Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlična Petra danas, ovo već liči na 2011. U drugom kolu protiv Ane, biće favorit.

    Comment


    • Azarenka se povukla iz Dubaija zbog povrede desnog stopala, Carla Suarez Navarro (ESP) zauzela njeno mesto u žrebu.

      Comment


      • Uzima Karolina set protiv Safarove. Karolina se perfektno namesta na svaki udarac i sve stize dok Safarova sa svojom dosta pristojnom kontrolisanom agresijom ne moze da je probije.
        Mozete pricati sta hocete ali Wozniacki ima dosta prostora za napredak, kada bi cesce udarala taj FH ravnije uz vec sada veoma dobar BH verujem da bi mogla mnogo.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ana protiv Kvitova gubila 1-5, vratila dva brejka i poravnala na 5-5.
          Ajmo Ana
          sigpic

          Comment


          • I ponovo brejk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Toliko truda uzaluda, ode set 7-5 za medvedicu
              sigpic

              Comment


              • Tačno sam znao da će Serena odustati od turnira, ne pamtim kad je zadnji put vezala dve nedelje tenisa uzastopno a da nije Grand Slam Jedino me je prošle godine iznenadila kada je posle titule na Vimbldonu odigrala Stenford pa se opet vratila u London na Olimpijadu.
                Od četvrtfinalistkinja, najveće šanse za titulu ima Radwanska. Moraće Petra da servira kao protiv Hantuhove i da održi pristojan odnos vinera/neiznuđenih grešaka. Nisam mogao da gledam danas meč protiv Ane, ali po kretanju rezultata tačno u Petrinom (a i Aninom) stilu. A vidim da se i Putintseva pristojno borila sa Radwanskom;) Wozniacki se polako budi, izvesno će igrati u polufinalu. A gornji deo žreba... Nadam se Samantinom finalu ali je sve otvoreno...

                JJ pobedila Cohen (124. na WTA) posle 3h20min

                U Memfisu Lisicki bila prejaka za Keys, a Kristina Mladenovic pobedila Viktoriju Duval za četvrtfinale i okršaj sa Sabine.

                Comment


                • Jedna zanimljivost, svi singlovi danas u Memphisu su zavrseni posle tri seta, a svi u Dubai-u posle dva (uz naravno izuzetak Sereninog meca).

                  Comment


                  • Osvaja Petra prvi set 6-2, Aga brejknuta svaki put. Nadam se da će nastaviti u istom ritmu.

                    Comment


                    • Bravo, Petra!!! A sad Wozniacki na redu!
                      U drugom polufinalu italijanski derbi, Errani-Vinci.

                      Comment


                      • strim za Jelenin mec

                        http://lsh.streamhunter.eu/static/po...951333450.html
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • JJ dobila Duke Marino 6/3 6/2 i plasirala se u 1/4 finale u Bogoti

                          Comment


                          • The No.6-seeded Kvitova pulled off a 62 64 upset over No.3 seed Agnieszka Radwanska at night, taking complete control of the match from the beginning - she finished with 37 winners to 38 unforced errors, while Radwanska finished with a much more conservative 6 winners and 5 unforced.

                            Kvitova recorded her first win over a Top 5 player since the 2011 season, when she finished the year at No.2 in the world
                            http://www.wtatennis.com/news/articl...-week-in-dubai

                            Comment


                            • Jeca polako ulazi u formu , u 1/4 Finalu u Bogoti je pobedila Aleksandru Kadantu 6/2 6/1
                              U 1/2 finalu ce igrati sa pobednicom meca Knap - Lara Arubarena Vesino

                              Comment


                              • Kvitova osvojila jubilarnu desetu titulu u karijeri iz 12. finala! Takođe će se potisnuti današnju protivnicu sa sedmog mest u ponedeljak.
                                Nakon lošeg početka sezone ovo već liči na nešto, bar što se igre tiče. I dalje su prisutne oscilacije (danas drugi set) i žute minute, ali je sve bilo dovoljno da se nanižu Hantuhova, Ivanović, Radvanjska, Vozniaki i Erani uz izgubljen set od Italijanke. Lep niz. Kondicija je i dalje veliki nedostatak i ja se nadam da će tokom ove godine učiniti pomak na tom polju, i bar smanjiti onaj ''stomačić''
                                Čestitke!


                                photo.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X