Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Posle ovog danas sto se desilo sa Venus, mislim da ce povrede sve cesce da se desavaju, ne znam koliko ce dugo i ovo da leci.
    Nesto mislim da ce na Wimbldonu da zavrsi karijeru. #^GH*#

    Comment


    • Re: WTA Tour

      At what point is tennis just not worth it to you?

      VENUS WILLIAMS: Well, I'm still pretty good, even when I'm injured. I mean, at the Open I came pretty close to winning that tournament just on a hope and a prayer and little to no preparation.

      Here, you know I was grinding. So I'm just going to focus obviously on getting healthy and coming back. Because I love tennis and I've got a lot of great tennis in me. I love my job, so no end in sight.

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Neverovatno koliko je Sarapova popravila kretanje. Cudno mi da gledam nju kako dobro trci od ugla do ugla. Samo da serva dodje na svoje i bice dobro. Sad kad je ispala i Venus voleo bih da Maria dodje do titule
        Maria Sharapova vs Virginie Razzano 2011 R2 Highlights

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Henin se opet povukla... #%d* zbog lakta...
          Stvarno shteta..krenuo sam da pratim njenu igru...
          Sad ce WTA biti josh dosadniji...

          http://www.tennis.com/articles/templ...&zoneid=25
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Steta stvarno ,nedostajace svetskom tenisu mnogo,ja ne verujem kako ce to sve izgledati kad se sestre povuku kao i Kim #%d* #%d* #%d* #%d*


            btw.Ni Jelena nece igrati za repku u Fed kupu,sto i nije neka steta s obzirom kako igra,a kao razlog navodi upravo katastrofalnu formu..i tako to bla bla bla $#^%RT
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Steta, ode i ona.
              Ajde sestre vracajte se, necu da gledam Wozniacki, Radvansku i kompaniju.

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Јелена Јанковић, такође, отказала учешће на Фед купу против Канаде. Селектор Вранеш има сасвим нови тим: Јовановски, Јовановић, Крунић и Чуровић. "Сада је меч против Канаде отворен", рекао Вранеш.

                Селектор српске Фед куп репрезентација остао без две најбоље тенисерке, јуче Ане Ивановић, а данас Јелене Јанковић, која је отказала учешће у мечу против Канаде јер је оценила да у овом тренутку не може да пружи максимум.
                2.jpg

                "Сада, меч против Канаде је сасвим отворен", рекао је селектор српске Фед куп репрезентације, који ће после отказа две најбоље тенисерке на меч са Канадом извести тим у саставу: Бојана Јовановски, Ана Јовановић, Александра Крунић и Тамара Чуровић.

                "Ову одлуку сам донела тешког срца јер сматрам да је велика част и обавеза сваког спортисте да игра за репрезентацију своје земље", навела је Јелена Јанковић.

                "Као то знате имала сам операцију ока која је дошла у незгодно време за мене, када су припреме за следећу сезону требале да буду у највећем јеку, тако да нисам имала времена да себе доведем до жељене форме. Самим тим дошло је до лошег резултата на првом грен слему у 2011. години и великог разочарења са моје стране. Свесна сам да у овом тренутку треба да довршим своје припреме да бих могла да пружим свој максимум на следећем наступу за Фед куп репрезентацију. Из истих разлога нисам пријавила учешће ни на турниру који следи одмах након овог Фед купа", наводи се у изјави Јелене Јанковић, постављеној на њеном сајту.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Henin nije trebala ni da se vraca kad se vec bila povukla,vjerovatno je to uradila jer je vidjela kako se mocno Kim vratila,a izmedju njih nije dobra krv...
                  Velika sampionka!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Ja mislim da je to i jedini razlog zbog kojeg se Henin vratila, dok se Kim vratila zato sto se stvarno uzelela tenisa i zato sto je osetila zelju da ga ponovo igra na vrhunskom nivou.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Henin se bila vratila i zbog W-a...rekla je da je Roger motivisao osvajanjem RG-a...

                      Shto bi se majala oko Kim.Henin je bolja teniserka uostalom...
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Cudo je ljubomora!
                        Njen povratak nije bio uspjesan kako se ispostavilo,Kim igra fantasticno i sad samo treba da nastavi sa kupljenjem Slamova,nije Henin nedostizna @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Ma Enan je videla da od Serene i Kim nece osvojiti nista i to je to, povukla se $#^%RT

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Naravno da nije...
                            Smatraju neki da Henin nije bash uzhivala u povratku(ochigledno da nije,pogotovu zbog demoralishucih povreda)jer nije ushla celim srcem u to.Poraz na W-u,i to josh od Kim ako se ne varam,je dokusurio na neki nachin.
                            Pored toga,izgleda da je po prirodi malo problematichna i anksiozna....
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Malo pre sam procitao na youtubeu, neki lik napisao da je Serena prosle god u 1/2 finalu Wimbldona servirala 218 km/h. fghj48d
                              To je ne moguce! &+I}\

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                pa henin draga kud si dolazila na turnir ozljedjena #%d* pa neki dan samo nju cekao za fin dobitak #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X