Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Monte Carlo 2021.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by miloolja View Post
    Koliko si naporan sa tim ucitavanjem i omalovazavanjem, samo ti znas nesto, a ostali gluperde.
    Gde je tvoja elementarna logika koja kaze da mora da ima meceve, a ne da tankuje posle 2 meseca pauze jos pitanje kada je poceo da trenira zbog povrede?
    Forma se dize samo mecevima, a ne pauziranjem i zvoncicima.
    Cinjenica da je morao mnogo da se cima jer je izuzetno lose usao u mec, losi su uslovi, Evans na max, ali isto tako na terenima gde trenira godinama unazad, ispred mu kuce takoreci.
    Elementarna logika je da je hteo samo da oseti takmičarski meč na šljaci, ne i da se zamara previše.
    Zar ti stvarno misliš da svako od njih koji su 20 godina na turu ne znaju kako da se pripreme veoma brzo i adaptiraju s jedne podloge na drugu? Koliko ima vremena između šljake i trave, dve nedelje? Koliko je puta Novak direktno sa RG otišao na Vimbldon?
    Ako gledaš tenis 100 godina valjda izvučeš neke zaključke, koje su rutine pojedinih sportista, naučiš da čitaš između redova kada nešto izjavljuju. Ovo je tankovao, a do RG ima sasvim dovoljno vremena da se pripremi u potpunosti.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #92
      Samo jedan zakljucak izvodim citajuci godinama ovde svasta, da neki ljudi prosto nikako ne zasluzuju nikakav odgovor, niti komunukaciju.

      A da je po toj tvojoj famoznoj logici, imao bi do sada 30 GS, ali nije bas to tako, jbg.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #93
        Do nekih stvari je došao empirijskim putem, pravio je greške sasvim sigurno.
        Ali, nakon skoro 20 godina kao profesionalac na najvišem nivou ne može da pogreši u tim osnovnim stvarima.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • #94
          Originally posted by 147 View Post
          Bojana,


          Kao neko ko se razume u tenis, jako ruzno je da se smejes na ovaj poraz.
          Koliko puta je plakala zbog džokare,nek se smeje danas
          Wizard

          Comment


          • #95
            Originally posted by dekkard View Post
            Do nekih stvari je došao empirijskim putem, pravio je greške sasvim sigurno.
            Ali, nakon skoro 20 godina kao profesionalac na najvišem nivou ne može da pogreši u tim osnovnim stvarima.
            Famozna logika kaže da si još jedan u nizu koji ne zaslužuje komunikaciju..eto
            Wizard

            Comment


            • #96
              Originally posted by Beocca View Post

              Koliko puta je plakala zbog džokare,nek se smeje danas
              Ne moze on biti toliko vredan da ja placem zbog njega i vec sam ti rekla vise puta, prestani da me stalno komentarises.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #97
                Originally posted by Beocca View Post

                Famozna logika kaže da si još jedan u nizu koji ne zaslužuje komunikaciju..eto
                Jako sam pogođen tom činjenicom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #98
                  Originally posted by bojanaBG View Post

                  Ne moze on biti toliko vredan da ja placem zbog njega i vec sam ti rekla vise puta, prestani da me stalno komentarises.
                  Komentarišem tvoju rečenicu,ne tebe
                  Wizard

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Beocca View Post

                    Komentarišem tvoju rečenicu,ne tebe
                    Komentarises mene, strasno je koliko si ti bezobrazan.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Jako sam pogođen tom činjenicom.
                      Ooo pa sto ne kazes onda.

                      Ljudi koji ne znaju normalno da komuniciraju, a vala ima vas ko pleve ovde, to je valjda u trendu danas, vec vredjaju kao taj sto ti daje podrsku ili omalovazava sagovornika kao ti sto stalno potenciras kako si pametan a drugi glupi, naravno da ne zasluzuje moju paznju.
                      Dovidjenja prijatno.


                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Upozorenje za Beocca : nastaviš li sa prozivkama, ideš u Banoviće, na duže.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ooo pa sto ne kazes onda.

                          Ljudi koji ne znaju normalno da komuniciraju, a vala ima vas ko pleve ovde, to je valjda u trendu danas, vec vredjaju kao taj sto ti daje podrsku ili omalovazava sagovornika kao ti sto stalno potenciras kako si pametan a drugi glupi, naravno da ne zasluzuje moju paznju.
                          Dovidjenja prijatno.

                          Ništa ja ne potenciram, ko se kako intimno oseća ja ne mogu to da sprečim čak i kad hoću.
                          Kao i uvek, poduprem moje stavove validnim činjenicama, i kao takođe uvek nikad nakon toga ne dobijem odgovor na njih. A ne dobijem jer su prejake pa se onda ide u diskreditovanje sagovornika (mene) u nedostatku argumenata.
                          Sve već viđeno milion puta.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dan "specijalista za sljaku" Evans
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Dan "specijalista za sljaku" Evans
                              Ti ponekad tesko prihvatas stvari koje mijenjaju ustaljeni red. Mora da si konzervativna.

                              Do ovog turnira je Evans igrao 17 meceva na sljaci (ukljucujuci i Devis kup). Imao je 4:13. (Ukljucujuci i dvije pobjede u mrtvim DC mecevima) Uz to je blizu da napuni 31. godinu sto nije idaelno vrijeme za da se usavrsi igra na novoj podlozi. Dakle, dokazani pacer na sljaci!

                              Kad ono nanize Lajovica (meni je ta pobjeda bila veliko iznenadjenje), Hurkaca, Djokovic i Gofana. Svaki od njih ima bolje rezultate na sljaci od Evansa. Djokovic i Gofan daleko bolje. Dozvoljavam da je iznenadio sve do Novaka, ali Gofan je znao da nema sele. STo se promijeni?

                              Prvo, Evans je shvatio da moze da igra na sljaci, da ima odlicnu igru za sljaku. Kombinacija slajz BH, odlicnog FH i dropshotova cini da nije lako osvajati poene protiv njega. Kad se tome dodaju vise nego pristojni servis i voleji te odlicno kretanje imamo pristojan paket.

                              Drugo, potpuno je rasterecen. Nije nista ocekivao, moze da igra slobodno.

                              Trece, jos niko ne zna sto je najbolja protivigra za njega. Premalo je igrao na sljaci!

                              Comment


                              • Dobro otvoriо meč Rubljov, uh strašan tenis...
                                Last edited by Dekson; 16-04-21, 17:18.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X