              Jel bio dobar meč? Da pogledam reprizu?

                              Budio sam se noću i pratio rezultat. Očekivao sam dugačak meč. Nažalost Zverev nema šanse protiv Alkaraza zbog ovih 5 sati. Ostaje nam samo Medvedev da ga izbaci.

                              Kule Nisam poznavalac brzine kroz samu igru. Vidim jasno kad su velike razlike. Ovo je brze od Majamija, a tek od IW. Ali ne vidim razliku izmedju ovoga i Sinsinatija ili Kanade.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 05-09-23, 07:52.

                              Comment


                              • #30
                                Da li može Zverev da uzme bar set Alkarazu?

                                Comment

                                Working...
                                X