Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Ona ce osvojiti GS kad se povuche velika cetvorka,mozda,mada ja ne verujem,ali i onaj je bio cista slucajnost odnosno iskoristila je vreme kada belgijanske velemajstorke nisu igrale na turu
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: WTA Tour

      [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg228598#msg228598 date=1295043815]
      Ona ce osvojiti GS kad se povuche velika cetvorka,mozda,mada ja ne verujem,ali i onaj je bio cista slucajnost odnosno iskoristila je vreme kada belgijanske velemajstorke nisu igrale na turu
      [/quote]


      Slazem se u ovoj konkurenciji nema sanse za Gs titulu.

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Re: WTA Tour

            Po kladionicama, Ana je 9. favorit za osvajanje AO-a.

            Comment


            • Re: WTA Tour

              [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg228619#msg228619 date=1295044428]
              [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg228598#msg228598 date=1295043815]
              Ona ce osvojiti GS kad se povuche velika cetvorka,mozda,mada ja ne verujem,ali i onaj je bio cista slucajnost odnosno iskoristila je vreme kada belgijanske velemajstorke nisu igrale na turu
              [/quote]


              Slazem se u ovoj konkurenciji nema sanse za Gs titulu.
              [/quote]
              Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

              Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

              Comment


              • [/quote]
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Taj RG je jedan od najgorih u poslednjih nekoliko godina.To je trebala Serena da osvoji $#^%RT

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Ne znam za vas ali cini mi se da Sarapova jos uvek igra dosta ispod svojih mogucnosti.Ono sinoc nije bilo nista specijalno.
                    Uspela je da je namuci Tanasugarn koja se jedva kretala i servirala po 130 km/h. Nadam se da ce podizati nivo igre kako bude isla iz runde u rundu.S onakvom igrom tesko da ce nesto napraviti u buducnosti.

                    Uspeo sam da gledam i Enan. Mirza se ni odkuda razigrala kao nikad do sada. Mislim da je pre bila u top 30 i znao sam da ima odlican forhend ali nisam verovao da ce ovako dobro da krene protiv Enan.Kad je izgubila 2 set igra joj se raspala i Enan lako prosla dalje.
                    Ta dva zenska meca sam uspeo da odgledam. Zao mi sto nisam gledao Venus, po statistici meca vidim da je bila dobra.Dosta vinera, 1 dupla, ne toliko puno gresaka. Nadam se da cu je videtu u samoj zavrsnici turnira.

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Mariju sam gledao do kraja prvog seta jer sam morao rano da ustajem.. dok je servis bio brz i precizan radio je i forhend i onda je to prava osvajacica tri razlicita Slema ali sve to moze da se raspadne za 2 minuta. Uglavnom, ne ocekujem nista jer ne zelim da se nerviram oko gluposti
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        [quote author=ClayWarrior link=topic=2558.msg231020#msg231020 date=1295286884]
                        Mariju sam gledao do kraja prvog seta jer sam morao rano da ustajem.. dok je servis bio brz i precizan radio je i forhend i onda je to prava osvajacica tri razlicita Slema ali sve to moze da se raspadne za 2 minuta. Uglavnom, ne ocekujem nista jer ne zelim da se nerviram oko gluposti
                        [/quote]


                        Pa kad joj idje prvi serivs a to se desava skoro pa nikad &*(@W6 Mucno je gledati koliko pravi duplih gresaka, smorim se dok odservira jel stalno mora da servira 2 servis. (&$E#
                        Zelim ponovo da gledam Mariju iz AO (2008) ali sve manje verujem u to.

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Nema sta.. samopouzdanje je cudo &*#GI(]
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Prebaceni su postovi u AO temi @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X