Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koga ubaciti umesto Vertongena? Imam 6.1 na raspolaganju, razmisljao sam onog McAuley-a iz WBA.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Pa pazi, ne znam koja ti je strategija...

      Ja npr. igram sa 3 pozadi. Od 5 odbrambenih igrača, uzimam 2 da kažem "visoko profilna" tj. skupa igrača. To su oni koji će mi svaki vikend biti u timu. Ostala 3 su tu da popune to jedno mesto u timu i da se rotiraju. To su obično jeftiniji igrači (trenutno Amat, Ward i Prodl). Znači imam Vertoghena i Cedrica u prvih 11 u skoro svakoj utakmici i ovu trojicu da se rotiraju kad imaju lakše protivnike. Sad me malo Puel zeza sa ovim rotiranjem Cedrica ali to je to. Čelzijevih igrača nemam u odbrani, ali to je čisto zbog toga što imam Kurtou na golu. On je najfetnijija opcija (5.5) u odnosu na sve ostale u Čelziju u odbrani.

      Dobra opcija je i da uzmeš nekoga malo jeftinijeg i da ti ostane u banci 1.5 milion da uložiš u neki drugi deo tima (sredinu ili napad).
      Last edited by z0La; 29-12-16, 14:29.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ma ja imam 3-5-2 formaciju a na klupi su igraci sve oni koji ako dobiju sansu to je dobiju 2-3 minuta po tekmi i njih ne koristim. Eto ubacio McAuley-a ili kako god da se zove, pored njega imam jos Amata i Holebasa.
        Da li ovaj WC vazi do kraja januara kao i ranije ili su produzili do kraja sezone?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Od prosle sezone imas 2 WC, jedan je bio od 1-19GW, a drugi vazi od 19-38GW, za razliku od pre kad je bio jedan za celu sezonu i jedan se dobijao u januaru za vreme prelaznog roka. Dakle, vazi ti do kraja sezone

          FC AMATERI SA ANFIELDA
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • Jel prošao neko u kupu, ja dobio nekog iz Indonezije

            Comment


            • Originally posted by Zocha View Post
              Od prosle sezone imas 2 WC, jedan je bio od 1-19GW, a drugi vazi od 19-38GW, za razliku od pre kad je bio jedan za celu sezonu i jedan se dobijao u januaru za vreme prelaznog roka. Dakle, vazi ti do kraja sezone

              FC AMATERI SA ANFIELDA
              E hvala
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Na kraju ostavih sve kako je bilo. Izbacio Zilera iz tima i ubacio Jakupovica. Čisto izmena da se oslobodi malo keša za buduće transfere. Ziler mi na klupi čuči sa 4.4., a Jakupović košta 3.9...a realno koja je razlika koji će da sedi na klupi...

                Malo se dvoumim između kapitena. Nešto mi govori da stavim Pogbi traku. Toliko nema sreće da postigne gol da mu se mora jednom vratiti...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Na kraju ostavih sve kako je bilo. Izbacio Zilera iz tima i ubacio Jakupovica. Čisto izmena da se oslobodi malo keša za buduće transfere. Ziler mi na klupi čuči sa 4.4., a Jakupović košta 3.9...a realno koja je razlika koji će da sedi na klupi...

                  Malo se dvoumim između kapitena. Nešto mi govori da stavim Pogbi traku. Toliko nema sreće da postigne gol da mu se mora jednom vratiti...
                  Ti i da stavis Jakupovica za kapitena, on ce s klupe odbraniti 2 penala..hahah

                  FC AMATERI SA ANFIELDA
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • Hahaha, nije tako Zocha, teška vremena su stigla...

                    Nema te nešto, nisi mnogo aktivan...daj neke savete...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Hahaha, nije tako Zocha, teška vremena su stigla...

                      Nema te nešto, nisi mnogo aktivan...daj neke savete...
                      Tek kad skontam kako sebi da pomognem ( proslih nekoliko kola su bili zesci bunari)..No, idemo dalje, za ovo kolo 2 izmene :Payet i Ihenaco OUT, de Ron i Aguero IN

                      FC AMATERI SA ANFIELDA
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Da li je realno da posle jedno 4-5 kola dočekah konačno Fera u prvih 11?? Naravno, Puel me i dalje zeza sa ovim rotiranjem Cedrica. Moraće on da leti napolje u najskorije vreme...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Promena trenera, inace dobar igrac

                          FC AMATERI SA ANFIELDA
                          FC AMATERI FROM ANFIELD

                          Comment


                          • Zato ga jedino nisam ni prodao. Mislio sam da će možda dobiti šansu kod ovog privremenog trenera, jer kod prošlog je žešće bio maltretiran...

                            p.s. Ne stavih Pogbu za kapitena...osećam da će biti loša odluka, ali nešto nisam mogao da ispalim Hazarda
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kazem ja, mogao si ga i za kapitena staviti, tebi je svejedno hahah

                              FC AMATERI SA ANFIELDA
                              FC AMATERI FROM ANFIELD

                              Comment


                              • Na kraju se Fer povredio u prvom poluvremenu. Super sam ga dočekao...

                                Za sad, posle ovog prvog poluvremena....deluje da će ovo biti jedno loše kolo...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X