Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece se nikad vratit'. Kad povrede tako krenu tu nema stajanja, da ne pricam koliko ce joj biti tesko zbog straha od nove povrede...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Andrea je imala operaciju i vratice se tek za 2 meseca

      http://tennis.si.com/2013/01/04/andr...kovic-surgery/
      E, sranjaaaaaa
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Sunce ti kako igra Serena, ovo je bezobrazno
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Serena

          Comment


          • Ma Serena uzima AO 100%...od gren slemova problem ce joj mozda biti samo RG, a i tu ako se uozbilji ostale nemaju ama bas nikakve sanse
            sigpic

            Comment


            • Nasao sam podatak da je dobila 35 od zadnjih 36 meceva, a u poslednih 16 izgubila je jedan set.. svaka cast ako je tako. Ono sto je sigurno, treba joj finale Australian Opena da se vrati na mesto broj 1, i postane najstarija igracica koja je bila prvi reket sveta od kada se vodi zvanicni ranking

              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Tesko ce Serena uzeti RG, nema ona zivaca da se pati sa gomilom smaracica, uzela ga je ona na vreme. Al je zato apsolutni favorit na preostala 3 GS samo povrede da je zaobidju. Bukvalno postoji jedan prazan nivo izmedju nje i ostalih igracica
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Nasao sam podatak da je dobila 35 od zadnjih 36 meceva, a u poslednih 16 izgubila je jedan set.. svaka cast ako je tako. Ono sto je sigurno, treba joj finale Australian Opena da se vrati na mesto broj 1, i postane najstarija igracica koja je bila prvi reket sveta od kada se vodi zvanicni ranking

                  Tacno je, ima onaj poraz od Kerber u Sinsinatiju ;)

                  Comment


                  • Kvitova se bas raspala, izgubila 6-1, 6-1 od Cibulkove

                    Sveta prosla kvalifikacije, igra protiv Goerges u prvom kolu. Mnogo slabiji turnir u odnosu na proslu godinu, Brizbejn je preuzeo primat.

                    Comment


                    • JJ pobedila Tamiru Pasek sa 2-0

                      Kuznjecova dobila Gerges Ajmo Ceki
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        JJ pobedila Tamiru Pasek sa 2-0

                        Kuznjecova dobila Gerges Ajmo Ceki
                        Igrace protiv Wozniacki, bojim se da je Dankinja ne smori...

                        Comment


                        • JJ izgubila od Vinci, a mec je trajao 3 sata i 58 minuta
                          ipak mislim da ovo vreme nije tacno, mozda je bilo nekog prekida, posto je ovo neverovatno

                          a Kuza je dobila Wozniacki

                          U Hobartu je Boka prosla 1. kolo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bravo za Cecu

                            Medina Gariges se povukla pa je Bojana igrala sa laki luzerom i lagano dobila

                            Sto se tice JJ, ocekivao sam da ce izgubiti jer joj Vinci ne lezi bas, ali dobro se nosila
                            sigpic

                            Comment


                            • Cibulkova kad igra igra. Nanizala i treću pobedu protiv top 10 (opet neću diskutovati njihovu ''snagu'') u četiri meča, protiv Kerber. Protiv Radwanske u finalu.
                              Sloane Stephens igraće u polufinalu Hobarta protiv Vesnine. Lepa prilika da dođe i do titule, u drugom polufinalu su Barthel i pobednica meča Niculescu-Flipkens.

                              Comment


                              • Cibulkova je meni najbolesnija igracica. U stanju je da otrese Serenu 6:0 6:0 a onda sledeci mec isto tako da izgubi od npr Roberte Vinci
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X