Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olja

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja

    Najteza tema koju sam ikad otvarala...

    Ovde smo ispisali kilometre teksta u prethodnih deset godina, a sada je teško napisati i dve rečenice u kojima moram saopštiti da smo, nažalost, ostali bez jednog člana foruma.

    Olja je juče preminula.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

  • #2
    Olja, hvala.

    Vidimo se na nekom ljepšem mjestu, na skijanju

    Počivaj u miru

    Comment


    • #3
      Ajjjjj, sav se najezih od tuge. e odavno me nesto vako u momentu ne pogodi, place mi se.

      Pocivaj u miru Olja

      Comment


      • #4
        Ne mogu da verujem. Kako sam pročitao prvu Bojaninu rečenicu nije mi bilo dobro.

        U šoku sam.

        Laka joj zemlja.

        Comment


        • #5
          Laka joj crna zemlja.
          Što reče Karamazov, u šoku sam.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • #6
            I ja sam juče saznala.Nije mi dobro cijeli dan.Hvala Bojani što je uspjela da otvori ovu temu iako je forum u raspadu.
            .Nikoga lično ne poznajem na forumu a svi su mi nekako bliski.
            Duša ovog foruma nas je zauvijek napustila.Nenametljiva,odlučna i duhovita žena.Uvijek ću se sjećati njenog "to mačko" slogana.
            Olja ,dušice naša fina,nek ti je laka zemlja🥺🥺🥺😥😢.

            Comment


            • #7
              I ja sam juče saznala.Nije mi dobro cijeli dan.Hvala Bojani što je uspjela da otvori ovu temu iako je forum u raspadu.
              .Nikoga lično ne poznajem na forumu a svi su mi nekako bliski.
              Duša ovog foruma nas je zauvijek napustila.Nenametljiva,odlučna i duhovita žena.Uvijek ću se sjećati njenog "to mačko" slogana.
              Olja ,dušice naša fina,nek ti je laka zemlja🥺🥺🥺😥😢.

              Comment


              • #8
                Kakva tragedija Ne mogu da verujem. Neka počiva u miru.

                Comment


                • #9
                  Ne mogu da verujem. Kako? Nije valjda od korone. Ne poznajem zenu, nikad je nisam video ali me je ovo preseklo kad sam procitao. Ona je bila dusa ovog forum, veliki navijac Novaka. Ima neke simbolike u njenom odlasku i polaganom umiranju ovog foruma.
                  Pocivaj u miru.

                  Comment


                  • #10
                    Laka joj crna zemlja, bas tuzna vest.

                    Comment


                    • #11
                      Da, od korone je preminula.
                      Ono sto znamo je da je bila u Zemunskoj zbog nekog drugog razloga i da se tamo zarazila
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #12
                        Šokiran sam....ode moja prijateljica za razmenu recepata.

                        Comment


                        • #13
                          Počivaj u miru draga Olja.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • #14
                            Veoma me pogodi i rastuži odlazak naše divne drugarice.
                            Putuj sa anđelima draga Olja!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nek pociva u miru, svima ce nedostajati.

                              Comment

                              Working...
                              X