Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ima previse bodova Jakupovic.

    Ima i bonus dobio. Haj jedan bod bi i prezalio, ovako su 3 u pitanju, plus jebeni Monreal primio go i zajebo me Pep sa Stonesom.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Alexis mi otkinuo 20 bodova zbog penala... 5 za dat gol, 2 sto su mu oduzeli jer je promasio i sasvim sigurnih 3 bonusa za het trik... Pa sve to x2

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Nisi jedini
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Da bi ostao prvi u obe lige, potrebno je da Ibra flopuje danas, jer ga mnogi imaju za kapitena, a imam ga i ja al bez kapitena. Eh sad da li navijati da uvali sto vise ili da flopuje. Hmm kad pogledam za koga igraca, moram navijati da flopuje iako se necu zaliti i da 5 komada zabije.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Neverovatan pad, sa 10-og mesta na 30-o, prodali me juce svi sem Coutinha, ubacim Girouda da zameni Aguera, on odigra 15 minuta u 2 utakmice. A nisam razmisljao, mogao sam Kejna lagano, tu bi bilo bodova.

            Imam neverovatnih 10 poena, no danas se cekaju Ibra,Capoue,Naughton i Forster. Od sledeceg vikenda mi se vraca Aguero konacno!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ljudi koji nisu Sterlinga imali zestoko se kaju.

              Svaku tekmu je odradio posao. Ja ga uzeo nakon drugog kola. Bas sam tad gledao City, a onda je razbio u pretkolu Lp.

              Vratio ga Pep u zivot. Igra ono sto treba da igra i ne izmislja toplu vodu. To se i pokazuje u ucinku.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Opet lose kolo. Ispostovali Mahrez i Kutinjo sa asistencijom i Antonio golom. U maloj h2h ligi gubim sigurno od kvadrapule za mocnih 0-0-5 i dno tabele, a u velikoj imam i dalje neke sanse za pobedu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Moj bice moji kvadruplasi te samaraju
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nek je meni Capoue na klupi

                    Comment


                    • I meni, a bio sam ga stavio u prvi tim, a Pogbu na klupu... a sto je ovo...

                      Sto je najjace, imam Byrama u prvi tim sa nulom, ali samo trojicu u odbranu.

                      Comment


                      • Izvukli me ovi danas, Forster bez primljenog gola, Capoue ulazi sa klupe kao zamena, a Ibri uracunali asistenciju, tako da sada imam 30-ak bodova.

                        A Eriksen pocinje sa klupe.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ono kad imas Zahu i Bentekea, Crystal da 4 gola, a nijedan od njih dvojice ne uradi nista ..

                          I na sve to imam i Mandandu, a prime gol u 95., a produzena bila 3

                          43 boda na kraju, a moglo je puno vise da su ova dvojica nesto uradili, da nisu primili gol na kraju i da je kapiten Mahrez zabio neki gol,a imao je prilicno sansi
                          Last edited by Dale; 18-09-16, 23:46.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • 75poena sasvim soldno jos da sam imao jakupovic na golu a ne na klupi i sanchez da nije pronasio penal bilo bi perfektno ...

                            Sad jos da znam dali ce nastupiti lukaku sledecu i aguero ili ne...?
                            Aguero opet nece igrati protiv Swansea?
                            Last edited by stewanoskipp; 19-09-16, 00:04.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • 47 poena, nikako da jedno kolo ispostuju moji igraci.
                              Moguce je da cu iskoristiti WC sledece kolo, jednostavno ne ide ove sezone nikako. Pobeda u velikoj ligi, ubedljiv poraz u maloj.
                              Last edited by bice; 19-09-16, 00:17.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Preuzeo prva mesta u obe lige, a prvi put sam pobedio u obe H2H, zagrejala se masina
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X