Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jao, ima jos celo drugo poluvreme + sutrasnje utakmice, gde zuris Zola? Ili pokusavas da oteras maler? Hahah

    FC AMATERI SA ANFIELDA
    FC AMATERI FROM ANFIELD

    Comment


    • Kako je krenulo prvo pol. ovo drugo još i dobro ispade...

      Tačno sam znao da sam trebao da ispoštujem Pogbu za kapitena. Hazard samo asistencija i neće biti bonusa...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zola, pa gde je sad kukumavljenje sa kraja prvog poluvremena..hahahha

        FC AMATERI SA ANFIELDA
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Još uvek je ovo loše kolo. Čisto sam se malo izvukao da ne bude baš baš dno. Jedino sutra da me Spursi izvuku, ili da Ozil poludi...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nekako izvukoh 49 bodova, ja prezadovoljan. Mislio sam da neću preći 30..

            Kejnara konačno ispoštovao. 4 čoveka u odbrani donela 2 boda...dominacija! Na sredini Ozil nije igrao i Fer odigrao sam 30ak minuta.

            Sutra odmah novo kolo. Imam 2 transfera i definitivno će morati nešto da se menja.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 37 poena i pobeda u obe lige uz dosta srece. Daleta sam dobio za bod
              Ovo kolo Amat out Francis in
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Jedva stigoh da promenim jednog igrača... Uđoh na 5 min do isteka roka i ubacih Evansa u tim. Ostalo je sve kako je i bilo...

                Ovo kolo će biti najlošije od početka, u to sam siguran. Imam 3 igrača Čelzija koji igraju protiv 3 igrača Spursa. Evansa u odbrani koji igra protiv Diomande-a u napadu i bolesnog Ozila koji verovatno neće ni igrati. Jedino ako Pogba da het trik i izvuče kolo... Ali sve preko 30 bodova je uspeh za ovo kolo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Jedva stigoh da promenim jednog igrača... Uđoh na 5 min do isteka roka i ubacih Evansa u tim. Ostalo je sve kako je i bilo...

                  Ovo kolo će biti najlošije od početka, u to sam siguran. Imam 3 igrača Čelzija koji igraju protiv 3 igrača Spursa. Evansa u odbrani koji igra protiv Diomande-a u napadu i bolesnog Ozila koji verovatno neće ni igrati. Jedino ako Pogba da het trik i izvuče kolo... Ali sve preko 30 bodova je uspeh za ovo kolo.
                  Hahah, pa ti si gori u kukanju od mog skolskog iz srednje skole ( secam se da je uvek posle kontrolnog pricao :"dobicu 2, jao, jao.. Ako i 2 dobijem", a na kraju 5 k'o kuca velika)...tako da...
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • Originally posted by Zocha View Post
                    Hahah, pa ti si gori u kukanju od mog skolskog iz srednje skole ( secam se da je uvek posle kontrolnog pricao :"dobicu 2, jao, jao.. Ako i 2 dobijem", a na kraju 5 k'o kuca velika)...tako da...
                    Daj Bože! Prod'o bi dušu za nekih 50-60 bodova ovo kolo...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • sad ću ja malo da kukam kao ti ..kad sam video da mi je Agica kapiten na klupi, sve mi je bilo jasno za ovo kolo..
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Tako je!

                        Jaoooo, imam Evansa u odbrani WBA, a Diomande-a u napadu Hala. Kako da navijam za CS ili da Diomande da gol kad će neko morati da ispaštaaaa, jaaaaaao....


                        p.s. Stvarno bedak za Aguera, ali ako uđe oko 60og, opet može bar 2 da zabije.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Cedric mi izmenjen u šestom minutu, a Evans u 30om...šta se dešava?

                          Ode pola odbrane pre poluvremena...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja ostavio Defoa na klupi

                            Comment


                            • Nerealno je kolko je defo uzeo poena samo na penale ove sezone

                              Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                              Comment


                              • Meni odlicno za sada. Lukaku gol i asistencija, McAuley gol, ceka se Ibra da proradi u drugom pluvremenu i ostatak sutra i Azar u sredu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X