Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubedljivo najbolje kolo, 95 ću imati. Usralo me samo tako, Iheanacho kapiten nije ni ulazio, a Eriksen je vice. Inače oba puta kad sam razneo s Eriksenom kao kapitenom je bilo slučajno. Prvi put sam zaboravio da namestim tim (i tad mi to bilo najbolje kolo )

    Rondon, Walker, Clyne, Azpi sabili, još i Stones da je igrao brojao bih do 100.

    Comment


    • Ja se raspadoh. Imam jednu asistenciju, i to mi je na kraju kapiten imao tu asistenciju. Siti uzme CS, a Stouns i Sanja ne odigraju, bitno je da igraju kad pet prime... Al što je fora, oću Rouza da ubacim, pa oću van Dajka, pa oću Eriksena, pa i za Pogbu sam razmišljao i na kraju nikog ne ubacim.
      sigpic

      Comment


      • Sta je ovo, nema me par dana i svi me pretekose u Ligi..bas ste neki 😭😭😭... No,idemo dalje, zeznuli me Ihenaco i Hazard..

        Poslato sa LG G4
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Papi objasnio ovo kolo...pa gde iskupi 95 bodova čovečeeee...

          Nema te Zocha i odmah rezultati ispaštaju. Aktiviraj se malo...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Moj drugar 107 imao. Ukenjalo ga je sve sto je moglo. Williams, Lalana, Eriksen, Ibra kapiten, Rondon, Kolarov i Bravo.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • To vam dajem malo fore ( znam,.znam, zvuci prepotentno...hahhaah).. Nisam stizao ovih dana da se dopisujem,a i "uspesi" u ova dva kola mi nisu bili inspirativni..hahha

              Poslato sa LG G4
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Jeste provalili da lik sto ima najvecu "vrednost" tima od svih u PL - 109,2 mil ima samo 642 boda

                Poslato sa LG G4
                FC AMATERI FROM ANFIELD

                Comment


                • Originally posted by Zocha View Post
                  Jeste provalili da lik sto ima najvecu "vrednost" tima od svih u PL - 109,2 mil ima samo 642 boda

                  Poslato sa LG G4

                  To je zato što ima 86 transfera do sad...hahahaha legenda!
                  A ovaj ispod njega ima 115 transfera haha...

                  Možda ljudi ne znaju da dobijaju minus bodove...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Moj drugar 107 imao. Ukenjalo ga je sve sto je moglo. Williams, Lalana, Eriksen, Ibra kapiten, Rondon, Kolarov i Bravo.
                    To je za respect. Uvek sam više cenio kad neko npr. ima 80 bodova kad je loše kolo, nego da ima 110 kad svi imaju mnogo bodova.

                    Inače, 107 bodova u ovakvom kolu...auuuu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      To je zato što ima 86 transfera do sad...hahahaha legenda!
                      A ovaj ispod njega ima 115 transfera haha...

                      Možda ljudi ne znaju da dobijaju minus bodove...
                      Mislim da ima neka caka..da se dobija neka nagrada na kraju za onog koji tim ima najvecu vrednost. Isto kao sto pobednici kola dobijaju nagradu, kao onaj sto je pre par kola imao 120 bodova , a minus 72 na transfere za to kolo.

                      Poslato sa LG G4
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Ma, ljudi se glupiraju, al dobro...sve zavisi ko u čemu uživa..

                        Antonio Conte reports that Eden Hazard has trained today and is fit for tomorrow's game. He has not yet decided whether he starts.
                        Haha, zeza nas Konte malo a? Da li je ovo neka navlakuša za Palace, da se nadaju da neće igrati Eden, i onda hopaaa, on u prvih 11...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Meni svakako ostaje u timu..necu da ga prodajem..

                          Poslato sa LG G4
                          FC AMATERI FROM ANFIELD

                          Comment


                          • Azar i Show out a Pajee i Luiz in. Previse povredjeni morao sam otici u minus 4

                            Comment


                            • I meni ali ovoga puta ce da kiksnu imam neki osjecaj, a ne bi valjalo posto imam i Kostu i Azara, c i vc
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma kakva prodaja, nema od toga ništa, nego se za kapitena pitam...

                                p.s. Vladane, može li Pogba vezati još neki gol sledeće kolo a?
                                Last edited by z0La; 16-12-16, 15:50.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X