Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno igra JJ, ali ubedljivo gubi od Azarenke, prvi set je izgubila sa 6:4, a u drugom je 4:1 za Azarenku i ona servira.

    A nocas je Wozniacki jedva dobila Cibulkovu i to koliko sma procitala, Cibulkova je imala 4:0 u 3. setu, ali je onda Caro uzela 6 gemova zaredom. Radwanska je dobila Petkovic sa 2:0, Bartoli lagano Dokic, a Kuznetsova je predala mec Safarovoj u 2. setu, a razlog je heat illnes
    Na Li je dobila Scheepers, Hantuchova Skijavone, a Kvitova se namucila sa Dulgeru.

    Inace, ako Kvitova osvoji ovaj turnir, postaje novi no.1

    edit:
    JJ izgubila sa 6:4 6:2
    Last edited by bojanaBG; 10-01-12, 08:12. Reason: ...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Carolinina oprema za OI:



      smejem se celo vece
      a komentar je jos bolji


      http://offthebaseline.tumblr.com/pos...-dumped-out-of
      Treba im zabraniti da imaju takve opreme! Samo majica i sorc i teraj!

      Comment


      • Oprema je presmesna ha ha.

        Comment


        • Počeo meč Hantuchova - Kvitova, Petra odmah napravila brejk, prethodno je Li pobijedila Safarovu 6:2 7:6. a Azarenka Bartoli 7:5 6:4, kasnije igraju Wozniacki i Radwanska.
          sigpic

          Comment


          • A mec im je kasnio posto je nestalo struje
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Znači, ima toga i kod njih

              Kvitova lagano 6:0, Hantuchova je većinu poena ispratila pogledom, potpuno nemoćna.
              sigpic

              Comment


              • Hantuchova izbjegla potpunu bruku, dosta od nje u ovom meču.

                Comment


                • Ipak se ne da, vratila je brejk, 3:3 je.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakav preokret Hantuchove.

                    Comment


                    • 6:4 na kraju za Petru, sledeći meč protiv Li Na, nadam se da će Li pružiti jači otpor
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledam Wozniacki i mislim se, kako su joj dani kao No 1 odbrojani.
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Završio se napokon i meč između Caroline i Agnieszke poslije 2h i 38 min., Radwanska je nekako uspjela popraviti međusobni skor i stigla do druge pobjede 3:6 7:5 6:2, sutra igra protiv Azarenke. Caro se i povrijedila, imala je probleme sa zglobom lijeve ruke.
                          sigpic

                          Comment


                          • Li je pobijedila Kvitovu 1:6 7:5 6:2 neka nastavi u tom ritmu, a Kvitova je mlada, ima vremena, ako neko zna kad je repriza neka javi.

                            Trenutno igraju Vika i Radwanska, Agnieszka dobila prvi set 6:1, drugi Vika 6:3, počinje treći.

                            EDIT: 6:2 za Viku u trećem.
                            Last edited by D na kvadrat; 12-01-12, 08:33.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tennis still needs the Williams sisters

                              http://espn.go.com/espnw/commentary/...erena-williams

                              Comment


                              • Ja sam mislio da ce Li lagano izgubiti kad sam jutros gledao snimak al eto kako je preokrenula. Nije se predala.

                                Ima vremena za Kvitovu mlada je i ima sav potencijal za broja 1.

                                Drago mi je sto su u finalu bas Li - Azarenka nadam se sjanom mecu i aresivnosti sa obe strane..

                                Ko god da pobedi bice mi svejedno al ipak malo vise sam za Azarenku.. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X