Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da jbt., dobro to nisam napisao! Ko ce ih sve popamtiti
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • A Claire Liu (2000) je umalo došla do glavnog žreba prošle godine na USO, pobedila Cepede Royg i Cepelovu a izgubila u poslednjem kolu od Panove.

      Comment


      • Sad se i nje secam. Bolje da se ne bakcem sa tim stvarima, napisao sam da je sesta najmladja igracica na WTA listi rodjena 1999., od mene dosta
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Keys će postati nova članica top 10, plasmanom u finale Birmingema obezbedila 10. mesto. Vandeweghe ne staje, bilo bi dobro da dobije i Barboru.

          Comment


          • Osvaja Keys drugu titulu u karijeri, i to opet na travi Engleske, kompletirala Istborn/Birmingem dvojku pred Vimbldon. Od 4 finala u karijieri, nijedno nije bilo ispod Premier nivoa



            Comment


            • u Gstaadu zavrseno par mečeva 1.kola a četvrtak je. A mi kukali na W

              Comment


              • Lepa pobeda za Masarovu i najbolja moguca potvrda krune sa juniorskog Rolan Garosa. Turnir je stvarno osakacen kisom, cuo sam da su planirali i neku dvoranu ali nista od toga za sada
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Sta li ova Bek radi na 38. mestu

                  Uglavnom, Masarova ide ka polufinalu na WTA debiju, a tamo se uopste ne mora zaustaviti
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Odličan rezultat za Masarovu

                    Comment




                    • Tumaini Carayol ‏@tumcarayol
                      "Are you surprised Vika is pregnant? And are you surprised she found someone to be pregnant with?" Actual question to Genie Bouchard in D.C.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Šta sve ljudi sebi dozvoljavaju danas...

                        A ne samo da je našla nekog da zatrudni, već i kakvog je pronašla...



                        http://www.womenstennisblog.com/2016...nd-baby-daddy/
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sisi Belis ce ujutru u 4 igrati protiv Venus Vilijams u Stanfordu, u svom prvom WTA cetvrtfinalu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Kako se zove ova sudkinja na mecu Gerges-Knap? Kako je lepa
                            OVAKO

                            Comment


                            • Brejk za Sisi na startu meca, sada bi valjalo i da dobro odservira u svom uvodnom gemu
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Kucova nastavlja da iznenađuje, sa sve svojim dvoručnim forhendom. Mogla bi večeras i u dva seta da završi za promenu

                                Ne znam samo šta je nju inspirisalo u ovom Montrealu, vidim da je u očajnoj formi došla, čak je i od Jakšićke izgubila početkom meseca.. baš joj je nešto kliknulo ovde

                                Comment

                                Working...
                                X