Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zola, planiras li da prodas Eriksena? Ako olaniras, da ga pitam da predje kod mene?😄😄

    Poslato sa LG G4
    FC AMATERI FROM ANFIELD

    Comment


    • Haha, gde sad kad je konačno ispoštovao...

      Nadam se da ulazi u formu. Planiram da mi on i Kejn budu duo iz Spursa. Ide im nešto lakši raspored, biće valjda bodova...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Uf, znam, zato i gledam kako da ih ubacim ( Kane, Ali ili Eriksen)

        Poslato sa LG G4
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Definitivno ovo kolo bez Kejna, uzeo sam Austina..robusno se izborio da bude glavni baja u Sautempronu, imaju lak raspored, sutira penale, porasce mu cena,Diniju ce pasti cena,tako da sam i tu na dobitku...

          Poslato sa LG G4
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • I ja sam gledao Sautempton, i dvoumio se između Ostina i Redmonda. Njima tek ide lakši raspored. Uzeh Redmonda umesto Koutinja, ali to se možda promeni od subote ako iskoristim WC. Ovo je čisto bilo da ne izgubim pare na Kutinju.

            Cilj mi je da imam što više iz Spursa i Svetaca sad. Trio u napadu će mi biti Costa-Lukaku-Kane, ili eventualno Costa-Kane-Austin. Planiram ipak da pređem na 3-4-3.

            p.s. Eriksen izvodi sve moguće prekide (osim penala, ali to će Kejn), to mu je veliki +.
            Last edited by z0La; 28-11-16, 19:07.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma da nema zbora da su Eriksen i Kane sad must have igraci..ja imam Redmonda, al planiram da ga prodam ili da ga stavim na klupu..ako si gledao utakmicu protiv Evertona, mozda si primetio da je on vise bio na svojo polovini, nego na protivnickoj..pa njegovoj strani je i Bertrand i sve se svodi da Redmond doda Bertrandu, a da ovaj centrira..dakle, Redmond mi je prvi za odstrel

              Poslato sa LG G4
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Nisam gledao nego vidim da ulaze u formu polako a i raspored im je dobar. Što se tiče napada i sredine koji bi mogli da donesu neke bodove, tamo imaš Ostina, Redmonda i Tadića. Tadić nije loša a ni skupa opcija, ali ne znam kad će da se vrati posle povrede. I on je na kornerima i prekidima mislim.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Evo ti Redmonda , uzmi ga od mene slobodno..ionako će dobiti ispisnicu u Amaterima... 😄😄😄

                  Poslato sa LG G4
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • A već sam ga uzeo...

                    Mada...sve mi se više sviđa Costa-Kane-Ostin kombinacija...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ja Kejna umjesto Agera ubacio. Sljedeće kolo ću de Brujnea da ubacim. Neću u minus da idem.
                      sigpic

                      Comment


                      • A ja mucenik sto nemam ni za kiflu to nista
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sta je sa Firminom, pise da je na 75%, a razmisljam da mu stavim kapitensku?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Imao je neki udarac, ništa ozbiljno. Trebao bi da igra, ali Klopp je rekao da ima neke male bolove ali da je ok. Sačekaj ti ipak do sutra.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nemoj da mu stavljas kapitensku i resen problem, a imaj na klupi izmenu koja ce sigurno igrati.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ko god ima KANE nek ga stavlja za kapitena, dace minimalno 2 gola odvratnom svonsiju. Sto se tice Firmina i ja ga imam u timu, ali ga ne bi stavio za kapitena,sacekao bi ovu i sledecu tekmu da vidim kako ce liverpul da izgleda bez kutinja, misli da nece biti toliko efikasni kao do sad.

                                Comment

                                Working...
                                X