Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva pobeda u glavnom zrebu WTA za Smitkovu. Prosto je neverovatno da je Kristina ovako losa u singlu

    Comment


    • Bojana upravo dobila Hsieh 6:1; 6:4. Sledeca verovatno Wozniacki.

      Comment


      • Dobar forhend, ali servis los. A vidi se i da je puno igrala u poslednje vreme.

        Comment


        • Zaboravih, Klejbanova pobedila Karlu 2-0! Igrace u cetvrtfinalu protiv Halep/Ribarikove. Kako mi je drago za tu devojku!

          Comment


          • Ana uzela 1. set 6:3, a Vesna odmah na pocetku pravi brejk protiv Hantuchove
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ana lagano dobila Zakopanu , 6/1 6/3

              Vesna igra treci set sa Hantuhovom .. Trenutno Vesna ima 2/0 i servira za treci gem zaredom u odlucujucem setu
              Last edited by Lord Aleksoni; 17-10-13, 16:13.

              Comment


              • Steta za Vesnu, ovim porazom ispada iz prvih 100

                Comment


                • Steta, ovo joj je bio domaci teren .. Ali kako igraju te zene, ja ne mogu da svatim ..

                  Vodis 3/0 u odlucujucem setu i izgubis ga

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Steta, ovo joj je bio domaci teren .. Ali kako igraju te zene, ja ne mogu da svatim ..

                    Vodis 3/0 u odlucujucem setu i izgubis ga
                    A muskarci su bolji?

                    Comment


                    • Originally posted by earthSRB View Post
                      A muskarci su bolji?
                      Pa dobro, zavisi koji

                      Comment


                      • Ana deluje bolje i sigurnije od Stosur.
                        Lepota vs biceps
                        3-0 za lepotu
                        4-3 Mora Ana da je vise siri po terenu
                        5-4 Svaki put kada je prosetala Stosur ova je kasnila na fh, ili je gresila iz bh slajsa.
                        5-7 Olako dat set, previse gresaka u zadnje dve igre, Stosur strasno riternirala iz fh.
                        Ode i drugi set 4-6 a sa njim i mec.Iako kompletnija kao igrac Ana ne zna da iskoristi svoje prednosti.
                        Last edited by pecaros; 18-10-13, 11:39.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nedovolnjo je ovo za Stosur... Sedma uzastopna pobeda za Stosur.

                          Comment


                          • Biceps

                            Comment


                            • Od 2009 ovo je mozda najlosija sezona za Stosur, oli je to bila. Najpre titula u Karlsbadu pobedom nad Azarenkom u finalu, prosle sedmice Osaka a sada je i najveci favorit za titulu u Moskvi. Od pet titula u karijeri dve osvojila ove sezone

                              Comment


                              • Sveta u polufinalu

                                Comment

                                Working...
                                X