Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju 62 i lagana pobjeda protiv limara. Ipak je to samo limar, bez potrebe sam se cimao.
    sigpic

    Comment


    • Zato kad svi uzmu bodove lopatom Jax ne moze meda. U prosjeku ja uzmem oko 50 boba po kolu. Zadovoljan sam generalno.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • 54 boda, nije lose, prosecno kolo...
        u SK h2h imam 31 bod i nalazim se na trecem mestu a u maloj h2h 16 bodova i 19. mesto
        sta ti je match up i tezak raspored
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Na kraju 62 i lagana pobjeda protiv limara. Ipak je to samo limar, bez potrebe sam se cimao.
          Marlija zajebao tvoj Ibra. Jbt on
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Midlzbro još niko nije pošteno odvalio od golova, imaju pravog protivnika da to isprave u srijedu.
            sigpic

            Comment


            • I ovo kolo u -4, ali prethodna dva su se isplatila dobro

              Lovren i Snograds out, Antonio i Amat in. Od Amata i ne ocekujem mnogo, a jeftin je i ustalio se u startnoj, dok WH ima lak raspored narednih nekolika kola i usli su konacno u malo bolju formu pa se nadam da ce povratnik u moj tim ispostovati lepo
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Antonio. Cas spic cas bek.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Junajted ima nešto lakši raspored, a i izgleda da hvataju zalet sa formom. Igraju stvarno dobro.

                  Zanima me mišljenje nekog iskusnog fana Đavola koga se isplati imati na sredini što se tiče Junajteda? Primetio sam da Pogba često ulazi u šanse. Nije ni preterano skup (8.2), a zna da odigra i na AMC. Ili sad kad je Miki povređen, znači li to više prostora za Matu? On je još jeftiniji...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pogba jedini ima zagarantovane minute a da moze da donese koji poen. Miki bi valjalo da se ubaci ali tek kad se vrati na teren. Ostali nemaju zagarantovane minute. Mata je ok ali ponovo i njega rotira dosta. Bez obzira sto se Miki povredio mogu da ulete Lingard, Runi ili Rasford umesto Mate. Pogba je tu najbolji izbor ipak a za malo rizicniji potez Marsijal samo sto je on malo skuplji.

                    Comment


                    • Previše rotacije...Osim Pogbe i Ibre, trenutno niko nije vredan rizika... Za Marsijala se nema para...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #pogboom

                        Edit: i da Ibra nije nikakav rizik...
                        Last edited by mikisavic89; 12-12-16, 22:10.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Junajted ima nešto lakši raspored, a i izgleda da hvataju zalet sa formom. Igraju stvarno dobro.

                          Zanima me mišljenje nekog iskusnog fana Đavola koga se isplati imati na sredini što se tiče Junajteda? Primetio sam da Pogba često ulazi u šanse. Nije ni preterano skup (8.2), a zna da odigra i na AMC. Ili sad kad je Miki povređen, znači li to više prostora za Matu? On je još jeftiniji...
                          Jedino Pogba. Niko drugi nije ni siguran starter. Nerealno je da Pogba nista poena nije doneo jer je do sada imao dve stative, jednu precku, par omasenih zicera i par vrhunskih lopti koje nisu pretocene u gol. Probaj sa njim, ali rizik je.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Pogba, Ibra i Valensija su sigurni starteri, Erera ce gotovo svaku igrati isto ali on ne donosi golove i asistencije. Sad kad nema Mikitarjana logicno je da je Mata starter lijevo. Birao bih izmedju te petorice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo kolo sve na Spurse, Son kapiten, tu je i Eriksen, a i od De Bruyne-a ocekujem mnogo.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Samo još rotacije da nas ne zeznu i sve ćemo lako...

                                Mislim da ću Pogbi da dam šansu par kola...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X