Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je pateticno odigrala na mec loptu Anika

    Comment


    • Bek od rutinske pobede do trilera! Piter ima fine napadacke predispozicije.
      Sada se nadam pobedi Sloun pa da imamo osigurano jos jedno finale (najmanje) za U20 igracice ove sezone

      Comment


      • E moja Sloun, tako se ne osvajaju titule. Nisi ti Serena, Vika ili Masa pa da igras samo mejdzore i tier 1 turnire s maksimumom jer i tad ti je u vecini slucajeva cetvrtfinale plafon Ovo je ocajno. Daj probaj da osvojis MM prvo.

        Comment


        • Jos jedna propustena sansa za titulu .. Ne moze jednostavno Ana da veze nekoliko trijumfa .. Imala je devojku sa bicepsom u prvom setu ali je kao po obicaju dozvolila da joj protivnica oduzme dobijen set ..

          Bojana treba da igra u Luksemburgu sa Carolinom .. Nadam se ovde trijumfu

          Comment


          • Karolina igra mnogo bolje i sigurnije u poslednjih mesec-dva, nije to ona koja je bila tokom proleca kada na sljaci nije upisala pobedu, bice tesko Bojani, kao i sto se vidi na osnovu ovih par gemova.


            A sta reci za Sloun... Bas sam razocaran njenim ponasanjem na terenu. Jos uvek je bez finala.

            Comment


            • Bas tuzno da 2 nedelje za redom gubi od Voegele

              Bojana mozda nije pobedila, ali je svakako imala najbolji MTO svih vremena

              Comment


              • Steta kada izgubi ovako u tri seta .. Sva tri seta su zavrsena 6:3

                Comment


                • Sacuvala Sem ova gem zahvajujuci odlicnim servisima. U dosadasnjem delu turnira mnogo bolje servira od Svetlane.

                  Gresi Sveta, brejk za Sam, 3-1.

                  Prste vineri vec ih je 14 ukupno...

                  Drzala je Sveta na bh ali Sam pravi odlican viner

                  Odlican procenat osvojenih poena na drugi servis Samante ima Sveta. Odlican ritern, zatim fenomenalna kratka dijagonala pa greska Stosur za 3-2.
                  A onda los gem za novi brejk Stosur...

                  Stosur drugom uzastopnom finalu Moskve. Zasluzeno.
                  Last edited by wanderer; 19-10-13, 11:46.

                  Comment


                  • Halep definitivno zasluzuje nagradu WTA Most Improved Player of the Year

                    Comment


                    • Carolina u dobroj formi ocigledno, dobila danas i Sabinu

                      Comment


                      • Zreb za Istanbul

                        Comment


                        • Anika u prvom WTA finalu, cetvrto za U20 igracice ove godine Samo sto nece uzeti mozda ni tri gema ukupno

                          Comment


                          • Simona je pravo osvezenje. Osvojila petu titulu ove sezone, drugu Premier i to po jednu na sljaci, na travi i tri na tvrdoj-jedna u dvorani od toga. Cak ni Serena nije postigla slicno ove sezone
                            Last edited by wanderer; 20-10-13, 12:09.

                            Comment


                            • Odgledala sam TB i drugi set, bas lep tenis igra, bilo bi odlicno da tako nastavi i sledece godine
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nekad je igrala mnogo ljepsi tenis



                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X