Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al me sjeba Ostin Rizikujem sa Ihenacom.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Al me sjeba Ostin Rizikujem sa Ihenacom.
      Nema šta tu da se rizikuje..80% njih koji su imali Ostina su kupili Ihenaca..ne treba zaboraviti da je on u 2 kola kad Agica nije igrao imao 20 bodova.. Ihenaco je juče vredeo 6.6, danas je 6,7 a sutra će predeti 6,8

      Poslato sa LG G4
      FC AMATERI FROM ANFIELD

      Comment


      • Ja još nisam odlučio. Možda se vratim na 3-5-2 i prodam Ostina i kupim Tadića. Glavni igrač tamo. Vraća se polako, na svim je prekidima, sad će i penale uzeti. Svecima ide dobar raspored, mogao bi da uzme neke bodove.

        Origi je solidna opcija, pa i glavonja Kerol iz WH-a.
        Last edited by z0La; 09-12-16, 22:27.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Koliko ja imam info, panjina Kerol će utakmicu početi s klupe..

          Poslato sa LG G4
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • Originally posted by Zocha View Post
            Koliko ja imam info, panjina Kerol će utakmicu početi s klupe..

            Poslato sa LG G4
            Ayew igra spica?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ne znam za Ayew-a ( da ne pametujem), znam da su rekli da ovaj pocinje s klupe..mada, nikad se ne zna..

              Poslato sa LG G4
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Razmišljao između Longa i Valensije iz Evertona i prelomio za Longa. Sad kad nema Austina, verovatno prva napadačka opcija. Vreme mu je da prokine. Ako ništa, ostaće samo ovo kolo i onda leti napolje...

                p.s. Izgubio 0.1 na Austina jer ga nisam izbacio na vreme...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Mislim da će Lukaku danas da prokine sa nekim golom ili dva. Delufeu mi miriše na asistenciju...

                  Ja ću možda da probam na kladzi da Lukaku daje 2+ (9 kvota). Čisto da ga ispratim kad ga već nemam na fantaziju.

                  Sreća ne ubacih Valensiju, na klupi je danas.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • hvala holebas samo sada da ne opali neku i capoe pa da mi bude zao
                    Last edited by stewanoskipp; 10-12-16, 13:57.
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Mislim da će Lukaku danas da prokine sa nekim golom ili dva. Delufeu mi miriše na asistenciju...

                      Ja ću možda da probam na kladzi da Lukaku daje 2+ (9 kvota). Čisto da ga ispratim kad ga već nemam na fantaziju.

                      Sreća ne ubacih Valensiju, na klupi je danas.
                      Svaka cast, nadam se da si uplatio.
                      sigpic

                      Comment


                      • cekao sam 10i vise kola da zabije golova lukaku i on nista nije radio i onda op zabije 2 komada
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Haha, jesam sa 200 dindzi. Hvala. Nije neka velika para, ali dosta što se mene tiče...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bravo zola i Deki za kapitensku Lukaku-u. Konacno se isplatio a hteo sam bas da ga izbacim sledece kolo. Produzio je sebi opstanak u mom timu, a dobice i 2 poena bonusa
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Bravo zola i Deki za kapitensku Lukaku-u. Konacno se isplatio a hteo sam bas da ga izbacim sledece kolo. Produzio je sebi opstanak u mom timu, a dobice i 2 poena bonusa
                              Konacno se probudio,ispostovao je kapitenski
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Sigurdsson i on za sada radi dobar posao
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X