Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis Kejn (c) ubacio sam Walkera kao zamenu za povredjenog Mustafija, Show mi i dalje na klupi mrtav stalno mu se produzuje odsustvo sad pise do 17 dec.

    Comment


    • De Brujne devet kola nije dao gol. Vrijeme mu je, a i protivnik mu je po mjeri. Ostaće kapiten on, iako imam i Kostu i Kejna koji imaju lakšeg protivnika.
      sigpic

      Comment


      • Zna li se hoće li Matip početi protiv Boro-a?
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Verovatno ce neki starteri ostati na klupi. Mozda bude nekih rotacija. Samo Kejn da se racpuca. Malo sam se dvoumio da li da vratim Hitona na gol ili da ostavim Valdeza. Ipak Valdez igra kod kuce pa sam ga ostavio.
          Last edited by krele90; 13-12-16, 14:40.

          Comment


          • Na kraju uzeh Pogbu. Mislim da nema sreće u poslednje vreme sa postizanjem gola, i vreme je da mu se to vrati...

            Pola fantazija zavisi od Spursa ovo kolo. Ne bi me čudilo da žešće prodaju...


            Originally posted by Jax Teller View Post
            Zna li se hoće li Matip početi protiv Boro-a?
            Naravno. Naš najbolji štoper.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mahrez kapiten ovo kolo,neka ponovi kao Lukaku proslo kolo i ja zadovoljan
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Joj Deki ti si kralj društvenih igara.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Naravno da je Vilijams dao gol cim sam ga prodao
                  To mora tako izgleda

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Cekam Vilijamsa deset kola
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Sancez gol, Lukaku i Morga mrsavo izdanje, a zivim za dan kad ce ovaj Cech imati CS...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Eden Hazard has not travelled with the Chelsea squad to Sunderland. He has a knock from WBA game. Willian likely to replace him tonight
                        Ostah bez kapitena ovo kolo...

                        Kejn mi uskače kao zamenik, ali imao sam osećaj da će Hazard da pocepa Sandrlend...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ostah bez kapitena ovo kolo...

                          Kejn mi uskače kao zamenik, ali imao sam osećaj da će Hazard da pocepa Sandrlend...
                          Slicno stim da kod mene je Sanchez zamenik a bio je Kosta do pre neko kolo.

                          Comment


                          • Pa dobro, opet si izvukao neke poene. Nije ni loše 14 bodova...

                            Meni se npr. često desi da i zaboravim na zamenika kapitena. Uvek razmišljam igraće sigurno kapiten, zamenik nije ni bitan. Sva sreća sad izabrah Kejna, tj. videćemo kako će se to završiti...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Dobro je da sam Kosti stavio kapitensku.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Dobro je da sam Kosti stavio kapitensku.
                                Ja sam zazalio kad se Azar povredio. Ne volim kad mi se u timu kapitena povredi bitna karika u napadu.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X